7396
Cabal Online
  • Gando
    #5505
    nah ezt megnézném :D keci dolog a skillezés mert mínél magasabb a rank annál több pontot kell szerezned és annál lassabb is :D

    én viszont majd egy chaos arénát szívesen kipróbálnék :D
  • Doomista
    #5504
    az édeskevés,vagy 500 vár még rád
  • wordsworth
    #5503
    nah 24 skillexpet tudtam összeszedni egyenlőre :)
  • wordsworth
    #5502
    hát a sword :) talán :D
  • Doomista
    #5501
    hát a skill pont...pl axpert 50/75 ...
    trans után lesz 100+ még,szal pl blnek trans sword 198/198
    vasárnapra meglesz ? erre kiváncsi leszek :)
  • wordsworth
    #5500
    szerintem vasárnap estére meglesz a trans, de mi az a skill pont érték?
  • Doomista
    #5499
    aztán jön a master,a.master,g.master,completer,transcender,és utána még van egy skill pont érték,szal még sok van hátra :s föleg hogy aexpertig még egyszerüen gyors volt,egyre lasab lesz ezután...
    jah magicet is,mindent kikell !!
  • wordsworth
    #5498
    most vagyok a.expert, szal még akkor 4-5 szint van elvileg nem? És ha elérem transot sworddel, utánna fel kellene huznom magicet is? :)
  • Doomista
    #5497
    ki.full adepten kivül premium,vagy +25%s kék izét veszel ami a skill pointodat 25%kal növeli...de a full adeptnek is van korláta,szal asszem 36 a korlát,ha 40 vagy több az ugyis mind1,36 ha megvan fasza...
  • Doomista
    #5496
    questel...
  • wordsworth
    #5495
    mellesleg full adpeton kivul mivel lehet még gyorsitani a dolgokat? esetleg nem mindegy h milyen skillt hasnalok? (bl)
  • wordsworth
    #5494
    és lvl40en kihuzhatom transcig is? mert kihúzom :)
  • szami2
    #5493
    azt szeretném kérdezni hogy a port lux és a fort ruina térképeket hol tudom megszerezni??
  • Super Saiyan
    #5492
    tegyük fel, te most lv40es vagy a.exp... neked megy 1 dual trans lv40, 2 ütéséből megöl, :D kb ez az előny, sok Hp, sok +Stat point, sok erős skill
  • wordsworth
    #5491
    és mi az előnye?
  • Doomista
    #5490
    max skillrank a transcender...de ez sword és magicra is vonatkozik,ez töled függ mikor éred el,ha skillfarmolsz csak,hammar eléred...valaki 69 lvlre érte el,valaki 50,valaki 100,töled függ ^^
  • Doomista
    #5489
    hát attol függ hogy egy honapban hogy nyomod...mindenki az elsö kariját lassan tolta el,nekem is sok idö volt mig megvolt ez a 152 lv...de a 2. kari télleg gyorsabban megvan,mert már mindent ismersz...de ez töled függ mennyit tolod...1 honap alatt eltudsz tolni egy 100+ karit rendes skill rankal.

