7396
Cabal Online
  • Gabo
    #204
    Helyedben inkább örülnék neki, hogy tovább tarta a teszt. Így talán kevesebb gond lesz a játékkal, ha végre elstartol.
  • Devil_Gy
    #203
    remek ez a brigád sem megbízhatóbb 1 percel sem:S
  • Cat 02 #202
    http://cabalforum.extra.hu/index.php

    ennek sokkal jobb a designja ^^
  • petboard
    #201
    A hír szerint a closed béta időszakot kiterjesztették még 1 héttel (Június 6-19) Akiknek volt accountjuk azok Open Béta tesztelésen részt vehetnek. (Június 20-26) Akiknek nem volt accountjuk azok Június 27.-étől tud regisztrálni!
  • petboard
    #200
    Itt a CABAL Online oldalam :
    A hírt most fordítom
  • xxisyxx
    #199
    valaki tudja hogy megint mit irtak a cabalonline.com ra ?
  • xxisyxx
    #198
    thx az infot . ja és mejik szerveren van több magyar a marson vagy a mercuryn?
  • Zarache
    #197
    13ob es utana free lesz vagyis van free resze is meg fizetos is
    free2play
    pay2play-1500Ft-3 fele silver csomag
    -2500Ft-Platna csomag
  • xxisyxx
    #196
    me régeben letöltöttem és akor csak 1 hétig volt ingyenes
  • xxisyxx
    #195
    hali 13.-a után medig lesz ingyenes a cabal?
  • Cat 02 #194
    hát mind2 nek megvan az előnye :)
  • Madmano
    #193
    Köszi.Bár sokminden még nincs rajta.Lehet,áttérek erre az SRO-rol.Ha jól olvasgattam a leírását máshol,ez nem "grind-alapú"gamma,mint pl a Silk.Hmm?
  • Cat 02 #192
    http://cabalforum.extra.hu/index.php

    még kihalt de jó
  • Papiii
    #191
    íííííííííííígy van
  • Madmano
    #190
    Szóval.Most fogom,letöltöm a játék oldalán lévő klienst.És ezzel a klienssel tudok 13.-a után ingyen játszani?
  • Zarache
    #189
    nincsen benne meg semmi uj nagyon amit szre vennenk csak az item shop menu meg az hogy cb alatt se petek se astral deszka meg motor nem megy xD
  • Gordis2k
    #188
    és milyen lett?
  • Zarache
    #187
    Closed Beta van most klienst leszedheted de csak azok tudnak bemenni akik kaptak meghivot mint pl Hann,b0c1 es en :)
  • Madmano
    #186
    Hali.Mi van?Nem jo a Cabal?Meg:érdemes letőlteni a kliens már?Vagy mi van most?
  • Zarache
    #185
    tok szar ez a CB :( amint elersz alatta az a cb vegevel eltunik
    szal nemeri meg fejlodni alatta :( haver meg en kaptunk meghivot de nem toljuk vele mert nemeri meg xD
  • Papiii
    #184
    amennyiben nem kaptál meghívót a closed betara abban az esetben 13-áig ezt is fogja írni ::S:S

    aszem :P
  • MEDVESZ
    #183
    Valaki help ezt írja a game amikor csatizni akarok:The account has been blocked, you can not login whit account. Másnak is ezt írja ki?
  • Zarache
    #182
    hali sorry de nemtom hogy megy e Vista alatt es hogy mennyibe faj egy guild pass mert a mienket haver krealta
  • ateb
    #181
    Én azt szeretném kérdezni mennyibe kerül egy új guild alapitása?
  • Devil_Gy
    #180
    Vista alatt megy?:S
  • Devil_Gy
    #179
    okok én vok lama megnézegettem obban a dolgokat. minden világos!
  • Zarache
    #178
    hali majdnem mert vannak az alap magickek es van jopar ami nem alap :) es meg vannak a specialok is :)
  • Devil_Gy
    #177
    re itt. :)

    nézegettem az off oldalt. az választható castokat inkább. mind1ik cast al meg lehet tanlni mindent merthogy mind1iknél ott van mind1ik. és ahogy néztem a magic skillek mindenhol ugyanazok.
    tudnátok dobni 1 kis bevezető infót a gameről? Ty.
  • Zarache
    #176
    naja egyhet keves :) meghozza nagyonis xD
  • Cat 02 #175
    Marson volt egy magyar klán leader 60+
    volt benne még1 40+ meg kb 3-4 30+ a többi 20 felett volt v csak épp benézetta gémbe csak ugye az 1 hét kevés
  • Papiii
    #174
    pfffff de sokáá van még 13.-a :S:S
  • Papiii
    #173
    érdekes hogy azt írod hogy open beta :D mikor az mmorpg.com-on meg már finalnek írjaák :D (vagy a kettő ugyan az?) :D:D
  • Zarache
    #172
    clanba lehet nalam jelenetkezni MERCURY serveren majd addig is itt az msn cimem [email protected]
    jobb 2* mint egyszer igy felfigyeltek ra :)
  • Zarache
    #171
    clanba lehet nalam jelenetkezni MERCURY serveren majd addig itt az msn cimem [email protected]
  • Zarache
    #170
    amugy hany ember jatszik marson mert mercuryn alapbol a clanunk 10-12fos es ez 13-an kb 30 kornyeken lesz mar
  • Zarache
    #169
    na a game mostantol free lesz de ha fizetsz az elonyokel jar
    1500 egy valsztot dolog novelese 25%-al ezek a silver csomagok
    2500 a platina ez mindent tartalmaz
  • fokec
    #168
    És meddig lesz ingyenes a játék?
  • Zarache
    #167
    fokec az ismerosod nem jol tudja :) meg nem is megy a server jun.5-12-ig closed beta 13 meg openbeta szal akkor indul igatzabol be
  • Papiii
    #166
    bár lehet hogy rosszat szedek de nem hinném :D
  • Papiii
    #165
    szerintem a klienst annélkül is le lehet szedni hogy reghgeltél volna :D mondjuk a GammersHell-ről :D de a regg nekem még mindig nem megy ennek ellenére szedem :D