7396
Cabal Online
  • fokec
    #164
    Az egyik ismerősöm azt mondta hogy mától 01.étől teljesen ingyenes lesz a játék,csak regisztrálni kell az oldalon és letölteni a cliens-t és lehet is vele játszani.Ez igaz?
  • Zarache
    #163
    sajna a honlap se mukodik most jol :(
    szal regisztralni es klienst tolteni nemtudsz jelenleg
  • Cat 02 #162
    nem naon =\
  • andrew1988
    #161
    jelenleg lehet regisztrálni?csak mert amikor próbáltam akkor nem engedte... :(
  • Zarache
    #160
    sajnos 13-ig vagy 13 mar ob asszem
    de azert van ekkora lealas mert hardwer csere is van meg sok mindent ujitanak
  • Devil_Gy
    #159
    meddíg lesz off a game?
  • Zarache
    #158
    ha valaki sok kerdest szeretne feltenni annak megadom a msn cimemet :)
    [email protected] elfogadok most minden felvetelt szal irjatok ha kell valami :)
    es sorry hogy nem egybe irtam ezeket le xD
  • Zarache
    #157
    ezek mellet meg toborozni is szeretnek a nF (naturesFury) clanba Mercury serveren akit erdekel az itt jelentkezzen mondjuk nem hinnem hogy sok jelentkezo lenne mert kisse kihalt a topic :P
  • Zarache
    #156
    figy irjato kegy idopontot es ittleszek valaszolok nektek mindenre :)
    es nincsen olyan hogy legjobb kari mindegyik jo csak tudni kell hogy hogyan fejelzd jol en se vagyok valami gyors mob olo xD na jo ez nem teljesen igaz de a nalam nagyobb palyereket levagom konyneden egy tudod leolni csak egy 130-as vari :( de hat majdnem a duplaja mint en es igy hagytam neki kevesebb mint fel hpt ;)
  • Zarache
    #155
    vegre emberek xD
  • Cat 02 #154
    nemértem mibajod, van itt egy csomó feles fórum de minek bezárni ? lehet h vki ír bele, vagy ha bezárják 2 hét múlva megnyitka vki szal csönd :D
    1ébként melyik a legjobb kari ? :D
    mágus meg archer gyorsan fejlődik, warrior lassan :S vagy cska én vok béna :D guildmasterünk 60+ ő meg blader
  • Madmano
    #153
    Szeva.Ha tényleg free lesz a gamma,szerintem föllendül a forgalom....
  • Zarache
    #152
    ehh miert nem nezik ezt hogy tennyleg folos egy olyan forum ahova nem ir senki amy en hogy zarjak be? komolyan gondoltam hogy zarjak be mert folosleges
  • Zarache
    #151
    most nem azert de ezt a forumot beken zarni xD senkise ir bele szal szerintem belehetne zarni :D
  • Zarache
    #150
    Gordi tevedtel legdeszkas quest nem orokos az a quest olyan mint majd az astral biek quest lesz tudod hsznalni de a kulcsot meg kell venned es a boardbol az csak 7 napig megy :)
  • Zarache
    #149
    Gordi tevedtel legdeszkas quest nem orokos az a quest olyan mint majd az astral biek quest lesz tudod hsznalni de a kulcsot meg kell venned es a boardbol az csak 7 napig megy :)
  • Zarache
    #148
    amugy akit erdekel Mercury serveren letre jott a nF HUN Guild
    erdeklodni lehet B0c1,Phoee,NiceTry es Zarachinel

    clannak hivatalos forumno csinaltam egy piac csatit itt a link is :)
    http://forum.cabalonline.com/forumdisplay.php?f=15

    akit erdekel a clan az most itt is megthetei majd mivel a szerver most ugyis alni fog egy darabig
  • Cat 02 #147
    nem lesz kari törlés :)

