7396
Cabal Online
  • Gordis2k
    #444
    HUHUUUUUUUUU!!!

    NA:
    Open beta mar nem törlödik.
    Azt , hogy hova klikelsz nem mutatja.
    Ha a hp poti is auto lenne mi lenne a jatek?
    A combo lol ahogy irtam is kurva egyszerü:
    Elnyomod a combo gombot bejön a kombo csik. Nézed mikor ér a futó csok a két csik közé és elnyomod minnél közeleb a második csikhoz annaál nagyob lesz és gyorsabb a skil. Utána megint indul a csik vársz mig oda nem ér nyomod a köv skilt(nem ugyan auzt mert az ugye még valszeg nem töltödött visza) aztán vagy a harmadik skillt vagy ha viszajott az első azt. Ritmusosan és a skilleket ugy vadd hogy a kombora mindig legyen egy én 4 skilt kombinálok a komboba!
    A magyarok 90% a a mercuryn játszik gyere át!!
    Pet egyenlőre nem szerezhető mert még nem megy a szolgáltatás lassan egyesével teszik be az ilyen dolgokat 1 hét alat! Légdeszka motor pet stb. de lehet ezekért fizetni kell valamivel.
    Azért nincs meg 20son mert ot mutatja be milyen jok a gyürűk... és venned kell egy +1 est aból ami hiányzik.
    IGEN ÉN IS ÍGY ÉRTELMEZTEM HA NEM QUESTEL FEJLDSZ HANEM MOBÖLÉSSEL TÖBB ELOSZTHAOÓ PONT JÁR de lassabbb a szintezés na akkor hajrá:)
  • HencStein
    #443
    azt mondják megmarad
  • Neoshane
    #442
    Vki nem tudja hogy azt a karit amit open betan felhuztam torlik-e amikor vege a betanak es indul az igazi (tehat nem beta) jatek??
    pls aki tudja irjon, mer akkor nem huzom eroltetve tovabb a karit ha ugyis torlik...
  • HencStein
    #441
    Amit a "lámpásokbol" lehet sszerezni itemeket az mire jó?
    --31 es küldinél hol van a kincs ?-- zöld groce quest
  • poresz
    #440
    a epaulette of the dead az mire való valaki tudja?
  • HencStein
    #439
    Mi ez a lottozáás meg hogy lehet rajta részt venni?
  • poresz
    #438
    oké köszi
  • DStein
    #437
    Elsősorban lvl40 kell hozzá. Utána a városban a kapitánnyal kell beszélni (vagy mi az, nem az instruktor, hanem a másik, aki nem boltol :)
  • poresz
    #436
    valaki tudja hogyan kell klánt csinaálni? és mi kell hozzá?
  • Devil_Gy
    #435
    nem láttam még ingame petet:S
  • poresz
    #434
    petet kitudja hol kel szerezni és ki tudja használni
  • HencStein
    #433
    Ha "mars" szerveren van magyar klán akkor pm me ingame "zippyke"
  • HencStein
    #432
    nekem is ez volt hogy novicével nem engedte de miután váltott azonal jo lett :D
  • Madmano
    #431
    Mennyi kérdés!Én is rakok hozzá egyet:úgy vettem észre,mp-löttynél műxik az autopoti.De hp-lötyire nekem kell mindíg rányomni.Vagy van erre vmi megoldás?
  • DStein
    #430
    A +1 intes amulett megvan, azzal se hagyja. Viszont skill még csak 19es novice, akkor az lesz a fő gond...
  • poresz
    #429
    aloha valaki nem tudja hol lehet szerezni pet-et és ki tudja használni?
  • Scapolite
    #428
    Nincs beállítási lehetőség arra,hogy mutassa a cursor helyét a terepen ahova klikkelek?Nem lenne azt rossz látni.
  • HencStein
    #427
    venned kell 1 +1 es gyürüt a cure shopba + a skilleknél is lvl 22 nél kell lenni
  • Devil_Gy
    #426
    sajna nem tudom :(

    DStein: köcce majd ránézek.
  • DStein
    #425
    Van. +defet adnak. Nincs leírva sehol, én is csak meglepődve láttam, hogy ha ugyanolyan cuccok vannak rajtam, akkor kapok bónuszt (egeret rávezetve látszik. Kell a ruha, sisak, kesztyű és cipő.
  • DStein
    #424
    Nincs, FA lvl20.
    Ez kellene: 21, 65, 33
    Ezt lehetett kihozni lvl20ra: 21, 64, 33
    Mosolyogtam és anyáztam :)
    Látott már valaki ilyet?

