7396
Cabal Online
  • Shadow42
    #1044
    Tényleg le van írva érthetően a küldetés, az mondjuk egyéni pechem, hogy én anno még oroszul tanultam és az angolt csak annyira vágom ami a program telepítésekből, meg pár év játékból rámragadt. Ehhez képest azért most Lv. 64 és tényleg nem sokat kérdezősködök, bár előfordul. Viszont ha ez valakinek nem tetszik az tényleg húzzon ki abba az enyhe 41°-ba és hűtse le magát.
    És most valami más: Hogy kell PM-et küldeni? Beteg kérdés? Mert ha lent megnyomom a levél ikont akkor feljön 1 ablak és közli, hogy nincs levelem és ha rábökök a Writting-ra akkor meg kiírja, hogy ez a feature nem elérhető. Fizetős lenne a szolgáltatás?
  • Jockey
    #1043
    áááá nethy bakker nagyon jó lenne.
    Az össz vagyonom kb 800k, ha kell érte
    Egy problémám van, 1 hétig külföldön leszek, ha mondasz este egy időpontot szervert akkor talizhatnánk ott és menjen a trade, csak egy karinevet is mondj hozzá kit keressek:-)
    Karim neve: Hancurmanci
  • Nethyrrea
    #1042
    skill enchant alatt azt értik hogy abban pl már lehet adeptes cuccod is, vagy láthattál ilyet piacon hogy destructionos meg guardos meg vampire-os rucikat/fegyókat árulnak. ha kell van egy full aramid battle-setem, odaadom, nálam már csak a helyet foglalja. kicsit meg fogja dobni a skillfejlődésed sebességét :)
  • mezzanine
    #1041
    Kinyitod a chat ablakot megnyitod a beallitasokat es ott van egy olyan hogy channel make.
  • Jockey
    #1040
    lehet marha unalmas lesz, meglátjuk, de jelenleg ott vagyok, lehet abba hagyom a force bladert, mert nem haladok
    van egy ilyen felugros sword skil a. experten, addig megprobálom felvinni, ha nagyon nem megy nyomom a kicsi bladerem...
    a gond, hogy appr 11/15él vayok még csak 38on.
    Hallomásom szerint az aramid cuccokra már lehet skill enchantot tenni, erröl tudnál valamint mondani hogy működik? mi kell hozzá? milyen alapanyag? és egy sima ruhára is rá lehet tenni?
  • Nethyrrea
    #1039
    jelszavas csatornák? mirőlbeszélsz?
  • mezzanine
    #1038
    Lattam aa jatekban ilyen jelszavas csatornakat, nincs veletlen valami magyar csati? Esetleg egy guild ahol meg elfer egy blader? Mercury szerveren tolom csatornakon meg osszevissza ahol epp hely van. Meg lenne egy olyan kerdesem, mivel meg uj vagyok nem ismerem az arakat, de mi a realis ar egy egy adepts martialsuit vagy ekszer daraber?
  • DStein
    #1037
    Előre elárulom neked, hogy marha nyöszörgős lesz és unalmas :)
    Én is meguntam, expert végéről master 65ig pont ezt csináltam. 3 gyors skill (1.2 seces), világossárga mobok (hogy legyen valami értelmes drop is, találtam is vagy 4 high upgrade coret :) és teljes adept set.
    Összesen léptem ezalatt 2-3 szintet majdnem egy hét alatt...
    Egyébként még ami nekem bejött, hogy spéci (+os) mobokat gyors skillekkel kombózni. Azok bírják a strapát, 10-11es kombókat beléjük lehet tolni simán és gyors skillhasználat miatt a skillpont is jobban jön, mert pár lövéstől kifekvő mobokat nem érdemes kombózni :)

