7396
Cabal Online
  • Alex128
    #6108
    na azmár megoldódott..most az van h rámék start cabal gamequardot betölti és kijön a fekete oldal ahol van a ID meg a PASS na amint megjelenik kilép egy az egyben....bezár mindent és kész .... ötlet ??
  • Doomista
    #6107
    launcherrel van gond.
    innen szedd le a cabalt,felülirod a cabal onlien mappát vele
    és menni fog 99%
  • Alex128
    #6106
    Újra raktam a játékot a bug miatt ...és amikor töltené az update-t kiirja h fail to download,try again please ... mi a baja ?
  • Doomista
    #6105
    A topik olvasói nem tudnak semmit a tört serverekről, ezekről kérdezni felesleges,a hsz törlésre kerül, és büntetőpont jár érte

    most az egyszer elnézem,és nem kapsz büntipontot,nah meg nemis törlöm.
  • ricsa008
    #6104
    mit jelent az hogy tört szerver (am tudom csak nem értem) csak nem ez is fizetős lett?????
  • Doomista
    #6102
    eddigi combo rekordom :D 35 volt,most reggel felholtan megdöntöttem +3mal DX
  • sanyiiiii
    #6101
    pwnddd én kérek elnézést szentek között élünk:D
  • Nethyrrea
    #6100
    ilyesmit nem is feltételeztem senkiről, de lehet csak naiv vagyok, vagy túl jóhiszemű :D
  • Alex128
    #6099
    OK. köszi
  • Doomista
    #6098
    akiknek ellopták a karijukat,stb,az a saját hibájukbol keletkezett.
    miért ?
    mert megadták a jelszot
    felregiztek különféle fura oldalakra [acc mentös oldalak]
    nincs rendes védelem a gépén,ezért simán betud szopni egy egyszerü keyloggert pl zene letöltés közben,etc,és máris szopi van.
    vagy mert letöltöttél keyloggert te magad,botot,ami finom virust is tartalmazhat...
    csak gondolkodj,mielött cselekszel,és nem lesz gond.
    eddig az enyimet nem törték fel,pdig mér béta elsö napja ota megvan ez a karim.miért ? mert figyelek,rendes védelmem van,tudom mi a rossz mmoban,és mihez nem szabad nyulni,stb.

    "A felhasználó a leggyengébb láncszem"
  • sanyiiiii
    #6097
    Azért azt még érdemes megemlíteni hogy ne menjen semmi alz seller oldalra és hasonló keylogger gyanús helyekre.
  • Nethyrrea
    #6096
    ne add meg másnak az acc infódat. ha még ezen felül is aggódsz akkor paranoid vagy.
  • JP Forever
    #6095
    1. Nézd meg hogy el e lopták xD
    2. Rakj rá jelszót xD
  • Alex128
    #6094
    csá. van egy jó karim amit féltek hogy ellopják..mert szinte hetente hallom h ellopták a karim meg ilyensmi,és van valami modszer amivel el lehetne kerülni ?
    akármi jó ötlet jöhet...
  • Doomista
    #6093
    diamond premesek nem tudtak dummyzni,azt javitották ki.
  • Gando
    #6092
    nem kacsa, Itt a link, hogyha az updater nem szedné automatikusan
  • Gando
    #6091
    lehetséges hogy kacsa XD
  • Gando
    #6090
    úgy hallottam hogy jön a 406os patch ami fingom sincs mit javít, talán az előző updatek hibáját :D
  • Razuel
    #6089
    LS egyáltalán nem olyan ördöngös hely.. 110es FB-vel simán lehet 3-4et solozni egyszerre.. *csak az a gáz ha pár range-s is rád megy..
    A lényeg, hogy olyan combot kell összeállítani ahol stunba vannak egyfolytában a mobok.. (max 1x tudnak megütni 2 poti között)
  • JP Forever
    #6088
    Hanyas vagy?

