7396
Cabal Online
  • JP Forever
    #4265
    Van egy német haverom.. Bowos a srác. 150+

    Lehet hogy megenné kabutokát élve-.-
  • JP Forever
    #4264
    És mit érnek el?:D
    Am hogy is van ez? Be megyek forgettenbe és ott megtámadhatnak vagy mi? Vagy hogy van ez?
  • Kurt97
    #4263
    Te 91es vagy, ő meg 140+
  • Tresh
    #4262
    rádmegy 100 blackarmys ha arról van szó :) kabutonak csak 1 szavába kerül :p
  • JP Forever
    #4261
    LOL MAJD TŐLED FÉLEK XDDD
  • Doomista
    #4260
    deha capella leszel,akkor meg iridescent fog kinyirni párszázmillioszor !

    de légy procyon,és a nyomodba leszek örök idökön át,örökké mindig kifoglak nyirni ahol csak tudlak,csak nagyon fog fájni,ne aggódj !
  • Doomista
    #4259
    procyon legyél,hogy párszázmillioszor kinyirhassak war channelen,vagy egyéb kinyiros pályákon !
  • JP Forever
    #4258
    Én nem tom mi legyek:S:D
  • Tresh
    #4257
    capella
  • JP Forever
    #4256
    Tresh milyen nemzet vagy?
  • Shadow42
    #4255
    szvsz felesleges. UG-t Aramid Adeptben toltam végig.
  • Shadow42
    #4254
    Jó szóval hogy annyi küldetésed kimaradt. Akkor már értem.

    Nos az oldal a képfeltölésponthut nem csípi, kénytelen voltam trükközni.

    http://href.hu/x/54f3
  • GamerAdams007
    #4253
    Hát, azért Mercury és Jupiter közt van némi különbség a piacon, btw közbe kardot sikerült szereznem +2-est (~700k), és +0 ruha is van már. Az aramidom kicsivel több skillexpet adott, de ezzel már legalább van normális defensem. BTW bluestin battle sapi még mindig kéne, adeptes, egyenlőre +0 is jó, csak minimum +2 skillexpes legyen. Esetleg ha valaki tudna craftolni, akkor material core-t (bluestin), meg az alap sapit tudok adni, ha csinálna nekem, csak disc, meg shape cartridge-om nincs lvl 2-es. Aztán később majd craftolok magamnak jobbat, de egyenlőre csak aramid adeptet tudok.

