7396
Cabal Online
  • Devil_Gy
    #524
    pici tömör fordítást plz. nem vágom az englisht annyira :( Ty.
  • Doomista
    #523
    Mercury-KaBuToKa-lvl 10-blader,most mék majd át a hunters magyar csapatba.
    Viszonylag nálam 1 óra volt 9 lvlről 10re menni,esetleg valaki tud valamit hogy gyorsabb legyen ? Gondolom questek :) Vagyis most a sárgával szinezett nevű mobokat gyilkolom mindig,meg a narancssárgásakat.
    Nagyon jo játék !
  • nubyy
    #522
    Astral Board csak fizetosoknek lehet v. masnak is? Mert a "jogsi" mas megvan ra, csak kulcsot ker.
  • Gordis2k
    #521
    Kint volt az oldalon 3 hétig de minyá megkeresem!!

    Sajna leveték:(
    Majd holnap után:)

    Ha valaki megtalálja pls link ide.
  • Shadow42
    #520
    Az mitől van hogy a jeges pályán. blood Ice vagy mi a csontiknál ha megüt kétszer, nem tudok potit inni. hiába nyomom neki mintha lebénulna és a 3. ütésére meghalok. Ja lvl 22-es magus.
    Illetve kit keressek Klán ügyben és merre?
  • HencStein
    #519
    megha a patch server a login serveren van akkor gg mert tulvan terhelve a patchelések miatt
  • HencStein
    #518
    elviekbe a masinába tolnak még 1-2 vinyot hogy több szerver legyen
  • Tufa
    #517
    Gordi hol olvastad hogy mit kap majd pontosan aki fizet?
  • Neoshane
    #516
    Nekem meg egy olyan h azt irtak 1 oras lesz a mai javitas ami magyar ido szerint 16:00kor kezdodott..(legalabbis akkor kapcsoltak le a szervert)
    most inditom a cabalt...felrakja a javitast...beiroma nevem es a jelszavam es nem enged be...kb egy villanasnyi ideig latszik kiirva az hogy: You have been disconnected from server...
    szal akkor meg nincsenek kesz vele vagy csak nekem nem jo valami??
  • Paul15
    #515
    Hellosztok, lenne egy kérdésem. Elkezdtem játszani a Caballal, de furcsa nekem, hogy fizetős után ingyenes a game. Ingyenes is marad, vagy csak egy ideig ingyene, mert ha fizetős lesz , akkor nem gamelok vele. Köszi előre a választ.
  • Yondaime
    #514
    Lenne egy hülye kérdésem hogy tudok a klánon belül egyik group-ból a másikba csoportosítani embereket? A vlaszt előre is köszönöm :)
  • HencStein
    #513
    Due to the massive success of Open BETA, it will be obvious to many that we already have many channels full to capacity just 3 days after opening the service.

    Already we have seen all 11 channels on Mercury full, preventing other players from being able to play. While Mars is playing catch up, it will only be a question of time before all channels on Mars are full too.

    Quite honestly, we have been really surprised and a little unprepared at the amazing numbers of players, both new and old visiting the world of CABAL so soon. We knew the Free to Play service would be successful but hadn't anticipated just how quickly this success would manifest itself.

    In just the first 24 hours we had nearly 14,000 website registrations, all from new players. Since that time, we have now just over 31,000 new website registrations and see this figure increasing all the time.

    Surprisingly, we have also had to delay some marketing to prevent even more players visiting CABAL during this time.

    Due to this fantastic success, we have already begun arranging to install new hardware to keep up with the demand. We expect to get this in place, either before or just after we open the service commercially on the 27th June.

    If you are unable to get into game please bear with us until the new hardware is available.
  • sanyiiiii
    #512
    Instructornál lehet tanulnii őket némi pénzmagért cserébe
  • Devil_Gy
    #511
    dede így van. rankot lépsz kapsz slotot. okosan a skillekkel mert minél több pont van rajta annál drágább a minuszolás.
  • Devil_Gy
    #510
    gyanus nekem hogy hogy a tárgyakra való dobást jelenti. lásd wow. roll
    1 party talál valami dög cuccot sok embernek kell nyomnak lot-ot és akié magasabb viszi a cuccot. de ez csak 1 elmélet.
  • Cence89
    #509
    ahogy a skilljeid elérik a rankot asszem (K betüt megnyitod látod hogy mondjuk a sword skilleknél x/15 v x/x ha elérik az azonos számot akkor rankot kapsz vagy mit és kapsz 1 skill slotot én is csak hallottam nem biztos h igy van :)
  • Tufa
    #508
    rájött már valaki hogy a lottery mire jó?
  • quad
    #507
    csaztok , azt szeretnem megkerdezni , hogy hogy tudok uj skillslotokat szerezni?

