7396
Cabal Online
  • Doomista
    #5987
    erő legyen veled,meg velem is.
  • DlESEL
    #5986
    Na letőtőm a cabalt :) Holnap délután leszedem hozzá az updatet, és remélem el is indul :)
  • Doomista
    #5985
    a bléder azért tápos mert tápos.
  • Gando
    #5984
    azt tudod hogy a bléder miért tápos? :D
  • Doomista
    #5983
    nah ujraraktam a cabalt,updatel...addig pont lejön [elvileg] mire hazajövök a munkábol :) avagy holnap estére DADSASDASD
    bameg imádkozzatok értem hogy menjen :D
  • Doomista
    #5982
    nem mondtad,hanem irtad :DDDD
  • JP Forever
    #5981
    Nem azért mondtam hogy lealacsonyítsam az érdemed. Csak mondtam..:) Peace
  • Doomista
    #5980
    remek,én még nem kaptam meg a csomagot,de ujra rakom utoljára...akinél van ilyen bugos hiba,annak ujrakell rakni,mert hibás az update...deha most sem fog menni akkor ... delete cabal topik ....
  • Kiado
    #5979
    Nah valaki feltöltötte rapidshare-re map 10-et, legalább PF-be be tudok lépni már...
  • Doomista
    #5978
    kicsit tisztelhetnéd a másikat...
  • Gando
    #5977
    és akkor mivan?? én örülök a húsznak is
  • JP Forever
    #5976
    LoL... 20 sup.. Nekem rendes Cabalban volt hogy egy nap 50,..:)
  • Doomista
    #5975
    #5910
  • Gando
    #5974
    naszép.... (enter hatalma) amúgy máma volt 20 supom XD
  • Gando
    #5973
    19 órakor (3óránként) és mercuryn 6 szerveren meg még pár másikon























  • Tonesz15
    #5972
    Ha valakinek van olyan hibája hogy meg volt az install+a patch és már rá tud menni a start cabalra és elindul a játék de aztán kilép még mielött betudnád írni a kódot akkor az írjon pls
  • wordsworth
    #5971
    chaosba mikor lehet menni ill melyik szeron
  • Tonesz15
    #5970
    valaki adjon már linket honnan lehet manuálisan leszedni pls
  • wordsworth
    #5969
    Nálam semmi hiba nincs, updatelt, 404-et leszedtem felulirtam mindent, azota is jatszom. 405 nincs is fenn.
  • Tonesz15
    #5968
    ööö nekem végig ment normálisan a patch de nekem így se jó
    a játékot is már újra raktam de úgy se lett jó
  • Alex128
    #5967
    Ops meengedett...XD
  • Alex128
    #5966
    Engem most kidobott...másokat is ??
  • xxisyxx
    #5965
    nálam is az a hiba de má probáltam mindent és sehogy se ment lehet hogy majd ujra rakom és hagyom hogy éjszaka le mennyen a patch és csak imádkozok hogy utána jó lesz
  • Titan
    #5964
    Nálam megy rendesen...igaz egész éjszaka ment az update...
  • Tonesz15
    #5963
    Azt nem értem ha nem tudját értelmesen megcsinálni a patchet akkor miért adják ki....
  • Tonesz15
    #5962
    nem igaz hogy erre senki nem tudja a megoldást:(
  • Tonesz15
    #5961
    merte neked is ez a hibád mint nekem??
  • xxisyxx
    #5960
    remélem ezt a hibát majd ki javitják me má 4 napja nem tok ez miatt cabalozni
  • Tonesz15
    #5959
    akkor most mit csináljak?:D
  • Doomista
    #5958
    nah erre senki nem tudja a megoldást...ez a hiba nálam is elöjött,manuális updatelés oldotta meg,de hát abbol meg bug let,meg enc file corrupt xD
  • Tonesz15
    #5957
    felraktam a cabalt le is jött az új patch rá megyek a start cabalra be jön az a rész amikor kiírja hogy cabal online aztán meg kilép és semmi.
    Ez miért van??
    pls help
  • Doomista
    #5956
    nemtom,énis rá várok :D de télleg amint elküldte feltöltöm :) sajna addig foglald el magad,én is azon vagyok... :s
    bár szrtm én ujra rakom az egészet még utoljára...vagy pasz...
  • Kiado
    #5955
    Naja, WI stunlock skillcomboval nemnehéz a dolog :)

    Doomista, Ismerősöd mikor küldi neked a mappackot? (:
  • Doomista
    #5954
    nem sokkal.
    itt nem számit hogy mennyi az attackod,itt a crit damage,crit rate,és amp számit.meg persze valamennyire a def is.
  • Doomista
    #5953
    ez nem ér ezekre semmit .
  • JP Forever
    #5952
    Mondjuk ha a sima osmium great sworddel, ütök egy mobon 1000-et, akkor egy redosmival mennyive fogok többet ütni rajta köbö?
  • JP Forever
    #5951
    Nekem ilyen cuccom van: (MOST VETTEM) Shineguard suit +4, bakancs xD +2 redosmi kard +1 a többi sima
    emelett ring of fighter +7
  • Doomista
    #5950
    nem olyan egyszerű...mutant forest biget ha solozod,ahoz eléggé jó cuccokban kell lenned...föleg a bladernek kicsit nehezebb...WA-nak megy persze,meg a WI-nek,archernek is eléggé,bladerrel nehezebb...
  • JP Forever
    #5949
    Kezdek parázni..:D
  • Doomista
    #5948
    én lakebe megnéztem,és 5 mobbal birok el szépen simán semmi bmel meg ilyesmi...
    mutant fores big részét [van a low és a big,könnyü nehéz] szal majdnem solozom már ... ott is ilyen 4-5-6 mob jön rád...pontusbol meg 3 mobbal birok el.
    szrtm nemrossz...