  • wordsworth
    #5488
    Sziasztok! Blader vagyok skilleket nyomom ezerrel lvl40 nemsokára expertről lépek, mi a next level? Mellesleg ezt ki akarom maxolni, addig nem lvlezek, magicot is érdemes tolnom?
  • Titan
    #5487
    Én is regiztem a Latino szerverre. Arra jó, hogy megnézze az ember a játékban rejlő lehetőségeket, de nem érzem annyira magaménak a karaktert, mint az eredetiben, amiben hónapokat szenvedtem és még mindig nem vagyok sehol (lvl.53). Itt 1 óra alatt megvolt a szint és a skillekről nem is beszélek...
    Az a kérdésem, hogy a hivatalos szerveren nem lehet valahol beállítani azt, hogy mutassa mennyi pontot rak a skillekre, mint a Latino-nál?
    Mert most csak az XP-t mutatja...
  • Doomista
    #5486
    én a bossoknál abbahagytam kbszt régen,nem is érdekel az egész :)
  • Nethyrrea
    #5485
    hidden helpertől a hajam hullik ki épp.. a LID-es résznél tartok, map part olyan mint a fehér holló, és az is irreálisan drága. lampok meg leginkább xart dobnak, korántsem olyan jók mint anno.... anno azokból szedtem a legtöbb map partomat meg egyebeket, mostmeg.....10-ből 9 potion, a tizedik meg portal stone. nabumm, adom is el azóta mindet
  • Nethyrrea
    #5484
    jahogyé. okés
  • Super Saiyan
    #5483
    látom nem érted, nekem azért kell a mapja, mert ingyen prémium van, és tudok teleportálni városok között... de találtam az oldalon 1 kis segitséget, mostmár megvan minden térkép 1 kattintással xD amugy nem küldizek lassit
  • Doomista
    #5482
    ezt meg ezt találtam =(
  • Doomista
    #5481
    én kerestem,de sehol sem találtam ahol minden quest le lenne irva meg minden...csak hidden helper...
  • Doomista
    #5480
    ja ok :D
  • Nethyrrea
    #5479
    sztem felesleges, legalábbis ahogy emlékszem, úgyis a szintednek mgfelelően fog eljuttatni a játék a nehezebb mapokra, és talán ha a T-t megnyomod a quest listában bennevan mikor mi available.

    de ez nem 100%
  • Super Saiyan
    #5478
    valaki adna 1 oldalt, vagy leírná az összes város térkép szerző küldijét? lehetőleg név+lv thx :D
  • Nethyrrea
    #5477
    az gyenge, emlékszem egyik L2 privát szerveren 1 mobból léptem kb 20 szintet :D
  • Super Saiyan
    #5476
    hülyeség :D 10kk-ért kapsz, noobot láttál, a sebességről meg annyit, ma kezdtem a karit 0ról újra, lv140 dual trans, 1,2kkk
  • Doomista
    #5475
    azért krvrá megfájzult attol a szemem,hogy kbszt rhdt nagy árak vannak ... 300 milla egy alap sima osmium sword :DD jo tudom itt a pénz máshogy,de akkoris behaltam e rendszeren.
  • Super Saiyan
    #5474
    hát, mithril sword 3bill... na most nekem van másfél :D meg most van redosmium +7es GS-em, cuccok meg nincsennek, rám való meg főleg, mithril meg annyi se :D
  • Doomista
    #5473
    ménem mithril ?
  • sanyiiiii
    #5472
    Én meg azért mert 18án irány WHO addig meg gondoltam warriort kipróbálom
  • Super Saiyan
    #5471
    na hát én meg azért mert olyan noob vok hogy 100+ lvt nemtok elérni, pénzem soha nem volt, transról csak álmodtam... ma kezdtem 1 karit, lv134 és még ma nő, dual trans, majdnem shineguard+7 settben...
  • JP Forever
    #5470
    Doomista én is unalomként próbáltam ki, mert nekem is elég ütős karim van eredetin.. Csak most kicsit unom, ezért kipróbáltam.. :) Tisztelet..
  • Doomista
    #5469
    nembaj,legalább elmondhatod hogy elérsz valamit,és nem a semmit éred el.
    persze én megértem az itteieket,végülis csak 100 vagy 10x kis karijuk van,semmi olyan cuccotok nem volt,ami miatt inkább maradtatok volna eredetin...de nekem van csomo jo cuccom,amiért inkább folytatom az eredetin,és nem a tört izén :) szal engem is tessék megérteni n00bok :D
  • Gando
    #5468
    jóteszed :D
    én meg most a FA-mnak a skillezésével vok elfoglalva... Master 17/12x szal elleszek egy darabig vele...
  • Doomista
    #5467
    cabal private serveres szarság törölve :)
    ez nekem sajnos tul gyors,meg iszonyat nagy árak vannak,ez semmmi...amit ezen a serveren elérsz,az egy nagy semmi,inkább viszamék az eredetire.
  • Doomista
    #5466
    baszki ez a private server nagyon durva ADASDDASASDADSADS

    6 ütés 6 lv szint baszki ADSADAD?ASD?ASD:ASD:?AS:?ASD?:asd
    hülyét kaptam