    amugymeg guildet keresnek... Mercury-n vagyok
  • xxisyxx
    #506
    szevasztok ha 1.2 millámvan az soknak számit .Ja amigy kurva gorsan lehet fejlödni most épp 40 blader karimvan és van az a küldi hogy 1st guild micsoda az desert screammos officer csávonál rákatintok és csak ara tok klikkelkóni hogy understod rákatintok és nem történik semmi. hogy lehet azt a küldit megcsinálni?
  • byzhouse
    #505
    xD semmi letöltés de msot telepítem nincs semmi gond meik szerveren avygtok??
  • Nethyrrea
    #504
    namost akkor letöltés vagy telepítés?
  • byzhouse
    #503
    vagyis a letöltés neketek is ennyi idő volt??
  • byzhouse
    #502
    mennyi idő a telepítés?? mert már fél órája telepítem és 10%
  • Nethyrrea
    #501
    vicces hogy mégeccer le kellett töltsem a kliens setupot, és megoldódott minden eddigi problema..... nethy lvl 12.
  • Tufa
    #500
    játék mappáján belül jukebox mappába rakd be a zenéket amiket akarsz, de csak ogg formátumban játsza le a játék
  • Doomista
    #499
    Fegyvert hogy tudok +olni ?
  • Doomista
    #498
    van pár crude crystalom,avval mit tegyek ami hasznossá tenne ?
  • VipJoco
    #497
    Valaki HELP ME!

    Hol lehet kicserélni ezeket az idegesítő zenéket?
  • Doomista
    #496
    kkösz :)
  • GamerAdams007
    #495
    Magadra kattolsz városba, felül ahol mob HPja szokott lenni ott egy menu gomb. Na azt megnyomod, Personal Shop -> berakod a cuccot, megadod az árat, aztán alul Open Store, vagy Start sell vagy ilyesmi gombot lenyomsz és vársz.
    Bármeik boltba ahol te tudsz vásárolni fegyot/armort/potit bármit, simán behúzod cuccot az inventorydból az NPC ablakába, leokézod és kész eladva.
  • Doomista
    #494
    Hogy lehet stallozni cuccokat ? Mert én nem találtam semmit róla :)
    Meg ha mondjuk nem akarom eldobni a cuccomat,de elsem akarom adni stallban,akkor van valami bolt amibe eladhatom,es kapok automatikus árat a cuccért ?
  • sanyiiiii
    #493
    Hát hihetetlen egész nap minden tele... de eza war channel nagyon fun
  • Cence89
    #492
    igen rájöttem mivolt a hiba :)
    régen játszottam vele, mikor még egy forumon reklámozták (ott láttam elöször)akkor az irányitása még nem volt ilyen billentyü kombinácios (tehát csak egérrel lehetett) emiatt nem tetszett és abba is maradt, anno sikerült megcsinálnom ezt a questet ^^ most is sikerült :) kösz a helpet
  • sanyiiiii
    #491
    Hát ötvennek a fele már megvan.
    De nagyon tetszik ez a harci stílus hogy levágod a földre aztán közvetlen közelől beleeresztesz egy varázslatot az arcába
  • Doomista
    #490
    LOL,csak a 2 war server nincs tele,a többi full teli :S:S :(
    változo néhány helyre betudok lepni azert mar...
    egy kérdés: ha mondjuk a mercury 2. serverre mennek,akkor ha az teli,bemennek a pl a 4. serverre,akkor ottlenne a karim,mint ahogy többi serveren is ?
  • krampusz140
    #489
    7 perc tanc 1 kocka sp=5000sp :D:P
  • Doomista
    #488
    Most látom 150 lvl a max,wow !
  • Gordis2k
    #487
    Ja tegnap jött uj info!!! Itt a tánc nem csak hogy baromi jol néz ki!! DE hasznos is a tánctól feltöltödik az SPD!! És igen gyorsan!!
  • Doomista
    #486
    grat az 50hez :) én ma kezdem el a játékot,vagyis minnyárt :))
  • Gordis2k
    #485
    Dalie:):):)

    Clan HUNterS NAgyon kis jo csapat 80magyar kb. sok régi ismelrős Snatantica afk volt ő sincs még bent pm Herodes for invite:)

    Jómagam Grigin néven futok mert Shanway után uj probát teszek egy nukerrel. Nem azért mert a blader rossz majd lejeb meglátjátok menyire nem:))::).

    Astral bike magas szinten van lvl 40en kapod meg a légdeszka képeséget a userjog még nem tisztázott 27dike után kiderül.

    A batlemodoknak bizony mutatja az idejét bal legfelül a HP/MP csíkod felet!!

    A quest irja mind a két item másból esik ki olvasd végig a quest leírást ! És amugy a második item bizony van, hogy egy óra mire kiesik.

    Elértem Tegnap a bladeremmel a lvl 50et. Másikka karival még nem igy csak ezt tudom mondani LVL50= te jó ata úr isten fasza!:) Átalakul a harcosom egy vaskarmos pusztitóvá ami egyrészt fénysebeséggel üt, rug másrész 10 másodpercenként elnyomhat egy skillt ami KB: 700-800 as rangébol ráugrik felülről az elenség nyakára és egyszerüen eltöri azt (a skill neve instant kill) LOLOLOL. Fel mindenki a lvl 50re:)