7396
Cabal Online
  • Doomista
    #4134
    szrtm arra értette,mikor skill exp idö van az eventben
  • Iridescent
    #4133
    Ez kész -.- Elmondanád nekem, hogy a SkillXP-nek milyen köze van az XP-hez aminek a növelése kell a szintlépéshez? Legalább olvasnád el amit leírsz.
  • bsyrex
    #4132
    mitől van az, hogy letőltötte a kliens a frissítéseket de nem akar elindulni, valami hiba üzit dobb fel és nem megy!
  • Tresh
    #4131
    undead-be nem nehéz :p 50%-al több skillxp
  • Tresh
    #4130
    majd ha otthon leszek, akkor pvpzhetünk :) (120as wizardokat simán kinyírom :p) És trans/expert vagyok.

    Szombaton csináltam egy warriort, már 35ös :p
  • JP Forever
    #4129
    Valakinek Epaulette of the Dead? 700k:P
  • JP Forever
    #4128
    Tres, egy pvp?:D:D
    Milyen rankú vagy:
  • JP Forever
    #4127
    Gyűjtöm a Chaos Lampokat.. 17nél járokXD

    Amúgy úgy nézdd a 8 szintet hogy nem voltam dungiba, se lid-be se runaba..
    Csak undeadba farmoltam:P
  • Tresh
    #4126
    az ér már valamennyit, de nem értek hozzá :) szerintem rakd ki 800kért tradere.
  • Kiado
    #4125
    Akkor abból se gazdagodom meg :D
    És 127 Quartz Core Bluestin?
  • Tresh
    #4124
    semmit :D még neked kéne fizetni hogy elvigyék :D
  • Tresh
    #4123
    nem :) ruina station-be lehet lépni 1-1,5 lvl-t! és 1 ruina station 30perc!
  • Kiado
    #4122
    125 force core material mennyit ér?
  • Kicsikiraly
    #4121
    lvl 1-től :D
  • Tresh
    #4120
    4 óra alatt meglehet csinálni 8 szintet :)
  • JP Forever
    #4119
    Elkezdtem kockulni..
    2. nap alatt 8 szint....
  • Doomista
    #4118
    elküldve
    XD
  • MURopi
    #4117
    doomista, nekem is küld el pls :) 1 kis unaloműző sosem árt :D
  • Doomista
    #4116
    xDDD
    azért kicsit sok volt,már énis néztem hogy mennyi összegyült a végén :D
  • Iridescent
    #4115
    Nem merem, ez már fáj. Hát ez van. Kész. Ennyi.
  • Doomista
    #4114
    szerintem még 50x elfogod olvasni xD
  • Doomista
    #4113
    ráhaluztatsz - ezt nem értem xD
  • Iridescent
    #4112
    Kabu neeee, Most jöttem haza DNA-ról mondom elolvasom ezt az MSN dumát, erre ráhaluztatsz még jobban. Kész, végem van, ennyi!!
  • MURopi
    #4111
    Figyeljetek, azonnal hagyjátok abba az Off-olást és káromkodást mert ebből súlyos Warn pontok lesznek.A kari eladásról meg annyit hogy lehet találsz de azt vedd figyelembe hogy a jelszó emlékeztetőt ha az illető tudja akitől vetted akkor nagyot fogsz koppanni mert 1 perc alatt volt kari nincs kari dolog lesz...
  • xxisyxx
    #4110
    thx am blader vok thx...
  • Adam69852
    #4109
    gondolom warriorvagy... mert azt a mobot ugy kell kinyirni hogy távoltartod magad töle... leölöd a többi pajtását és csak aztán mész neki...

    mielött támad mindig dash-elj aztán távolsági skill aztán megint dash és megint és igy tovább
    van rá videó youtube-on de most nem tom megkeresni
  • xxisyxx
    #4108
    ho tok kéne egy kis segitség a game nekem azt csinálja hogy elindítom és kb 3 perc után gondol egyet és magátol kilép a game plz help...

    2. Lenne egy olyan kérdésem hogy 94 es szinten van egy olyan küldim (dungeon) és a végén va negy fö mob és egy szerüen nem bírom megölni....
    1701 hp-ém van a mob 900 at sebez belém én meg bm ban meg alig bírom megkarcolni.....:S a küldi neve Water Tank vagy mi .....
  • Kiado
    #4107
    Csinálj accountot Cabal honlapján.
  • mama2
    #4106
    Rányomod arra hogy: START CABAL. Azt elindul, megadod a felhasználó neved, a jelszavad, kiválasztasz egy szervert, egy channelt és játszol.
  • Bally
    #4105
    Valaki tudna segíteni?
  • mama2
    #4104
    Na ez is egy "leszólomamásikparasztotmecsak"flém topik lett:S.
  • Kiado
    #4103
    Te vagy fogyatékos babám, képzeld gecire tudom mi az az mmorpg és van is egy lvl 55-s wizardom cabal-ban csak nem vagyok akkora balfasz kocka, aki naponta 15 órát ott ül, csoda ha van időm 1-2 órára és ha én azt úgy akarom eltölteni, hogy jól érezzem magam akkor te mi a faxt szólsz bele?

    A wow-ban nem tiltott a karieladás?
    Nahát de!! Mégis 500 accountot találsz ebay-en kapásból...
  • Bally
    #4102
    hali!Ha letöltöttem a játékot felraktam update is megvan akkor hogytok játszani?
  • Doomista
    #4101
    elküldve xD ne nézzé ha 4 vagy mennyi jött,eléggé sok olvasni valod van XD
  • Iridescent
    #4100
    Nem is fosgz ott már, legalább járnál utána mielőtt vmit elkezdesz ami amúgyis tiltott CABAL-ban és ezt most fejezd abba, senkit nem érdekel, hogy te karit akarsz venni akárhol. Csak a lámák vesznek karit, mert nem tudják, hogy mi az az MMORPG, menj Mariozni, írd be a Cheat-et azt vergődj azon te fogyaték. Karit venni, pff...
    Doomista küldd már el pls nekem azt az MSN párbeszédet ha még megvan pls. Magamban hadd nevessek még xD
  • Kiado
    #4099
    Ha valaki talál ebay-en eladó karit légyszi linkelje be, mert nekem nem sikerült :\
  • Adam69852
    #4098
    én semleges vagyok csak megjegyezve beirtam hogy mit mondott... és én segítettem neki sokmindenben csak egy ponton elszakatt a cérna :D
  • donatus13
    #4097
    1 igazából nem érdekel
    2 nem illesztekbe mert nem vok idiota
    3 lényegtelen engem ilyennel nem lehet feltüntetni
    4 Multkor megnéztem családfát és rájöttem én vok a gyökér ennek örültem...
    amugy meg a rollad alkotott véleményeket a te forumbeli viselkedésed alapján gondolják .... szoval csak kulturáltan :S:D
  • JP Forever
    #4096
    Te gyökér..
    1. Ha nem csak én "szidom" akkor lehet igazam van.. Nem?
    2. Illesz be dumát. Hajrá!
    3. Te bazz hallod te minden szemétnek lehordtad volna, mert direkt csinálta.
    Kérdezd Assazelt
  • donatus13
    #4095
    NA ja ez így van valakit kibeszélni így a háta mögött ultra szánalom :S:S:S Lehet te is így kezdtél nem tudja mindenki megtanulni a játékot 2 nap alatt és épp ez a baj hogy ti ahelyett hogy segítenétek neki kinevetitek meg kibeszélitek ezen kell sírni nem azon hogy ő még nem érti a játékot:S