7396
Cabal Online
  • Slipknot14
    #1205
    Amúgy neked MURopi: a képed mitábrázol?:P
  • DStein
    #1204
    A kvesztleírások a játékban eléggé alaposak. Mégha ismeretlen helyre is küldenek, le van írva a környék, hogy merre kell keresni :)
  • Super Saiyan
    #1203
    quest? le vannak vhova irva magyarul??
  • Slipknot14
    #1202
    blader powa :D Senki ne becsülje le őket ;) Amúgy tök fölös olyan dungeon cleart adni amibe 42 percet kapok arra hogy végig vigyem miközbe mire végeztem még 20 percem volt :D De ebből a 40 perces mókából a 2. -nál már elegem volt, dem égis kaptam még1-et :S:D:D Nembaj, legalább nem unatkozok miközbe fejlődök is:)
  • MURopi
    #1201
    tyüüüha nem vagy kis pályás:O 4 büntető pont omg!:D amugy sztem archer csinálj mert abból volt az első 150es kari (vmi Rise vagy ki) vagy wizardot vagy esetleg bladert de blader nagyon jó sztem :D
  • Super Saiyan
    #1200
    hóohóó!!! ittvagyok! TÉK
    mé nincs faq? mé? :(
    nemtudom milyen legyen a fegyver/ruha/skill
  • Gordis2k
    #1199
    Sajna már nincs hely:(:(, de talán néz be a jövőhéten!

    MUHAHAHHAA WELCOMEN:)
  • Super Saiyan
    #1198
    én is csatlakoznék a Calbal online SG-s csapathoz
  • Gordis2k
    #1197
    JA neee már vagy 15 embernek vásároltam be:P... nem tudjuk a hiba okat sokaknak van én belogoltam az accukkal a gépemen és bevásároltam nekik ennyi. De most nem érek rá nagyon nem.
  • Doomista
    #1196
    mobból is,bossbol is,questből nem,haverom lvl 99n chapeba vagy nemtom milyen helyre ment ott eset neki 1 óra alatt 2 db.de az +5ös :)
  • CactuS007
    #1195
    Igen azt észrevettem,hogy a +5ös,meg a +4es is 3-4 milláért van dögivel,a +3as meg nem.Valszeg,mert mindenki hajt az elsőre:D Egyébként csak a Chaos lampból lehet szedni,vagy mobból esetleg questból/bossból is eshet? Tényleg van az az Excala vagy mi,az a robot a 35ös dungeonban.Valaki irta,hogy félre kell ugrani.Azt pontosan,hogy is kéne?Valami skill,mert nekem oldalazni még nem nagyon sikerül:S
  • Nethyrrea
    #1194
    gordi ebben már profi :D
  • Doomista
    #1193
    EoF +5-nek nagyon lement az ára:O 3.5 millt ér 5-6 mill helyettt :O
  • Tufa
    #1192
    kérj meg valakit hogy vegye meg helyetted
  • Jockey
    #1191
    hmm semmit nem enged vásárolni a shopba, valami futtatási parancs hibát ír, valakinek valamit ötlet miért?
  • siedrenn
    #1190
    háát, az eog+3-nak nagyon változó az ára,meg attól függ venni akarsz-e vagy eladni. Ha eladni,nyugodtan tedd ki 5-6 milláért,el fogják vinni.
    Ha venni,akkor próbálj meg 3-3,5ért venni. Én aannak idején az enyémet 3ért vettem,és 5,5ért adtam el.
  • CactuS007
    #1189
    EoG +3 hogyért megy,occsóé?:P
  • Jockey
    #1188
    hmm az item shopba a 30 napos platinum csomagot nemtudom megvenni, mert az oldalra a hibát ír valami parancsfile-ra állandóan..
    mi lehet abaj?
  • Tubák
    #1187
    Hali! altkarimnak kezdtem 1 Force Shieldert és lenne egy kérdésem hozzátok! azt nem tom hogy mire gyurjak leginkább? magic vagy sword?
    Most alakult egy ujj magyar a klán a Marson HungaryPower névre hallgat ha vkit esetleg érdekel az keresse Spedd-et és Skelutor-t a 10chanelen (xfire:spyke147)
  • mezzanine
    #1186
    Nem tudjatok a mummy grave bossja mikor lovi azokat a halalsugarakat abbol van esely kiallni mert ha nem is ugy rajzolja oket akkor is meghalok valamiert.
