7396
Cabal Online
  • MURopi
    #1004
    Hello!Még régebben le töltöttem a játékot 1 Marcesz nevü haverom miatt mert ő is tolja ezzel(50es) de 1 idő után meg untam, bár nem a játékot hanem a telepítgetést hogy sosem akart el indulni telepítés után.Most sikerült és most patchel.És most tenném fel a kérdést hogy ez fizetős vagy az lesz?
  • mezzanine
    #1003
    Nemtudom hogy van nalam, de hamincas szinten level 1-5 mobokat gyilkolva eleg jol fejlodik a magic skillem, de ugyanezt a sword skilleknel nem vettem eszre. De ott is tortent valami furcsa mert 2 szintel ezelott alig fejlodott valamit mostmeg szarnyakat kapott.
  • DStein
    #1002
    A fejlődés akkor indul be főleg, ha teljes adept settel olyan mobokat farmolsz egy hétig, amiért alig jár xp :)
    Egyébként, ha már skillek, 80on milyen szinten "illik" lenni?
  • Dallie
    #1001
    Skill xp és rangok témában: én most lvl 49 vagyok, sword skill = regular 14/28, magic = 4/sok. Igazából a fejlődés akkor indul be amikor teljes adept szettbe öltözöl, adept ékszerekkel és fegyverrel.
  • Dallie
    #1000
    Vennék Bluestin Battle of Adept szettet, valamint Bluestin Katana of Adeptet. Pm/válasz itt a fórumon vagy a játékban. Köszi.
  • Dallie
    #999
    MInt minden játékban minden hibrid osztály, itt is csak magas szinten fogja igazán kimutatni a foga fehérjét a kari. Kitartóaknak ajánlott. (Amúgy ezt írja a hivatalos honlapon is).
  • GamerAdams007
    #998
    DStein jól mondja, és jópáran nincsenek tisztába a Training Dummy-val, itt fórumon és ingame guild-chaten is sokan kérdezték már. Csak fizetősök tudják használni, és minden rank 0-30%-ában. Tehát a Warriornak Sword - Apprentice szinten úgy emléxem 17 pontot kell összeszedni, és ott 5-ig tudsz Dummyn fejlődni. Jah és Novice skill rankkal alapból nem lehet használni.
  • DStein
    #997
    Dummyt csak fizetősök használhatnak, 30%ig az adott rangban.
    Aldebarannal pedig már találkoztál egyszer, hát nem emlékszel? :) Ott van a lakása a múmiáknál, a szobortól északra.
  • Crokin
    #996
    Dummy-n asszem 5/x-ig lehet csak fejleszteni de nem biztos, soha nem használtam.
  • Crokin
    #995
    60-tól nem jelzi a questeket, ez nem bug hanem feature :)

    Jockey: Combót ugye használtál? Én is FB vagyok, és valóban kicsit nehéz a kettőt egyszerre nyomni de adept cuccban azért lehet haladni, később meghálálja a kari a beléfektetett energiát.
  • Shadow42
    #994
    a training dummy nekem alapból kiírja, hogy a mágikus skilleket nem fejleszti..
  • Shadow42
    #993
    Lv.63 és elakadtam. Let's find Aldebaran's Quarters
    Dessert akárhol kéne keresnem, de nem találom.
    Valaki tipp, lécci.
    Hja és valami más: Lv. 60-tól bónusz vagy egy friss bug, hogy nem jelzi a térképen a felkeresendő pontokat. Eddig volt egy szép piros pötty, na mostmár nincs. ( Csak nekem?)
  • Nethyrrea
    #992
    training dummyn asszem csak a fizetősöknek fejlődik
  • Jockey
    #991
    jah és mind magic mind sword skillt kell tornázni, az kurva sok, 2-őt nyomni, ha egyszerre nyomom nem fejlődök sehova
    probálta, a trainng dummykon is de ott meg nem fejlődök hogy van ez?:)
  • Jockey
    #990
    nemtudom túl korai-i e, de ez a force blader ez úgy tünik mintha jó nagy gimp lenne pvpbe, 37eskent egy 35ös warriro ugy vert el, hogy negyed hpjat szedtem el...:P
    tom még csak 37, de elszomorító volt, lehet inkább egy bladert kéne tolnom?