    Meg szerintem is érdemes csak az egyik ágra rágyúrni keményen, a másikat meg kicsit hanyagolni (csak ami nagyon kell...). Ahogy olvastam, a skill átalakító upgradekkel jobban lehet haladni a másik skillekkel, mintha valami alacsonyabb skillt használnál, mert a másik ágból csak azt tudod.
    Mondjuk nekem ijjászként szerencsém van, mert csak mágiát kell tolni nagyon. De az se fejlődik eléggé, már olyan varázslataim vannak, amik lassan lövődnek el és nagyot csapnak, azzal nem lehet skillt fejleszteni XD
  • Jockey
    #1036
    amúgy most olvasgattam pár fórumot, mert kicsit el vagyok keseredve ezzel a dupla skill tápolással, hogy nem haladok kettővel együtt..
    azt írták többen, hogy érdemes a sword skillt felnyomni A.expertig, mert ott van valami fasza ae skill, aztán nyomni magicet, mert a high lvl magic mint ugyebár te is látod főképp már debuff/buff és az nem javítja annyira nagyban a későbbi xp-ést, mint ha magas sword rankon vagy.
    Azt se tudtam pl, hogy a skill xp-t mindenképp megkapom ha használom, legyen az szürke mob vagy narancs.
    Aminek én neki fogok ezek alapján az, hogy összeválogatok 3 nagyon gyors kaszt idejű sword skillt, és szépen ráállok a skill farmra valami low lvl mobokon, megnézem mennyire nyöszörgős és unalmas (valszeg az lesz) és próbálom sword skillt felnyomni a.expertig. Szintem így nem fog elszállni nagyon (sőt semennyire) és utána kezdek el megint q-lni stb.
    Azt írták akár 40en is lehet az ember G master ezzel a teknikával...jól hangzik...:)
  • Razuel
    #1035
    de lol vagy.. vagy 3x csináltam meg azt a q-t szal ne okoskodjál már jó?!?
    mind a 2 dobott core-t nekem szal enyit róllad meg az angol tudásodról..
  • Jockey
    #1034
    sztem menj vissza nintendózni vagy vetess apuval egy kurva szótárt és szépen fordítsd le azt a nyomi q leaírást, mert vicc amit művelsz, és kurvára nem ezért jövök be erre a fórumra, hogy a hülyeséget olvassam állandan 1 mondat 12 hozzászólásba formában

    jah és boc, de 41 fok van kint, elnézést atöbbiektők is a stílusért, de ez van
  • Razuel
    #1033
    ez nem így van.. mind a 2 ugyan azt dobja.. a quest azt írja, hogy öld a scorpid lugokat vagy a piros geciket.. mind a 2őt dobják.. csak sokat kell megölni belőllük..
  • Slipknot14
    #1032
    pff, figyu mennyél inkább sakkozni... Ez nem neked való játék. Kesztűt a scorpid lug dob, coret pedig a gally. És ne mond nekem hogy nem dobja mer tisztán emléxem a küldire. Csak sokat kell megölni belőlük. Ami nem is baj, mer fejlőcc tőle legalább. És pls ne spammeld tele a fúrumot...
  • MURopi
    #1031
    azért jó lenne ide is ien faq amiben le van írva a questek le írása mert jó ez a GPS de néha nagyon össze zavarodok
  • MURopi
    #1030
    el kell szomorítsalak mert öltem én a scorpid lugokat meg a piros izéket is de nem dobják csak a coret, a kesztyűt azt én már nagy de nagyon nem értem hogy annak most hogy kéne jönnie :( na megyek azt akkor le ölök még 100 scorp lugot hogy biztosra mennyek ^^:D
  • Slipknot14
    #1029
    Szegény gyereknek senki nem válaszolna azér spammel :D
    De monjuk nem tom mér nem olvasod el a quest leírást, benne vagy hogy ölj scorpid lugokat vagy red garllykat, egyik kesztűt dob, másik core-t...
    De az ienek ingame is feltudnak idegesíteni, hogy érthetően levan írva a quest, de ők inkább megkérdezik, minthogy elolvasnák az 5 sornyi fehér részt is.....
  • Shadow42
    #1028
    PortLuxban a gólemek esetleg?
  • Shadow42
    #1027
    Vagy összevágták, vagy nagyon ßéta állapotú a készítésének a kora.
  • Jockey
    #1026
    ne szomoríts el..
    kezdem egyre inkább azt érezni én is 2 skill fa az sok...:P
  • Nethyrrea
    #1025
    szóval! level 62 forcebleder. milyen mobokon tudnám jól húzni a skilljeimet?

