7396
Cabal Online
  • Sas6
    #4425
    köszike.
  • JP Forever
    #4424
    www.cabalonline.com
  • Sas6
    #4423
    Sziasztok. Hol lehet itt regelni szerverre? Mert feltettem csak még nem vok regisztálva sehol sem.
  • Markov
    #4422
    őő
  • piccolo555
    #4421
    kössz
  • Doomista
    #4420
    itt megtalálod a pontos választ !
  • piccolo555
    #4419
    hi all!
    az lenne a kérdésem, mert több felől több mindent olvastam, hogy mennyi a a cabal RAM-igénye. olvastam 256-ot, meg 512-őt is(min)és most nem tudom mennyi kell hozzá :S
  • GamerAdams007
    #4418
    12 ha jól emléxem. :D
  • Super Saiyan
    #4417
    loool ma 4 chaos lamp :DD:D nektek mennyi a rekord?
  • Super Saiyan
    #4416
    thx
  • GamerAdams007
    #4415
    300-at szoktak érte adni, az alatt nem érdemes, mert NPC 250-ér veszi be 0 idő alatt.
  • Doomista
    #4414
    gmaster/gmaster
  • Silversting17
    #4413
    Nekem azt mondták az is van benne, de akkor az az illető se volt normális.

    Ja és így lvl70-n mennyinek kéne lennie a Sword rankomnak? Most 25/12x - Master.
  • Super Saiyan
    #4412
    olyanokat szoktam látni :\ én meg azt hittem hogy megharagudtál rám, mert túl sokat kérdezek :$
  • Doomista
    #4411
    izé ha waros pályákon vok,akkor pmben hiába irsz,én visszairok neked nem látod,szal ha látod hogy valami +"%+!/+!+ irok vissza,akkor az azért van mert nemvok sima pályán.
  • Super Saiyan
    #4410
    nem annyit akarok :D csak még kezdő vok, nemtudom mennyiért lehet maximum eladni
  • Doomista
    #4409
    nem akarok közbe szolni de astral board nem esik belöle :P
  • GamerAdams007
    #4408
    Ha 250k-nál nem akarsz többet kapni érte, akkor dobd be NPC shopba, az pont 250-et ad érte, és még vevőre se kell várnod.
  • Super Saiyan
    #4407
    kinyitottam... 50 return stone :D
  • Silversting17
    #4406
    Jó áron adtad. Elvileg bármi lehet benne, akár még Astral board is (ami egy nagyon drága vmi), de te döntöd el hogy eladod vagy kinyitod.
  • Super Saiyan
    #4405
    valaki help :D 10 perce adtam el 1 chaos lampot 250k-ért
    mit csinál az? most van még1, de multkor 50 potit adott...
    ja és mennyi a reális ára?
  • Silversting17
    #4404
    Értem, kösz az infót.
  • Tresh
    #4403
    én a black army kisseb tagjai közé tartozom, és már amúgyse tolom a bladert :)
  • Iridescent
    #4402
    Az a baj, hogy noob vagy. Ha tudnád mi a Nation választó quest jelentése, tudnád, hogy nagyjából nagyon röviden az, amit leírtam. Ezt azért illene tudnia a TBA nagyobb tagjainak, de az is igaz, hogy mindig tanul az ember :P
  • Tresh
    #4401
    biztos jártál már ott, ha ennyire tudod...
  • Tresh
    #4400
    ja nem is, ezek csillagok :)
  • Tresh
    #4399
    amúgy a csillagászatban a procyon, meg a capella valami csillagkép asszem :)
  • Iridescent
    #4398
    A lényeg az, hogy a Capella a jó oldal a Procyon meg a "gonosz". Ha Capella (csak megjegyzem, egy melegbár Pesten) akar bárki is lenni, azt kíméletlenül levadászom! Muhaha!!!
    De itt az számít melyik oldal tetszik jobban.
  • Doomista
    #4397
    egy nemzetiség...country...vagy procyon vagy capella.95 lvls quest,nemtom meyik adja,nemtom mit kell választani,ha megcsintad a questet,kilehet választani hogy melyik legyél.
  • Silversting17
    #4396
    Mi az a Capella? :D Amúgy már lvl 70 vagyok^^
  • Doomista
    #4395
    nah azért :P:D
  • Super Saiyan
    #4394
    k, amugy én is blader vagyok :)
  • Doomista
    #4393
    hat rajtad függ,de hammar meglesz,pár hét =) addig menj át valami másik kisebb klánba,pasz melyik a jobb,annyi van,most is olvastam hogy ujabb alakult egy két taggal,azért valamennyire viszont számitanak ezek a kisebbségek,mert tudnak ök is segiteni lehet a questekben.asszem tudok egyet,a marauder,vagy marauder2 a neve vagy mi,ott jo lesz lehet,egyenlore keress meg pmben holnap vagy holnaputan,oszt megbeszeljük.
  • Super Saiyan
    #4392
    k, mennyi idő a lv100? 1-2 hónap?
  • Doomista
    #4391
    ch22,de 95 megvagy vagy mi :D mert mig nemvagy capella 95 lv addig nem jöhecc ebbe a klanba :D
    hat nem ugy eretm hogy mindenben segitek,hanem pl valamit nem tucc,hatha en tudom,de persze én sem tudok mindent,általános segitségnek vegyed...
  • Super Saiyan
    #4390
    na akkor megyek is XD meik channel? amugy "közben ha tudok segitek szivesen" közben? tehát ameddig 95 leszek?
  • Doomista
    #4389
    te
  • Super Saiyan
    #4388
    én?
  • Doomista
    #4387
    egyet értek,az a legszrbb magyar klán,bárhova csak oda ne menj ! ha meg capella leszel 95 lv.-n akkor jöhecc a mi remek topos klánunkba ^^ közben ha tudok segitek szivesen
  • Tresh
    #4386
    ilyen láma noname szarba senki nem fog menni