  • Tufa
    #989
    78as, premium accos, sword a.expert 60/67 kb 15millió alzal+ugyanennyi kb cuccokban, jó felszerelésel eladó... nincs időm játszani már sajnos.. pmben lehet érdeklődni.
  • Slipknot14
    #988
    én is haladok felfele:) kemény lvl 26 :D
  • mezzanine
    #987
    Helo sziasztok en is leszedtem felinstalaltam mukodik. OBtampon neven bladerkedet tudom beteg nev ez van :)
  • Shadow42
    #986
    Pontosítom: TrefiliodelaSaga
    és már Lv. 62
  • Shadow42
    #985
    A név adott. Csak egybe írva.
    És Mercury, ált 6-os Chanel, ha az teli akkor hátrébb.
    Ja és már Lv. 61.
  • Slipknot14
    #984
    kell valakinek lvl 85-re szóló, Ruina Station Master CarD?:) Eladó
  • Devil_Gy
    #983
    mikor vagy on mert megvenném?
  • krampusz140
    #982
    Mindaddig hiába mig nem tudjuk hogy melyik szerveren és milyen néven
  • Shadow42
    #981
    Lv. 58 Wizz még mindig magyar klánt keres, lehet hiába? Mert ha elunom akkor csinálok..
  • Tufa
    #980
    meg
  • Slipknot14
    #979
    crafthoz mi kell amúgY?:D És hogyan kell:D
  • Devil_Gy
    #978
    Kraftolásról lenne szó, hogy lehet szintet lépni, mi kell hozzá és mi ennek a feltétele.
    (ha csak 1 tárgyból érem el a 100% ot az elég a proof elkészítéséhez?)
  • Devil_Gy
    #977
    Megvan még a bluestin cucc?
  • Devil_Gy
    #976
    jójó kis félreértés volt:S
    Sry & Ty
  • Tufa
    #975
    egyik expet ad másik dmgt
  • Devil_Gy
    #974
    mi ad többet? +2 skill exp vagy 2%amp az adott skillre (magic)
  • WildKarl
    #973
    áhh.. nem nem müködik sehogyse... inkább leteszek erröl a játékról.. sehogyse jó.
  • Shadow42
    #972
    Lődd ki: Steam, msn, razer, winamp, meg akár az egyik hangállítót.
    XP tűzfal? Valami spyware blocker nem fogja?
    A Nod ha install közben nem volt aktív akkor később már nem bántja.


  • Razuel
    #971
    amikor megy a game guard akkor a géped-server között jön megy az adat és a tűzfal vagy router lehet megfogja ha nincs beállítva..
  • GamerAdams007
    #970
    énis routerrel tolom nekem megy...
    jolmondod, ha fizetsz akkor megjelenik minden mapon 2 ikon (laglábbis az alap 3 városon 2 ikon) ahova rányomsz 1et akkor odaportol. mapek közt is lehet k9zvetlen huntplacere portolni, viszont minden egy GPS Warp elvesz 1 return stonet...
  • Slipknot14
    #969
    haveromnak is az van és ő is vidáman jáccik:) Tűzfalat se hiszem.
  • WildKarl
    #968
    mert routerrel nem megy a játék ? =/
  • Nethyrrea
    #967
    asszem az akkor érdekes ha fizetsz is a játékért és biznyos helyekre a mapon kiportolhatsz helyből, nemkell odasétálni vagy ilyesmi. gordi, vagy más fizetős? mitmondtok?
  • Slipknot14
    #966
    mit jelent az a GPS-nél a map neve mellett hogy: WARP?:) Mer most kaptam olyat.Mer van a MAP felirat baloldalt és ez pedig jobb oldalt.
  • Slipknot14
    #965
    és 1 22-es blader?:D:D