7396
Cabal Online
  • Kiado
    #84
    Te neked nem kellett elutaznod?:D
  • Borg87
    #83
    Én már jelentkeztem de azt mondtad hogy 20 asként felveszel azóta már 23 vagyok :)
  • Belton
    #82
    Igen és nalam lehet jelentkezni ^^ mercury chanel 5 (Fish) vagyis én PM :P
  • Kiado
    #81
    Van jah, az 5-s serverre menj, tuti, hogy összetalálkozol majd valamelyik városban magyarral. Rangers of Hungary a klán neve.
  • kastil
    #80
    Van magyar guild?
    Mercuryn jatszok^^
  • kastil
    #79
    Köszi!
  • Kiado
    #78
    2 nagy server van,a pk és a sima, ha simára csinálsz, akkor pk-n nem lesz karid, egyébként nem kell átvinni, akármelyik channelre mehetsz 1 nagy serveren belül, akkoris ott lesz a karid.
  • kastil
    #77
    Háááááát, megnéztem Silkroadot.....elég is voltq az a 3 perc belole....
    Sztem erre fogok fizetni, ez egy marhajo game, csak valaki elmodnana nekem hogy lehet-e atinni egyik channelbol masikba karit? ha igen akkor hogyan?^^
  • kastil
    #76
    wipe lesz ha beindul "éles" game ugye?^^
  • Unknow
    #75
    Na de a kicsi karik? Mondjuk asszem 3k Ft az előfizetése a játéknak. Majd megkérdem haveromat ő egész nap ezzel nyomja úgy is. Mondjuk én unalmasnak találtam ezt is :D Ritka az olyan játék ami leköt.
  • Kiado
    #74
    Dehogy, pár nap alatt össze lehet hozni, az idösebb karakterek pl. 3 óra alatt összefúrják az aszteroidákból a pénzt.
  • Unknow
    #73
    Ja csak általában ezek olyan pénzbe kerülnek játékon belül,hogy valszeg enyhén az élmény rovására megy.
  • Kiado
    #72
    Figy ezt úgy értem, hogyha SRO fizetös lenne és árulnának más playerek 30 napos kódokat, akkor te X pénzért játékon belül megvennéd ezt a 30 napos kódot és meg lenne oldva a fizetésed.
  • Kiado
    #71
    Nekem már nem lenne idegem újrakezdeni, max venni egy lvl 70 es pure str karit, úgy már tényleg nem lenne rossz :)
  • Unknow
    #70
    Nekem valahogy nincs kedvem a játékban is dolgozni a megélhetésért :P Ebből a Cabalból a harcrendszert átkéne rakni SRO-ba és nem lenne gond.
  • Unknow
    #69
    Jaja...az nem is lesz fizetős. Azzal nekem az az egy bajom volt,hogy a harc kissé uncsi volt :D
  • kastil
    #68
    Silkroad free?
  • Kiado
    #67
    Én Eve-online ozom, pár nap alatt össze lehet szedni ingame pénzt a havidíjra és meg van oldva a 30 napod.
  • Unknow
    #66
    Hát nem tudom..elfunolok vele meg minden...ha ingyen lenne hülyeségből felhúznék pár karit mert a harc tetszik, viszont hamár fizetni kell érte akkor inkább vissza megyek SRO-zni, vagy ami még biztosabb ragnarokozni.
  • Kiado
    #65
    Ha lehet paypal-el fizetni és kevesebb, mint 20 dollár havonta, akkor én szívesen fizetek, annyira nem rossz game.
  • Unknow
    #64
    Jah időközben átnéztem és megtaláltam én is. Bah..pedig tök jó game volt. Mondjuk annyira nem,hogy fizessek érte :D
  • Kiado
    #63
    Fórumon Game Advisor írta, hogy aug. 28-ig lehet játszani ingyen.
  • Unknow
    #62
    Na de arról,hogy fizetős lesz hol van info hm?
  • Tatyla
    #61
    nekem feltelepült de nem tudom elinditani...
  • Kiado
    #60
    Jó a game nagyon, van már magyar klán is elég sok fővel, általában 5-s serveren szoktunk játszani (nem pk), de lehet mászkálni a 2 nagy serveren belül. A game összességében nagyon jó, amíg van quested :-) Úgy level 38 körül már sajna nem elég és ugye akkor mobolással kell összeszedni xp-t, ami kicsit uncsi. Mivel a game hamarosan fizetős lesz, én már nemigen játszogatom vele.
  • Belton
    #59
    a cabal.exe t ugye ? ^^
    a virus irto le tiltja es csak format c: al tudtam meg oldani mivel a rendszerböl is tiltja és nem lehet le venni a tiltast de le irjak a forumon is hogy van ijen hiba telepitesnel :P
  • Frosty01
    #58
    nem tudom feltelepíteni sem =/
    egy hibás fájlt talál a telepítőben félúton, valakinek van valami tippje esetleg? :C
  • Belton
    #57
    Egy dologra vigyaz a virus keresöket kapcsold ki telepites elott mert le tiltja a cabal.exe filet a virus scanner és onantol kezdve akar mit csinalx nem lehet fel telepiteni amugy amikor fel raktad a gamet lesz egy két update aszem tegnap volt egy 80 megas update ami igen lasan jött le, bár azureus torrentrol max sáv al lehet szedni ajanlom neked is...

