7396
Cabal Online
  • m5zi
    #244
    mostmár teljesen ingyenes lesz a játék?
  • m5zi
    #243
    ez a játék 1 szar sokkal kevesebben ismerik mint a silkroadot kevesebben játszák megvan az oka az hogy fizetős de a wow is fizetős és nézzétek meg hogy hol tart
    a világ meg a mobok szinte teljesen megegyeznek sőt a játékmenet is cabaloztam még amikor ingyenes volt de nagyon nemtetszett... ott van rendszeres frisítés?
  • Zarache
    #242
    cat ezt nem ertem amit irtal ird majd ujra pls xD
  • Cat 02 #241
    1ik nem cabalforum.extra.hu akart lenni ?
  • Zarache
    #240
    http://cabalonline.extra.hu
    http://cabalonline.extra.hu
    nezzetek meg nekem tetszik :D
  • Reptilee
    #239
    Aki szereti a sajtot nézzen el ide:
  • Zarache
    #238
    mar csak 4 nap birjatok ki xD
  • Zarache
    #237
    obnal asszem amr nemlesz visszalitas asszem legabbis eddig nem volt arrol szo ezek mellet nem ajanlom senkinek se a corok eladasat akar milyen kecsegeteto az eladi ara nem veletlenul veszik meg oket hamar :)
  • Gordis2k
    #236
    fasza akkor elbasztam 3 orát az életemből és delevel lesz jeee
  • Zarache
    #235
    tevedes ne tortenjek most cb alatt nincsen semmi dula xp vagy ilyesmi ugyan ugy fejlodsz mint normalisan en ezt vettem eszre ami uj van benne az az hogy tudsz vasarolni benne ami nem mukodik peteket nemlehet hasznalni es a astral utazo eszkozoket is kivettek cb idejere
  • Zarache
    #234
    sajna telleg elveszik haver latta hogy poenbol az emberek dobaltak ki a draga cuccokat valaki me felkapkodta oket aztan kozoltek vele hogy cb vegen ugyse lesz meg xD
  • Cat 02 #233
    jah, mivel h rohadt sokat kapsz :)
  • Gordis2k
    #232
    ténleg elveszik amit CBben xpzel?
  • Zarache
    #231
    sajna azert az emberek feltik a dolgaikat :( de lassan ob lesz es ense jatszo cb alatt csak a jukeboxot teszteltem meg pvpztem azt kifujt xD
  • Devil_Gy
    #230
    gondoltam hátha:(
    nop & ty
  • Zarache
    #229
    hali sajna senkinek sincsen meg nem is nagyon adnak oda mert mindenkinek a fo karija jutott be es hat az ember nem nagyon szereti osztogatni az accat mivel az emberek altalaban sok helyre egy accot hasznalnak :) max kozeli baratnoknak adjak ki :) nekem is tudjak az accjaimat az osszes baratom es en is az oveket de ilyen masnak nem hinnem hogy adnanak.
  • Devil_Gy
    #228
    nincs valakinek 1 fölös acc csak a próba kedvéért?
  • Cat 02 #227
    de aki closed béta alatt játszik nem ér semmit mert lesz rollback
  • Reptilee
    #226
    A closed bétán annyi a változás hogy akik régen fizették a játékot azok is elmehetnek tesztelni és 1héttel tovább tart.
  • Gordis2k
    #225
    NEm tudom akkor ez mi épp most van kint a hivatalos oldalon:


    Akkor ugy néz ki a closed beta mégis open?
  • Reptilee
    #224
    Ha nem világos: 19 ig csak aki most is tud meghivottak pl én:) 20-26 aki be van fizetve és már rendelkezik accountal 27. lehet regelni és akár ingyen játszani hurá!!

    Érdekes, a Cabal online fórumán és oldalán nem ez van..

    For those who are having some confusion in understanding.

    - Those who had an account which was active (active = paid rather than trial accounts) up until the point in which CABAL closed, will be able to play on the 13th June.
    - Those who had an account, which was not active, will now have to wait until the 20th June.
    - Those who have never played CABAL before, will have to wait until the 20th June. This date has not changed.

    Hopefully this clears up any confusion.


    -Tehát akiknek volt fizetett accountja az mehet béta tesztelni 13.-ától 20.áig, és a meghívottak.
    -Akiknek nem fizetett accountja volt azoknak Június 20.-áig kell várni
    -Akik még soha nem játszottak Cabal Online-nal, azoknak is 20.-áig kell várni, tehát akkortól tudnak regisztrálni amit az egyik hírben is leírtak:
    Open Beta (Including both old and new accounts): 20th – 26th June 2007
  • Gordis2k
    #223
    NA most akkor, valóban minen kari egyforma erős? Blader vagyok és élvezem a pvpket nyerem a disable skillek miatt de vajon erős e a karim? Vagy minden kari egyformán tud jó lenni?
  • Gordis2k
    #222
    Most vagy én vagyok a hülye vagy elbaszot sok xpt adnak a mobok lol egy fabigyo 9k xp:)
  • Gordis2k
    #221
    Below is the new outline of the testing phase, and we hope their will be no further delays:

    Closed Beta (Extended): 6 - 19th June 2007

    Open Beta (Including both old and new accounts): 20th – 26th June 2007

    Launch: 27th June 2007

    Ha nem világos: 19 ig csak aki most is tud meghivottak pl én:) 20-26 aki be van fizetve és már rendelkezik accountal 27. lehet regelni és akár ingyen játszani hurá!!

    AZ INFO 100%os ÉS HIVATALOS NEM KELL TÖBBET KÉRDEZNI:)
  • xxisyxx
    #220
    vki tudja hogy ma mikór fog indulni cabal?????????????????????????
  • Devil_Gy
    #219
    valaki ki tudná deríteni akkor a frankót?
    ty
  • Cat 02 #218
    másik fórumon azt mondják h nem XD
  • Madmano
    #217
    Open Beta
  • Madmano
    #216
    Homályosíts fel,ha tévedek:holnaptól az Ope Beta kezdődik,nem?
  • Devil_Gy
    #215
    forrást plz
  • Devil_Gy
    #214
    forrást plz
  • Devil_Gy
    #213
    na látjátok kellett 1 kis negyatívitás és mindjárt észbe kaptak :P
  • Papiii
    #212
    lool Madmano talán azéé mert 12-e van
  • Madmano
    #211
    Hát szívjanak gázt!Mé nem tok regizni?Mikor rákattintok,kiírják egy ablakban,uj játékos csak az open béta UTÁN regizhet!Hogy is van ez?
  • Cat 02 #210
    sztem ez marad 13
  • xxisyxx
    #209
    ezt nem hisuem el most meg visza írták 13 junira .ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ megörülök döntsék már el!!!!!!!!
  • Devil_Gy
    #208
    és ez kicsit lehangolo :S
  • Devil_Gy
    #207
    én örülök neki mert én sem szeretem a bugokat DE! 1 működő dologról van szó amit kicsit megtuningoltak lényegi részeket úgy tudom nem változtattak meg. szal nem értem a csúszást.
    saját tapasztalat hogy 1 idő után már nem is annyira lesz izgi a megjelenés és már nem fogjá várni annyira senki.
    + van már pár free mmo "megjelenés csúszás de csak kicsit" dolgokkal kapcsolatom és hát eddíg 1ik sem vol hogy ne halasztottak volna 1* 2* 3* kisebb nagyobb időkkel.
  • xxisyxx
    #206
    :( T____T
  • xxisyxx
    #205
    vagyis akaor csak 27 én tudok vele játszani?