    Én most 112 mostmár ölöm őket csak sokat sebeznek.
  • Nethyrrea
    #6087
    ilyenkor jön a - én szóltam:) - :)

    én full +6-os teragrace szetben +6-os topaz crystallal elbírok 1-2 mobbal potit spamolva, vagy aurával vagy bm-ben, esetleg 3-at is, de akkor már izzadok rendesen.
  • xxisyxx
    #6086
    de mondjuk ilyen kis 5 perces /1 részes videokat lehetne csinálni és igy lehet hogy egy fasza cabal online sorozatot lehetne csinálni sztem .... és nem kéne sok ember sztem olyan 10 -15 ember kellene aki igy fentvan és ugy freps-el vki förveszi és akkor windows movie makerel össze lehetne vágni meg minden
  • JP Forever
    #6085
    Jó sok ember:D
  • xxisyxx
    #6084
    értem de amugy a freps-el lehet ne egy ilyen kis filmecskét csinálni .....nehezen de meglehetne oldani szerintem........... csak hát emberek kellenének hozzá:)
  • JP Forever
    #6083
    Nem nem akarunk csinálni. Nem tudnánk. Csak reménykedünk hogy egyszer lesz..
  • xxisyxx
    #6082
    amugy megy hogy akarjátok meg csinálni a filmet hogy játék közben felveszitek fraps-el vagy hogy?
  • JP Forever
    #6081
    Naggyon jóó! A lázadásos megdöntős rész tökjó! Köszi. Összerakunk egy ütős filmet.. :):P
  • xxisyxx
    #6080
    nekem lenne pár ötletem ehez a cabal filmhez:) ugyebár vna hat kaszt és sztem ugy lenne a jó hogy lenne egy elleneló csoport ami a cbal uralmát akarják megdönteni körölbelül olyasmire gondoltam hogy puccsokat szerveznek meg mindene mint a második világháboruban......és ilyene elejinte ilyen lázadások lennének az igy kitörne a hábóru .... vannak a procisok és a kapellások igaz hogy ezek a klánok egy más ellen vannak de a háboru idejére tüzszünet lenne közöttük... akik a puccsot szerve azok a capelások és igy a procysoktol kérnének helpet és igy törne ki a hábóru............ egyenlöre enyi többet nem tök irni me infó orán vok:S:)
  • JP Forever
    #6079
    Kezdtem egy FB-t. Tettszenek a skilljei. Eddig 13/expert. Csak már lusta vok skillezni..:D
  • Doomista
    #6078
    aham
  • JP Forever
    #6077
    180 perces Cabal filmet akarunk!!:D
  • JP Forever
    #6076
    Ugyebár a Capella a jó oldal. Őket utálják a procyonok. És mondjuk a Capellások egyedül nem bírnának Caballal, de segítségül hívnák a procysokat. És nagynehezen mennének, és nyernének. Majd a végén a procy vezetője: Ettől még nem vagyunk jóban. És az egész procyonos csapat eltűnik. Milyen dúúúrva lenne már.
  • JP Forever
    #6075
    Vagy valami koreai cuccos brigád megcsinálhatná
  • JP Forever
    #6074
    Nagyon szépen lehetne megcsinálni. Beküldöm a pixarnak hogy csinálják me én meg finanszírozom..:D
  • Doomista
    #6073
    szerintem animácioban faszányosan meglehetne csinálni,dehát ki akarná megcsinálni ? [profik közül] senki :)
  • Doomista
    #6072
    jó ötlet...
    egyenlöre én nem mondok semmit,no komment...annyira befáradt az agyam,hogy nem vagyok képes fantáziás világot létrehozni...szal te csak ird,én most kimaradok ebböl a témábol xD
  • JP Forever
    #6071
    Aztán belviszály alakulna ki 2 kaszt között. Azok is verekednének.. Stb..:)
  • JP Forever
    #6070
    Pl: Lenne minden kasztnak egy hely ahol gyakorolnak. És akkor mittudom én elmennek a Bladerek megküzdeni az ellenséggel, de nem bírnak és modnanák hogy menjünk szóljunk amágusoknak. Akik osmiba edzenek valahol. És ketten legyőznék. STB... Várom az ötleteket:)
  • JP Forever
    #6069
    xDDDD..
    De amúgy doomista szerinted látványos film lehetne? Szerintem ez egy jó téma, és a fórumhoz kapcsolódik. Kinek milyen ötlete lenne a filmmel kapcsolatban?:)
  • Doomista
    #6068
    online játékbol még nem csináltak filmet tuttommal :D
    animéböl és singlejátékbol már annál inkább...
    de elképzeltem ahogy dieselt verem szarrá a filmben a bladeremmel :DDDDD