    Más: a skillpontok (sword, magic stb) szintje számít, hogy szintenként mennyi atribot kap az ember?
    Csak ezért lett gyanús, idézet a hivatalos fórumról:
    "
    The more you use your skills the quicker they will level up and high level ranked skills is what you want! Not only are higher skills stronger and faster but it also levels up your stats every time you 'Rank Up' sword or magic skills, so if you was a G.Master at level 60 you would easily be able to wear level 80 equipment. Getting up your skills requires you to hunt enemies rather than doing quests.
    "
    Vagyis ha skillben lépek, több atrib pontot kapok...?
  • Devil_Gy
    #423
    a setteknek van valami bonus értékük? vagy csak jól néznek ki 1ütt?
  • Devil_Gy
    #422
    és valamelyik másik staton nincs véletlen 1-2 pontal több?
  • DStein
    #421
    Hello!

    Az normális szerintetek, hogy lvl20on nincs annyi ability pontom (str, int, dex), hogy nekikezdjek a battle aura kvesztnek? Pont egy ponttal kevesebb jutott, mint az előfeltételhez kellene :)
    Btw mi a magyar klán neve? Egy RangersofHungary nevű klánnal már találkoztam, meg láttam pár HUN nevű emberkét is :)
  • HencStein
    #420
    A lvl 31 es küldinél a keresd a kincset küldinél merre van? mert szétnéztem már mindenütt de semmit sem találtam...
  • Devil_Gy
    #419
    áhh még valami :D a skilleknél mikor lesz több slot?? főleg az upgradeknél ? gondolom szintfüggő de mégis :D
  • Devil_Gy
    #418
    van 1 core cristalom high. mit lehet vele kezdeni? vagy esetleg mennyit ér?
  • Devil_Gy
    #417
    hát én is próbálgattam de max 3-as combot tudtam kihozni a rendszerből. úgy vettem észre hogy akkor tutko ha az utolső 1/3 részbe nyomsz rá. legalábbis én ezt vettem észre.
  • Tufa
    #416
    Hogyazistenbe kell használni a combot? elindítom, utolsó elötti kis résznél benyomok egy skillt, ujrakezdi, ottis benyomom de nemtörténik semmi, kiirja hogy 1 combo 0 kill... Vagy ez még igy normális lvl11en?
  • Gordis2k
    #415
    nem tom mi a fasz van vele letltöttem ujra ha hazeértem mondom mi van
  • Nethyrrea
    #414
    heh, gordi, nem vagy egyedül, nekemis ugyanazt a fasságot írja...
  • Nethyrrea
    #413
    startképernyőn ott van egy kicsi ixecske hogy window mode. ha az be van pipálva akkor ja.
  • Shadow42
    #412
    Nod32 kikapcsolva? Nálam még a SpywareTerminator is gerjedt rá, de azt simán meg tudtam győzni, hogy hagyja békén. A NOD32-t viszont kikapcsoltam és ki is léptem belőle a telepítés előtt, a frissítés alatt már futott és akkor már nem háklizott.
  • Gordis2k
    #411
    Roszhirem van JOCI!!

    Bizony el kell olvasnod és ha helyesen válaszolsz akkor megvan a küldi
    vagy probáld végig az összes lehetőséget!! Több ilyen is lesz!
  • VipJoco
    #410


    Valaki csinálta már ezt a küldit és tudja is mit kell benne, mert beteleportáltam ide és bármit beszélek az ürgével semmit nem csináll! És mivel ez egy kis szoba még kiteleportálni se lehet
  • Gordis2k
    #409
    Hát bakker engem az mindig felbasz ha van yes no... Ezt a szkilt tanulhatod meg ráklik ez a skill enyi mana és enyi ez meg az ráklik ok akarod megtanulni ez ráklik igen megtanultad ezt a skillt nyomj ok ot.....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ bazdmeg. HeLYesen skil klik ted enyit kérek köszi:)
  • Anahita
    #408
    basszus itt vigyázni kell a boltosnál. már kétszer megvettem valamit véletlenül. egyet rákantittonttam és má enyém is volt, valami yes/no odarakhattak volna
  • Gordis2k
    #407
    150 a max ha jol tudom és egy többen álítják néhány hónap ha játszol rendesen. Aki lineagéból jött annak ecsém ez semiség! Még ha fél év is csak nevetek:)
  • Anahita
    #406
    bevesztek egy klánba?
    hányas itt a legnagyobb szint? és mennyit kell kockulni érte? itt is éveket? :)
  • Gordis2k
    #405
    GÓÓÓÓÓRDííííí Shanway néven fut de nekem nem megy a game és most meg melózok csak holnap 12 körül leszek! DE ONNAN 3 napig nonstop