7396
Cabal Online
  • Razuel
    #1165
    nem muszály kék ruhadarab.. a kék cumóba force core-val lehet valamilyen +t tenni.. a crafthoz bármilyen ruha jó (kék, fehér) csak +0ás legyen
  • CactuS007
    #1164
    Tud valaki esetleg 1 részletes oldalt,ahol le van irva,hogy 1 pontnyi STR,DEX,INT,mit növel,és mennyivel.Alapokat sejtem,tehát gondolom STR a sword attackot,a DEX a def rateet,az int a magic attackot :P
  • CactuS007
    #1163
    Hm,olvasgattam kicsit off fórumot,ott eléggé lehúzzák pár hozzászólásban az FSt,hogy keveset sebez,és nem jó PvPre.Ez igaz?Mert eddig tetszik,de nekem fontos a PvP,szóval lehet még most kéne újrakezdenem?:S
  • Shadow42
    #1162
    Aki Craftolni szokott attól kérdezném, jól látom hogy az egyéb alkatrészeken kívül kell egy Kék betűs Ruhadarab is ha mondjuk Adeptes ruhát karvédőt sapit vagy csizmát akarok csinálni?
  • krampusz140
    #1161
    Epaulette Of Guardian(EoG) -> Ez a Def-es kopeny
    Epaulette Of Fighter(EoF) -> Ez az Attack-os kopeny
    Epaulette Of Sage(EoS) -> Ez a Magic Attack-os kopeny
    Itt részletesebben találsz infót
  • Shadow42
    #1160
    Ja ja, én már Húszasával veszem :)
  • CactuS007
    #1159
    Egyébként az "egyéb képességekből" idővel több lesz? Mármint most van HP és Mana boostom,de gondolom idővel lesznek értelmesebbek is a mana helyett,csak nemtom,hogy lesz e több slot (most 2 van csak)
  • Nethyrrea
    #1158
    epaluette of akármi. mivel shielder vagy ezért gondolom a guard jön jól neked, de majd úgyis megnézed melyik mittud és eldöntöd melyik tetszik.

    csak ne epaluette of the deadot vegyél mert azzal rosszuljársz :D
  • Jojbi
    #1157
    Szevasztok én most 1 teljesen más témával fordulok hozzátok:D
    Nekem most egy lv 44-es force shielderem van és szeretnék 1 köppenyt szerezni de nem tudom hogy mi a játékbeli neve és hogy melyik lenne jó nekem, na és persze hogy hol lehet kapni.
    Ha tudnátok segíteni akkor létszi írjatok!
    Előre is köszz!!!
  • CactuS007
    #1156
    Meglesz :P Egyébként ez a tánccal töltök SPt eléggé vicces.Van 1 feelingje,mikor a mobok között nekiállok ropni.Mondjuk eddig 3an kérdezték meg,hogy mi a fenének táncolok a puszta közepén :) Comboból 13 az új rekord nálam,átlagban 8-10 :P
  • Nethyrrea
    #1155
    ha elakarod unni az életed akkor jah, de ezen a szinten még netörődj vele. majd magasabb szinten lesznek adeptes cuccok (+ skillfejlődést adnak), akkor majd jobban rálehet feküdni a témára. most csak fejlődj ahogy jön.
  • CactuS007
    #1154
    Nah ez itt a probléma (ez kimaradt:)) Nem valószinű,hogy prémiumos leszek.Knight Online (Knight Empire)-ban sem voltam prémiumos, ha lehet inkább nem fizetek érte. (Ezért is vettem meg anno a Guild Warst) Eh,akkor marad a kézi megoldás.Amúgy mobokon,hogy lehet jól skilleket fejleszteni? veszek valami occsó,és gyors skillt,aztán rámegyek ilyen sárga/szürke mobokra,vagy inkább piors/narancson érdemes fejleszteni?
  • Nethyrrea
    #1153
    és fizetős vagy? mert csak azoknak fog a skill fejlődni rajta. és ahogy mások már mondták, max az adott rank 30%-áig (tehát ha 30-ig lenne az adott rank monjuk, akkor max 10/30-ig vinné el, szóval ha túllennél eleve a 10-en akkor baxhatod)
  • CactuS007
    #1152
    Eh,egész éjjel ütögettem a próbababákat,de 1 centit sem nőtt a skillem :S Monjuk lehet,hogy nem 25ös szintre tervezték ezeket. (tele volt manapotival,és ki volt támasztva a billentyű is)
  • Gordis2k
    #1151
    Ha vesztesz semit nem vesztesz ha nyersz +1 pont. Nem jötél rá mire jo a honor???:) Nagyon sok item honor ranghoz van kötve(az meg a pontol nő) És pl minnél magasabb a honor anál jobb készletet vehetsz a boltba tehát nem 7esével hanem 50esével is veheted a potikat stb!
  • nubyy
    #1150
    Plate of Honournal van v.mi megkotes, h mikortol lehet hasznalni v. siman akarmikor elmeek port luxba es beszelek az officerrel?
