7396
Cabal Online
  • Cence89
    #484
    szoval nem csak az a 2 mob faj amit ir a quest? (csak mert ma reggel a red retkeket öltem több mint 1 órát tnap meg a trolgokat) :S na megprobálom megint :) thanks a helpet
  • HencStein
    #483
    az máshol esik ki nekem pm desertbe a fox dobta ki
  • voodoothursday
    #482


    GM:)
  • Devil_Gy
    #481
    keresd a másik típuso moboknál akik még dobhatják hátha ott
  • Cence89
    #480
    sziasztok,

    nekem egy olyan gondom lenne, hogy upgrading core part 1 es questet vagy mit csinálok, és csak az 1ik item esik ki, a másikat is több órája probálom kiütni, de nem esik ki, valami ötlet? (vmi upgrade core-nak kellene kiesnie)
  • Devil_Gy
    #479
    meddig tart az aura?
    mert nem ír durationt
    :S
  • HencStein
    #478
    Cordi akkor most még az astral bike nincsbene?
    -ha benne lesz prémium item lesz vagy valami kell hozzá?
    -ha most is már benne van akkor mi kell a megidézéséhez?
  • Dallie
    #477
    Góóóóóóóódi! Klánt keresek:)
  • Gordis2k
    #476
    Mercury azon belul majdnem mindegy de 2 es a legobb
  • Doomista
    #475
    nah gamet enis feltudtam rakni par ora varakozas utan.azt szeretnem megkerdezni,hogy melyik helyen van a legtobb magyar...valami jokis klan is kene,stb,szal hogy magyarok kozt legyek :=) mercury ? mars ? ezen belül ? :)
  • Sanko
    #474
    ha 2 monitorod van próbáld meg úgy elindítani hogy letiltod a másikat, bár nálam semmi gond és 2 monitor van de némelyik game furán műxik 2 desktoppal...ez is csak egy tipp. :/
  • z0l3e
    #473
    ugyanez volt a problémám
    windows reinstall megoldotta
  • Dant0r
    #472
    ah hallod köze nincs hozzá :(
    és az antivirusnak sincs..
  • Sanko
    #471
    van klán?

    Santantica névvel kóstolgatom a gamét
  • Gordis2k
    #470
    MÉg 1 ora és 50 vagyok és megmondom:)
  • ateb
    #469
    Nekem az lenne a problémám hogy a mai nap elértem a lvl 50es szintet megvan az a quest mikor Port Luxba kéne vinni valamit de nem tom hol kell átmenni abba a városba.Még van 1-2 questem ami nincs kész és ez lenne a baj?Vagy hogy lehet oda eljutni?
  • Gordis2k
    #468
    1000 ft ért +25% xp és térképes teleport
    2000 ft ért +25% xp 25% sp 25% skill point és nem 2 hely hanem 4 van a táskádban + a gps térképen tudsz teleportálni nem kell gyalog menni és hasznélhatod a traning dummyt ami fasza, mert este lefexel odaállítod a akarit és reggelre fejlődik egy faszát! Sajna nem lehet végtelenségig használni de a skilljeid 10 es szintig fel lehet vinni minden fokozaton.
  • VipJoco
    #467
    Gordi mivel jobb ha fizetsz érte? Van valami extra cucc? mert ha van én is megondolom
  • Gordis2k
    #466
    NEm tudom sehol befizetni a játékot.... Tudja valaki hol kell? A játékban se megy meg az oldalon sem megy...
  • Gordis2k
    #465
    SNAKOOOO HOl vagy mi a neved????
  • Sanko
    #464
    tuzfalat engedd neki
  • Dant0r
    #463
    Hali!

    Lekaptam, install megvolt, update is.
    Azonban mikor START CABAL-ra kattintok, mintha felbontást váltana és nem csinál semmit. Desktop egy ezredmásodperce tűnik el, de vissza is jön rögtön.
    Mi a baj?
    94.24-es nvidia drivert használok, AA,AF minden kikapcsolva, húzva sincs (már:D) semmi, mégsem hajlandó működni.

    Volt valakinek hasonló problémája?
  • krampusz140
    #462
    Akkor elmondhatod hol volt a kincs:D
  • HencStein
    #461
    Vááá fakkk raknom kell el a barackot :D pedig ma már meglesz a 40... pedig az 50 et tüztem ki célul :DDD
  • HencStein
    #460
    jah :D
  • krampusz140
    #459
    Na valakinek sikerult a kincses quest??
  • Crokin
    #458
    Gamershell-rőljól jlejött, megy az install...
  • Gordis2k
    #457
    NEM az closed betaban volt itt nem lesz
  • Győri Devi
    #456
    nem ugy van hogy a karakterek nem törlödnek csak rollback lesz?
  • VipJoco
    #455
    Huh nekem ugyanezt írta ki egy program telepítésekor! 1éjjszaka alatt és kb 2gépresi után ment is, proba (csak tipp)
  • Crokin
    #454
    Nekem azt írta hogy corrupted, most szedem másodszor, hogy b***á meg az anyukáját.
  • Madmano
    #453
    Köszi.
  • Doomista
    #452
    letöltöttem újra,rányomok 2x a setupra,és ezt irja ki :

  • Crokin
    #451
    Itt...

    Röviden: shift+klikk .)
  • poresz
    #450
    valaki nem tudja hogyan lehet 1 idegesitö személyt kinyirni a játékban másnéven pk akarok lenni
  • HencStein
    #449
    Magadra klikkelsz és fön ahol a mob hp-ját szokta kiirni ott elöjön 1 menü ahol vana stal szó amivel elötudod hozni ... ha megnyitottad berakod a cucokat .. a stall nevét beálitod és utána nyomsz 1 open stalt,,


    Upgrade kövek mindenhol drágák? marson a highot 1millbe árulják
  • Crokin
    #448
    Találati arány.
  • Madmano
    #447
    Áruscsajt hogy lehet "előhozni"?
  • poresz
    #446
    valaki nem tudja mire valo a hit rate?
  • sanyiiiii
    #445
    Hát én még csak 17 vagyok de sikerült beszereznem egy amulettet ami ad mind3ra egyet