    Küldire visszatérve akkor elmondom előlről, hogy megértsétek, mert látom nem nagyon esett le. Naszóval kellett volna port lux map/warp code-ja, ezért megkérdeztem itt, hogy melyik küldi adja. Hát sokra nem jutottam, de annyi megvolt, hogy Captain Mark adja, és lvl 50-es. Eközben CabalWiki-n megtaláltam azt is, hogy konkrétan melyik questről van szó (The Last Knight). Na mondom, secperc megcsinálom. Igenám, csakhogy a listába sehol nem találtam ilyen questet. Ekkor kiderült, hogy mivel én lvl 50-ig csak a battle-style questeket csináltam meg, ezért nekem még a listába sincs az a Q, ami most kéne, mert ahhoz hogy azt megkapjam, meg kell előtte csinálnom másik 60at. Nekiálltam, és jónéhány óra alatt eljutottam oda, hogy egyáltalán kapjak C. Marktól küldiket. Csináltam-csináltam és egyszercsak a listába bekerül egy The Book of Apocalypse nevű 'kategória', ennek a 3. részén belül van a Last Knight, úgyhogy megállás nélkül toltam a questeket, mire végre bekerült a listába a The Last Knight, gyorsba megcsináltam, és most megvan a map/warp code. Mostmár érthető, hogy mit értettem az alatt, hogy nem elérhető? Nem volt még a listába, mert volt pár quest, amit előtte meg kellett csinálnom, de végül meglett. Na ennyi...
  • Shadow42
    #4252
    Tényleg az? Mert ugye majd csupa szívjóság alapon fenntartanak szervert ahol TE suli után ingyen játszogatsz..
    Míg egyesek fizetnek havi fix pénzt ugyanazért a játékért.
  • Shadow42
    #4251
    Normális áron? 1,5kk nem az? hmm én anno még 3,5kk ért vettem darabját...
    Szal ez igen csak jutányos ár.
  • Shadow42
    #4250
    Elméletileg tudsz válogatni az elérhető küldetések közt.
  • JP Forever
    #4249
    Milyen szemétség hogy csak ők:D
  • Kurt97
    #4248
    eddig?
  • GamerAdams007
    #4247
    Olyan, hogy 50%-al gyorsabban fejlődsz. Tojás szedés nincs, az 50%-os bónuszoknak meg semmi köze a húsvéti eventhez, az már sokkal előbb is volt. :) Most perpill locsolóvers, meg kvíz van a fórumokon, mint húsvéti event, játékon belül eddig csak annyi van, hogy minden premium/silver accountos kapott levélbe egy Chaos Box-ot, amibe 7-30 napos +7-es epaullettek vannak.
  • Kurt97
    #4246
    Milyen az amikor kapsz 50%expet?
  • Adam69852
    #4245
    tojás szedés? :D én nem is hallottam ilyenröl :D
    most elvileg egy olyan megy hogy 8 óránként váltakozik a cucc hogy 50%exp-et 50% skill expet 50% alzot kapunk...
  • Kurt97
    #4244
    pl a tojásszedés már megy?
  • Adam69852
    #4243
    nekem van de a jövöje kétséges mert a shielderemet tolom osztán majd késöbb elválik mi lessz az archeremmel... sry
  • GamerAdams007
    #4242
    WTB Bluestin battleset, katana, orb! Mindegyikből +2-es adept kellene (+3 skill exp-vel). Ofkorz normális áron, nem 1.5 milla / db, mint ami manapság van a piacon. Jah és Jupiteren vagyok, ha valakinek van eladó ilyen cucca, akkor pm ide, vagy ign ColdFusion, ha épp fent vagyok.
  • GamerAdams007
    #4241
    Már van/volt! Attól függ melyik részére gondolsz...
  • Kurt97
    #4240
    A warp Kód mire jó? És az eventtel mi lesz?
  • GamerAdams007
    #4239
    Mit jelent az a nem szar?
  • Kaliki
    #4238
    hellótok nekem enyhén akadozik harc közben tudnátok segíteni hogy mivel tehetem nem akadozóvá mert nem szar a gépem elvileg menni kéne rajta
  • GamerAdams007
    #4237
    Ez így tényleg egyszerű, csak ahhoz, hogy azt a questet megkapjam előtte a többit, ami ugyanazon a "kategórián" belül van meg kell csinálni, tehát a Normal quest-ek felett a legnagyobb ami volt az is csak 21-es szintu quest volt, de mar megcsinaltam vagy 50et, és most már azon a katin belül vok, amibe a port lux map code-ot kapom, már csak 2-3 quest és megvan.
  • Adam69852
    #4236
    azonnal nem tudják ellopni... van rá hogy összeszedd biztonságosan kb. 20-30 másodperced aztán már lopkodhatják
  • Kiado
    #4235
    De amikor kiesik vagy 20 szor az ALZ a mob-ból, space-el se tudod összeszedni az egészet, mert más is elkezdi lopkodni :\
  • Shadow42
    #4234
    Tudtommal nincs. Vadul nyomkodod a Spacet és szeded.
  • cicamica
    #4233
    Igen, pontosan arra. Azért köszönöm a gyors választ.
  • Adam69852
    #4232
    olyasmira gondolsz mint az sro-ban a kis tolvaj majom meg a mókus és egyebek? nincsenek
  • cicamica
    #4231
    Sziasztok!
    Van ebben a játékban item szedő állat? Valószínűleg számotokra butának tűnik a kérdésem, de sajna csekély angol tudással rendelkezem így nem tudtam lefordítani. Előre is köszönöm válaszotok.
  • Tresh
    #4230
    egyszerű... lvl 50-es questet kell keresni, amiben captain markhoz kell menni...
  • GamerAdams007
    #4229
    Köszi ez aztán sokat segített, végülis eddig csak a battle style questeket csináltam meg, semmi mást, úgyhogy majd megkeresem az 120 Q közül melyik lehet az.... xD Igazából közbe megtaláltam, hogy a The Book of Apocalypse - Part 3 : The Last Knight adja, csak az a baj, hogy ahhoz, hogy ezt megkapjam rengeteget kell még előtte megcsinálnom. :S
  • Tresh
    #4228
    captain markos quest
  • Kiado
    #4227
    Van most valami event? Mert én nem nagyon tudok kiigazodni.
  • kakimakika
    #4226
    perti999.nemtudom,hogy megoldódott-e már a dc problémád,de ha nem,akkor annyit tudok ajánlani,hogy keresd fel a szolgáltatódat és írasd át fix ip címre az ipdet mert 99% hogy az a baj!!!A lényeg az hogy a netszolgáltatódnál lesz a gebasz,ez szinte tuti!!Ha mégsem oldja meg a gondot akkor válts szolgáltatót ha megteheted!!vagy szopjál a dckell..XD