    1ébként meg itt vannak páran http://sroforum.ppsdes.com/viewtopic.php?t=578
  • Gordis2k
    #146
    elvileg nem veszik a kari én 59 vagyok
  • Zarache
    #145
    sajna msot alitottak le :( pedig mar 76 voltam xD 48-as A.Expert sword masteryvel :DD
    dehat ez van xD
  • teddymac
    #144
    egyenlöre jegeltem a játékot, majd ha az ingyen party elindul :)
  • Zarache
    #143
    latom ez egy halott forum sok kezdovel akik nem hajlandoak kerdezni se xD
  • Evoluti0N
    #142
    A grind valódi jelentése rabszolgamunka, de egy mmo-ban azt az "élvezetes" tevékenységet jelenti, amikor quest nélkül kell mobokat ölni, ami a sroban elég gyakori. Ezért is hagytam abba, nem vok hülye tizenpárezer mobot lemészárolni egy luphoz.
  • Evoluti0N
    #141
    Hát 3 napig játszhatod :D
  • Zarache
    #140
    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=4142
    ott egy link hogy jobban megertsetek hogy a slotos cucokba mint hogyan kell rakni es mi lesz a hatasa :)
    craftot majd elmagyarazom de most tolok egy wc3-at
  • Zarache
    #139
    na lehet kerdezni picit raerek xD
  • Gordis2k
    #138
    Jól látod a helyzetet:)
  • Madmano
    #137
    Sziasztok.Szóval.Ha most letőltöm a klienst az oldalukról,azzal semmire sem megyek,igaz?
  • Gordis2k
    #136
    Lol :):) nem tudom én nekem simán beadta a questet a sivatagi telephelyvezető:) és örökös légdeszkám van skillből!!!

    A foce corekat en sem értem még.... meg a craft rendszert sem.
  • teddymac
    #135
    mit jelent a grind?
  • Evoluti0N
    #134
    Nagyon szomorú dolog, de sronál egyelőre sajnos nincs jobb free mmo. Majd lesz a Cabal :), pár hét múlva jelenik meg a 2moons (habár akik a closed betát játszották aszongyák, h az is grind alapú játék, mint a sro :S ), meg év második felére ígérik a Perfect World-ot.
  • teddymac
    #133
    van meg ilyen ingyenes mmogame ?
    silkroad,kal online már uncsi :)
    elöre is kösz a tippeket
  • Zarache
    #132
    Gotdi es en hogyan csinaljam meg a legdeszkas questet amikor az 40-es en meg 75 vagyok? :D
  • Evoluti0N
    #131
    Én még nagyon új vok a játékban. Most vok 28-as szintű és van egy pár dolog, amit nem igazán értek benne. Ha vki elmagyarázná akkor nagyon megköszönném :). Először is ezek az upgrade meg force core-k pontosan mire is valók és hogyan használhatóak? Meg amikor ráklikkentek a karimra akkor ír olyant, h lot és ha klikk rá akkor írja, h a karim xy pontot kivett a lotteryből, az micsoda? Az utolsó az lenne, h force blader karim van, de láttam, h bladernek való ruhát is tud használni, nem csak force bladernek valót, melyiket érdemesebb használnom? Ennyi, köszi előre is a válaszokat :)
  • Evoluti0N
    #130
    május 21-én lezárják a szervereket - ekkor "rakják" be az item shopos cuccokat
    jún 5-től closed beta
    jún 13-tól open beta immár ingyenesen játszható és lehet venni item shopban sok szép és jó dolgot
  • teddymac
    #129
    Hányadikától lesz ingyenes a game ?
  • Cat 02 #128
    váááá gondolom update után nem lesz az :((
  • Gordis2k
    #127
    Én nem értelek titeket... lvl 40 en egy questért ingyen kapod a légdeskát és örökös.... Mit akartok ti venni???
  • Zarache
    #126
    a legdeszkat amugyis is megveheted majd goldert amugy az nem old hanem Alz :) de veglegesen csak real moneyert tudod megvenni :)
  • Cat 02 #125
    wtf ? most még ingyenes és légdeszka is goldért van MÉG
    1ébként már 51 es xD