7396
Cabal Online
  • Razuel
    #1245
    űűű énis csinálok már egy képek a karimról ^_^
  • sanyiiiii
    #1244
    Szeriintem amire gondol az a skill rankupnál kapott +stat.
    Ez ugy mukodik hogy novice-rol appra váltásnál kapsz 2-t, az elkövetkezö rangokot mindig kettövel többet.
    Sword str-t és dexet ad, magic intet és dexet. Ennyi.
  • Nethyrrea
    #1243
    akkor a képen látható sword skill point, és az egyes skilleknél látható + jel nem az amit te keresel?

  • Dallie
    #1242
    Mert állandóan frissül a lista. A mostani listára ezt írja:

    All records for Mercury and Mars will be removed in 10 hours 53 minutes and 54 seconds.

    De tessék, csak neked, csak most, csakazértis:)

  • Slipknot14
    #1241
    hmm nem akarok kedv rontó lenne, de szerintem bennem van a hiba, de mercury-n az első is csak 28-as combo, nem hogy 30 alulról a 2.:) Vagy Mars-ra céloztál csak elírtad?:)
  • Gordis2k
    #1240
    Akkor te tutin lottón nyerted!
  • Dallie
    #1239
    Mert nem te oszthatod el, hanem automatikusan hozzáadja a meglévőkhöz.
  • Shadow42
    #1238
    Lv 70-es Wizard még mindig keres Magyar Klánt...
    Mercury Server ->Trefiliodelasaga
  • Shadow42
    #1237
    Ez így van, egy ideig, Lv 60 tól megszünik a térképen a piros pötty.
  • Shadow42
    #1236
    Bár igazad lenne, de nyomát se láttam eddig, skill lépésnél osztható pontnak.
  • Gordis2k
    #1235
    Az a nem mindegy gratulálok a listás szerepléshez.:)
  • Dallie
    #1234
    Mobokon ütöttem, 5 killes kombó (asszem 2 mob ebből plusszos volt).
  • CactuS007
    #1233
    Ezt dummyn ütötted,vagy valami nagyobb buli volt?:P Egyébként grat szép munka,nekem 14nél köbbet még nem sikerült.
  • Dallie
    #1232
    Nekem most úgy 12 percenként fejlődik egyet a sword, és 10 percenként a magic skill (persze ha külön húzom őket). Cuccok teljes adept, +3 és +4 xp-sek.
  • Dallie
    #1231
    Ha mákom van még mutatni fogja:) :)
    http://www.cabalonline.com/game/recordcombos.asp

    Mercury lista, alulról a második (legalábbis amikor ezt írom).

    (Ha nem látszana, a lényeg, 30-as kombó).
  • sanyiiiii
    #1230
    szerintem ez szebb:P
  • Super Saiyan
    #1229
    minden maxon
  • Doomista
    #1228
    graf nemjó ? :O:O
    ezt hogy érted ??
    maxon van minden ? mert nálam igen,és veria a silkroadot is :O
  • Super Saiyan
    #1227
    engem ne várj... nekem nem tetszik az az élénk narancssárga szinű bőr + a kék haj... meg a graf se a legjobb
  • Doomista
    #1226
    SG-s csapat ? He ?
    Most hagytam el egy klánt,akkor szivesen csatiznánk...
    név ? tali ?
  • sanyiiiii
    #1225
    Majd egy év mulvaa jelentkezem 60as szintewn xD
  • Slipknot14
    #1224
    ja és lvl 40 :S
  • Slipknot14
    #1223
    Dee hogy lehet olyan gyorsan? Nekem most a 3 cuccomba van +3-mas skill exp-es cucc, a kardomba még nincs:) És App 13/17, App 4/27. Foglyak egy low sebzésű kardot oszt mennyek gyakni sárgákat?:)
  • Nethyrrea
    #1222
    na arra kíváncsi leszek :D
  • sanyiiiii
    #1221
    Hát én most igen lassan lépem a szinteket de 39-en app/app volt a skill rankom 42-esen meg expert/majdnem expert. A cél g.master mindkettöböl 60asra
  • Slipknot14
    #1220
    Hát pedig nagyon eccerűek a questek, T-t megnyomod, kiválasztod az aktívat, és ott van alul 1 lény neve: xxx 0/20 Pl. Ienkorl ényt kell ölnöd:) Ha meg talk to ..... van akkor meg megkeresned a .... nevű emberkét, amit jelez a térkép egy piros pöttyel. Ha meg Dungeon clear, ot is szintén jelzi a térkép piros pöttyel, vagy ha a sárga szöveg felett ott van a fehérbe ez: 4th door :D Akkor meg a kapuknál a 4.-be menny. Ha pedig ott van : Tárgy neve 0/20 pl. akkor meg a fehér szövegbe csak kitudod szúrni hogy mien lényről is van szó.
  • Gordis2k
    #1219
    Mert kapsz pontokat a skill level lépésnél is azért!
  • Shadow42
    #1218
    Eddig is oda tettem ahova akartam és végig ez volt kb. Minden esetben túl lőttem a szintlépéshez előírtat.
  • DStein
    #1217
    Ennyi pont elég, hisz ha már ilyen komplex válaszokat tudsz írni, azt jelentheti, hogy érted a kérdést, ami némi nyelvismeretet feltételez. Szerencsére a kveszteknél se írni kell, mindössze értelmezni a feladatot, ami az egyszerűségüket nézve néhány sarokpont felfogása után akár próbálkozásos alapon is könnyen teljesíthető általában.
  • DStein
    #1216
    lvl 50 felett nincs growth goal, oda teszel, ahova akarsz :)
  • CactuS007
    #1215
    Sajna bug.Megnéztem a másik hangkártyámmal (sb live!5.1 digital azzzal jó a hang,csak resetel a gép :S) Az alaplapi nforceos azzal meg visszhangzik,igaz csak sp1 alatt,mert sp2 alatt szétakad a játék,ha be van kapcsolva a hang :S
  • Dallie
    #1214
    Igen, nálam is jelentkezik ez, de még nem néztem utána, hogy csak bug, vagy fícsör :)
  • CactuS007
    #1213
    Nah tettem fel 1 sp1et,igy már megy frankón hanggal.A gondom az,hogy olyan,hogyha körülöttem castolniak,mintha valami fémes visszhangot kapna (talán chorus reverb effect szokott ilyet csinálni) Másnál is volt ilyen?:S
  • Shadow42
    #1212
    Valamit lehet elrontottam?
    Lv.80-hoz kell: Str:28 Int:260 Dex:59
    Lv.70-en van: Str:37+2 Int:307+9 Dex:72+2
  • Super Saiyan
    #1211
    ennek milyen rossz a garfja...
  • Shadow42
    #1210
    Nem baj, Szintlépésenként úgyis kapsz 1-et. Az éjjel léptem én is meg a Lv. 70-est, szintén kb fele idő alatt, de ez már azért nem volt annyira sétagalopp :)
  • Gordis2k
    #1209
    HIHI mennyire okos... hihetetlen napi szinten találkozok ilyenekkel.
  • Dallie
    #1208
    Látom muszály volt megvillantani rendkívüli intelligenciádat.
  • Nethyrrea
    #1207
    én leginkább mmokból tanultam meg a gyakorlati/mindennapi angolt
  • Super Saiyan
    #1206
    KURVA ANYÁTOKAT@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@