  • Shadow42
    #1185
    És hogy lehet Basic craftolni? Mert ott alapban csak kérdőjelek jelennek meg és semmi más. Hanyas szint kell hozzá?
  • Dallie
    #1184
    Sürgősen vennék Bluestin Battlehelm és Battlegloves of Adept +3 skill exp cuccokat, valamint EoF+4-et.

    Ugyanitt eladó EoG+3, Aramid Battlesuit/gloves/helm of adept +2, +3 skill exp, shadowsteel katana of adept +3 +3 skill exp.
  • krampusz140
    #1183
    Basic craft materialok
  • Devil_Gy
    #1182
    Mirro stone a yellow jewel a powerful stone meg az ilyen hard shell cuccok mire jók?
  • DStein
    #1181
    Kösz, még sose írtam színeves, most már fogok ;)
  • HencStein
    #1180
    1 KIS HELP:
    Aki nem akkarja folyamatosan váltani a bill nyelvét hogy tudjon szinesen irni annak most itt a help.
    Na szoval igy kell szinesen irni : $szam#
    Angol billen: Altgr+é szam atgr+x
    Magyar billen : (Ascii code ) alt+36 szam alt+35
    enyi és máris gyorsabban lehet irni szinesbe :D
    Gl hf
  • Nethyrrea
    #1179
    na aztszeretném én látni :D nekem eddig lámpából a "legjobb" ami esett az EOD, meg map part volt, a többi ilyen sallang mint return stone meg potik.
  • DStein
    #1178
    A fene se tudja ám. Elvileg ugyebár a dropok se a szinttől, hanem a mobtól függenek. Na én amikor 75ön benéztem LiDbe, minden mob titánium cuccokat hajigált. Mostanában meg, 90 környékén ismét arra jártam egy unalmas órámban és ugyanazok a mobok már osmiumot is hajigáltak (semmi extra persze...).
    De alámpa mindenhogy lutri, akármi is lehet, még akár +7es köpeny is :)
  • Nethyrrea
    #1177
    nemhinném
  • DStein
    #1176
    Mondjuk szerintem még akár egy év is lehet, mire mi itt jurópában ostromot láthatunk... o.O
    Ahogy hallottam, amin most kalapálnak nagyban a kis kóreaiak, az ide fog ugyan először megérkezni, de nem holnap (a kétcsapatos dungeonos ereszd-el-a-hajam).
    Sebaj, egy év múlva már talán nekem is +7es köpenyem és motorom lesz majd, tran/tran skillekkel meg mitril fegyverrel és akkora szakállal, hogy orra bukok mikor a géphez totyogok és már be se jelentkezek a játékba, mert meguntam mindent :D
  • Gordis2k
    #1175
    Kurvanagy:):):)):) PONT EZ az ami hiányzott nekem:)
  • DStein
    #1174
    Azért még a Cabal is fog fejlődni szerencsére
    http://www.youtube.com/watch?v=Y6I4J4vhatI
    Hiányoltam is az ostromot, az jó móka szokott lenni :)
  • Shadow42
    #1173
    Ezért nem értettem, hogy jön a Köpenyhez mert nekem olyasminek tűnt mint a Csonti bánya belépőkártya.
  • Slipknot14
    #1172
    Chaos lamp lvl-től függ hogy mit dob?
  • Nethyrrea
    #1171
    hát az nem sima köpeny ami bónuszokat ad hanem world entry item, csak azért mondtam :D
  • Razuel
    #1170
    erre ne fogadj
  • Shadow42
    #1169
    EoD-vel mi a gáz? Merthogy olyanom van, asszem 2 drop is volt Khaos lámpából.
  • Slipknot14
    #1168
    nem akarok kötekedni és még1 viszályba belekezdeni:)DE ő Fs-t mondott amúgy de al ényege ugyan az. És egy 50-es soha nem győzne le egy 150-est, mivel skillen kívül a hp, STR,INT,DEX is számít. Megse tudná sebezni, akármivel próbálkozna :)
  • siedrenn
    #1167
    muszály akék ruhadarab a titanium és afeletti cumók elkészítéséhez,sőt,az sem mind1,h milyen /1 slotos,2 slotos,1 slotos,def rate-es slottal stb./
  • Razuel
    #1166
    FB egyáltalán nem gyenge.. sőőt.. ebbe a game-ba nincs olyan hogy legerösebb kaszt.. attól függ hogy milyen erös vagy, hogy milyen skill rankod van.. :P
    pl: lvl 50 G. Master VS lvl 150 Regular
    sztem az 50es emberke nyerne.. :P