    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=1758

    Aszem ezen a linken fenn van az összes update meg nem probaltam de lehet tudod hasznalni
  • Frosty01
    #56
    A telepítő 450 megájából már letöltöttem 491et :S meddig tölt??? kezdek unatkozni
  • Unknow
    #55
    Kemény 4 napig nem volt lag az indulás után :D Utána fel se lehetett jutni a szerverre. :P
  • Belton
    #54
    Igen ebbe igazad van csak éppen Off on a sok csicska Noobedli akinek apu ad egy koteg tizest és ir a gm bácsiknak nekem ez kellene es az idiota ki fizeti a 10-20-sok ezret azert hogy top cuc lehessen rajta Szal kb enyi az L2Off-rol ha van penzed Donation ha nincs orulhetx hogy 70+osan b-grade lóg rajtad ^^...
    Kb enyit az L2 OFF rol...
    Törten iszonyat gyenge sztem mivel az oszes tört szervert kijacottam (a masik online gamenal miota xamit a grafika ?????? :DDD Nem mindenkinek megy ugy hogy nini egy top PC(pont emiatt irjak alacsonyabbra a grafikai részleteseget stb stb,)
    Nem tudom minek irtam le...amit gondoltam de ezt igy láttam jónak...
  • Inferno
    #53
    Kár erőltetned a dolgot ;).
  • Cat 02 #52
    Rose , FlyFF alap ?:) return to blockland ? XD
  • Inferno
    #51
    Ismerem :)....mondom nem tudsz olyat mondani ^^.
  • Cat 02 #50
    GunZ ? (ez csak MMo vmi )

    figy 10. re engem általában felengeg :)
  • Inferno
    #49
    Személy szerint most próbálok az mmorpg függőségemből ki lábalni..nagyon függő voltam :S,2 évem mentrá vagyis 2 év az életemből,nem foglalkoztam semmivel...napi 12-14 óra vagy több..:S,szinte az összes mmorpg-t ismerem mint a tenyerem,nemtudsz olyat mondani amit nem ismerek...de nem ér annyit, későn láttambe :S
  • Inferno
    #48
    Én az SRO-ra írtam.....hisz te is azt írtad :)...hogy régebb óta ismerem ...
  • Frosty01
    #47
    sro-t azért hagytam abba mert amikor időm lett volna rá, az összes server tele volt, és igy elég nehéz ám játszani :] neked nincsennek ilyen problémáid? :D
  • Cat 02 #46
    ezért jó az SRO xD 1 nap alatt be járható xD vagy annyi se :|
  • Frosty01
    #45
    ki kéne próbálnod.. bár akkor 1 egész hetet rá is szánhatnál kapásból, mert Aden világa elég nagy ám