  • Nethyrrea
    #1149
    max annyi hogy asszem vesztesz/nyersz 1 honor pontot. hogy azok mire jók, egyelőre énsem tudom
  • Nethyrrea
    #1148
    kerozin hallható alatta
  • CactuS007
    #1147
    Aham,mind1 freezing nem néz ki rosszul,max a lightingra lettem volna kiváncsi még.(dueles dolog?:P)
  • GamerAdams007
    #1146
    végleges, és az aura code szimplán a kinézetét szabályozza tökmind1 hogy neked freezing vvagy flame vagy wind stb van, ugyanazokat a bonuszokat kapod cssak mashogy nez ki es sry a helysirasi hibaker :D
  • CactuS007
    #1145
    Eh,kár,hogy nincsen szerkesztés gomb,mindig kimarad valami.Amit kifelejtettem: Az aura.Az én aura codeom Freezing aura.Azt leszámitva,hogy jól néz ki számitr is valamit? Idővel át lehet váltani másikra,vagy ez már végleges? ( Skúzi,hogy ennyit kérdezek,de hát úgy tanul az ember :D )
  • CactuS007
    #1144
    Ha duelben vesztek,akkor annnak lesz valami nyoma,esetleg hátránya? És ha nyerek?:P
  • GamerAdams007
    #1143
    0xp nemgond, a lenyeg hogy skill xp-t kapsz, így ugyanazon a szinten erosited magad, behozod a lemaradast... benyomsz vmi low-mp low-reuse low-casttime skillt aztan berakod shortcutra kijelolod targetnek a babut majd raraksz egy papirnehezeket a gombra oszt csa :D reggel felebredsz es csomot fejlodott a skilled. Jah ne felejts el berakni egy rakat manapotit inventoryba.
  • CactuS007
    #1142
    -g hallható :D Mármint milyen szám szól a videó alatt.Közben valahol olvastam a topikban,hogyha elértem az apprentice szintet,akkor lehet menni bábukra gyakorolni (lehet nem jól értelmeztem). Ütni tudom is a bábukat,de 0 xpt kapok értük.Vagy próbáljam meg másik térképen?
  • GamerAdams007
    #1141
    előadó hallgató?
  • CactuS007
    #1140
    Egyébként a combo videoban melyik előadó hallgató?
  • GamerAdams007
    #1139
    valahol az optionsbe lehet beallitani h hol legyen a combe csik, de az interface tobbi reszet nem tod arreb lakni...
  • CactuS007
    #1138
    lvl 20 Mercuryn.Most csinálom az auras questet
  • Slipknot14
    #1137
    hanyas vagy?:) meiken jáccol?
  • Nethyrrea
    #1136
    nemtom, nekem alapból ott volt
  • CactuS007
    #1135
    Esett 1 high core is :P
  • CactuS007
    #1134
    Tetszik,nem rossz:P A kövi kérdésem az,hogy hogyan lehet átrendezni az interfacet?Mert nálad pl középre van téve a combo csik,ami elég hasznos dolog :)
  • Slipknot14
    #1133
    őő nem tom, az az igazság hogy force nekem még nem esett, de szerintem random és ezekszerint ritka mer 37 vok:) De lehet ho csak pechem volt =). Upgradeből is csak 4 van, 2low, 2medium. Sajnálom őket eladni, meg felhasználni is:D Szerintem te is tedd el őket, és majd később használd fel őket azon az anyagon amibő a legmagasabbat engedi. De ez csak az én véleményem.
  • CactuS007
    #1132
    Értem,és van olyan hely,ahol pl a force upgrade core esik,vagy az is ritkán és randomban? (Gondolom az ilyen low armorokat nem igazán érdemes uppolni,inkább érdemes eltenni későbbre,nagyobb armorba)
  • Slipknot14
    #1131
    igen lehet upgradolni, egy elég ritka, de annál értékesebb cuccal. Upgrade Core(Itt valami szint[Low,Medium,High]). Szinttől függ hogy mien anyagú tárgyat tud növelni. A Core Alchemist-nél lehet ezeket a tárgyakat a növelgetni:). De óvatosan mer lehet hogy nem lesz belőle semmi. Attól függ hány %-os siker-el csinálod.
    Van a Force Upgrade Core, azzal pedig amit mondtál, hogy kék és van benne 1 slot. Azokat lehet upgradelni és kapnak egy különleges extrát.
  • CactuS007
    #1130
    köszi,már töltöm is.Esett egy upgrade Core(medium).Az ér valamit?:P
  • Nethyrrea
    #1129
    tárhelyem megy megint, combo video itt:

    katt
  • CactuS007
    #1128
    Itemekkel merülf fel most pár kérdés: Ha jól értettem,akkor itt is lehet armorokat upgradelni (plusszolni),de lehet egyből plusszosat is találni,ugye? A másik verzió amit eddig találtam az a kék szinű item,amibe valami követ lehetne tenni,azt viszont nemtom,hogy honnan,vagy milyet:P (Eddigi legjobb armor droppom Reinforced armorsuit +4,bar meg nőnöm kell,hogy felvehessem :D)
  • CactuS007
    #1127
    11 :P Igaz vörös mobra,mert célpontot azt nem tudok váltani,akkor mindig elrontom a combot :S
  • Nethyrrea
    #1126
    valami gáz van amnesiával, majd meglesem (tárhelyem)