    most épp sword 9/45 expert
    magic 9/63 expert

    és nemvagyok vele megelégedve :P
  • Dallie
    #1024
    Tudom, hogy ez egy fórum és hasonlók, de biztos vagyok benne, hogy elég sokan nem kifejezetten kíváncsiak a karaktered élettörténetére napi 20 egysoros hozzászólásban.
  • MURopi
    #1023
    8as vagyok, találtam 1 jó kis eddző helyet szóval 10 perc és 9es vok :)
  • MURopi
    #1022
    a küldiben Training MartialGlovest kell 1 Training Upgrade Core fel fel 'upgrade'-elni de nem engedi, valami Force Core-t vagy mit akar de az nem volt a küldiben, amugy a training martialgloves problémát ugy oldottam meg hogy 1 másik karirol át raktam a training martial glovest a másikra.Ezt az upgrade dolgot akkor hogy is kell?És craftolni hogy kell?
  • MURopi
    #1021
    de akkor most nem is csinálhatok többet semmit azzal a karival?szóval ha azt a küldit el dobom attol még fojtathatnám?vagy muszály abba hagyni és uj karit csinálnom?
  • Shadow42
    #1020
    Sehol, kezd elölről..
  • Crokin
    #1019
    Inkább menj focizni :D
  • MURopi
    #1018
    válaszoljatok mááá :)
  • MURopi
    #1017
    izé, nekem már nincs ien training martialglovesem mert le cseréltem még a quest elött 1 jobbra de most az kéne :( honnan tudnák keríteni 1 et?
  • DStein
    #1016
    Jó sok magyar guild van már, szanaszét.
    Egyébként a csetet szerintem sokan nem figyelik, pl én se. :)
  • Shadow42
    #1015
    Jut eszembe "DirkMagyar" ez magyar klán? GrenDespairban áll mellettem a csóka, ráköszönök, kérdezem. Szó nélkül elmegy mint aki nem figyel vagy nem érti. Valami Firefox nevű volt...
  • Shadow42
    #1014
    Grind, grind, grind
  • MURopi
    #1013
    Ez a táncolás mire jó?meg fel vettem 1 questet és training upgrade core és training martial gloves-t kéne szereznem de hogy?:)
  • MURopi
    #1012
    mi ez a DT card? csávó mellettem 30.000 ért árulja 70 meg 75ös dungeonokba vagy mikbe
  • MURopi
    #1011
    volt 1 chaos lampom vagy mim de el használtam :( 50 lvl 3 vagy 4 es nem tom mien MP potion volt benne, 14500 ért adtam el :) 4es blader 4es mágus de inkább a bladert tolom
  • DStein
    #1010
    Hát akkor én jócskán le vagyok maradva, mert csak Master vagyok (60 asszem) :(
    És én se fejlesztettem nagyon mást, mint a mágiát.
  • nubyy
    #1009
    Hát, en most 76-on vok A.Master asszem lvl4 v. 5, kb ott kene neked is lassan jarni. (Blader vok, szal csak sword fejlodik meg most)
  • MURopi
    #1008
    na hello megint csináltam 1 force ijászt de nem teccet a kis ütések miatt aztán csináltam 1 mágust, az már 3mas majdnem és eléggé teccik :) segítsetek mert n00b vagyok ebben a gémben
  • Slipknot14
    #1007
    valaki elmagyarázná ez hogyan lehetséges?:D:

    Az official site-on a GPS menüt nézegettem és a képen egy picit elgondolgkoztam:
    http://www.cabalonline.com/gameinfo/gps.asp

    Az hogy lehet hogy GreenDespairba még van piros terület egy lvl 65-ös playernek?:O Mivel a kép egy flashbe van, jobklikk és zoom-olással lehet tisztán látni hogy lvl 65-ös aki a képet csinálta. Én 31-es vagyok és már narancssárga jobb oldali széle a mapnak:P Vagy ezt a képet összevágták volna?:)
  • MURopi
    #1006
    tudnátok tanácsot adni hogy mien karit csináljak?mire rakjak meg mit huzzak?cat én is sroztam amugy :) csak kicsit meg utáltam hogy fojton dczett :( 69 full int sun spear +5el
  • Shadow42
    #1005
    Lv.63-on a Magic Rankom: Expert 28/63
    Str 36+2
    Int 278+9
    Dex 67+2

    Lv.70 -en kéne
    Str 28
    Int 260
    Dex 59

    Ezek szerint Lv. 70-en hozom majd kb a Lv.80-as szintet?