7396
Cabal Online
  • CactuS007
    #1325
    Nem ismer valaki egy magas szintű armorcraftert? Kéne nekem titanium armor,de senki sem árul se c2,se c3on :S
  • Jockey
    #1324
    ejj bocsi, de tegnap 8 után bent maradt a karim, nem voltam gépnél
    holnap leszek sztem komolyabban megint..
    mi a neved?
  • sanyiiiii
    #1323
    Szedd le grindolj egy órát nézd meg hogy mennyivel kevesebbet fejlödsz és rá fogsz jönni hogy bizony tényleg 30szor gyorsabban fejlödsz.
  • wordsworth
    #1322
    SZiasztok!
    Most kezdtem Cabalt, és gondolkozom milyen kari kellene (eddig egy balder van), de szivesebben tolnám mondjuk olyan kaszttal ami tud íjat használni (force archer), csak nem tudom ez mennyire életképes pvp/pve-ben. SROban gyengek L2-ben jók wow-ban jók, itt milyenek? :)
  • Razuel
    #1321
    ez így hülyeség amit leírtál.. nekem most van +30skillem adeptböl akkor 30x gyorsabban fejlödik? :)
    gondolj már bele.. ugye, hogy hülyeség? :)
    Egyébként meg a swordos kariknak a legjobb fejlödési mód, hogy 50+tól megveszik port luxba azt a skillt ami a magic skill xp-t sword skill xp-vé alakítja (asszem valami force change a neve), vesznek alap varázslatokat (ice arrow, fire arrow stb) és a szürke mobokat elkezdik azokkal ölni mint a gép.. :P
    Egyébként már 60 vagyok és A Master ^_^
  • sanyiiiii
    #1320
    1 skill 1+adept bonusz skill xp-t ad. Mindegy mien skill.
  • Slipknot14
    #1319
    de minnél kisebb a skill, annál kissebbet dob a skill exp csíkon, nem?:O
  • DStein
    #1318
    Nekem skillezésre az jött be, hogy megtanulok egy novice skillt annyira, hogy gyorsabb legyen a cooldownja, mint a castja (mágiában ez a fagyasztó nyíl lvl9en). Aztán kerestem pár szürke mobot a terepen, akik már alig sebeznek, kipeckeltem a skillt kétforintossal és csak egerészni kellett, hogy célt váltsak :)
  • Atomy
    #1317
    Kipróbáltam a dungeonos módszert, valóban nagyon jó, levertem az ajtót meg 2-3 szürke mobot és léptem 1 szintet :)
    Viszont még így is valami elképesztően unalmas, tuti hogy kikészíti a kéz ízületeit és a szemet az állandó combozás nem értem magam miért ezzel a szarral játszom :)
  • Shadow42
    #1316
    Én anno még nyomkodtam rajta valamit, azóta egyáltalán nem szól a zene.
  • Scapolite
    #1315
    Nektek funkcionál a Jukebox ha másoltok bele zenéket?
    Nálam semmi hang.Így csináltam:mp3-at konvertáltam ogg file formátummá,bemásoltam főkönyvtárba a jukebox mappába.Ingame látja is az albumokat de nem szólal +.Mi lehet vele?
  • Nethyrrea
    #1314
    legjobb módszer egy group-os dungeon cardot keríteni ami a szinted alatt kb 10-el van. egyetlen mobon el tudsz nyomni kb 6-7x 11 kombót mire megfekszik, és nem fognak annyira fájdalmasakat csapkodni a mobok már. rekord idő alatt, csak kombózással 10 perc alatt sikerült skillpontot lépni benne. persze dropok nemigen jönnek mivel lassan irtod a mobokat, ezért nemárt időnként dt-n kívül is szedni némi pénzt.
  • Atomy
    #1313
    Én is hasonlót olvastam, azzal a különbséggel hogy gyenge sárga mobokat(keveset sebez, de sokáig él) kell ölni 3 gyors gyenge magic skillel comboval.

    Jockey neked meg hiába írkálok, lefogadom nem olvasod a chatet :)
  • mezzanine
    #1312
    En azt csinaltam legutobb hogy upgrade skillbe kiraktam hogy ha magicet hasznalok az is a sword skillbe megy felmentem war szerverre es a troglokat lodoztem honor is skill xp de igy is 20perc pedig van minden fegyver nyaklanc gyuru
  • Shadow42
    #1311
    Tegnap éjjeli tapasztalatok a War server-ről Fort Ruinán.
    Na igen alig, hogy beléptem, nyakamba esett 3 eléggé magasszintű
    és egymás után kb 5x a padlóra küldtek. Erőst untam őket mire sikerült beírnom némi mother fuckert nekik Erőst meglepődhettek mert volt annyi időm, hogy Batle2 módba váltsak
    Míg összszedték magukat, elhagytam a várost és elég szépen gyaktam a Mobokat, mikor is a gépem dobott egy hátast. Elment a kép, ma kiderült nem monitor a hunyó, mert megpróbáltam másikkal és úgysem megy. Ha mákom van akkor csak videokari vagy memo. Viszont még csak éjjel 1 volt úgyhogy másik gépre letöltöttem a progit, install és hajrá. Arról ítom most ezt is. Majd holnap délelőtt kiderül mennyire fáj...
  • Jockey
    #1310
    értem
    2ik hsz az ami sajna, jelenleg regular 16/28 sword és magic 9/16 aprr vagyok:p
    mondjuk az biztos, hogy a cucc amit adtál így is rengeteget dobott rajtam..
  • Nethyrrea
    #1309
    vedd figyelembe hogy magasabbszinten már lehet gyűrűt/nyakláncot/később már karperecet is kapni adeptest. ami azért elég sokat dob. nekem pl most átlag 12-14 perc egy skillup.

    gondolom másik HSZ-edben a magicre gondoltál nem a swordre :) nefeledd hogy aurák meg a blade enchant is magic skill
  • Jockey
    #1308
    lol most nézem még csak regular vagyok 16/28 sworddel, pedig semmilyen magic skillt nem nyomok a force bladeremmel...
  • Jockey
    #1307
    nemtom hogy csináljátok, de nekem alap hangon 20 perc 1 skill up experten pedig adeptes ruhábba vagyok igaz csak +3asba met 47 vagyok..:p
    amugy időbeli vagy xp igény beli különbség van egy expert szint vagy egy a.expert szintlépés közt? vagy csak annyiban különbözik, hogy ae expertnek több a meglépendő alszintje?
  • CactuS007
    #1306
    Megoldódott,közben elvitték. Viszont még mindig keresek fegyverkovácsot,aki tudna BS adept bladeet craftolni
  • CactuS007
    #1305
    Nem kell valakinek egy EoG+3?:P
  • Slipknot14
    #1304
    jaja tom, de wizardnak sokkal többet kell skillupolnia mint nekünk:)
  • CactuS007
    #1303
    Hát nemtom,igazából nekem minden cuccom adeptes,ami lehet,és sokkal lassaban fejlődik a swordom,mint a wizardnak a magcije,pedig csak sword skilleket használok,eltekintve a selfbufftól
  • Slipknot14
    #1302
    őő izé, 7-8 talán 9 skill up/nap elég jó arány?:)
  • sanyiiiii
    #1301
    Én meg a quest dungeonokra gondoltam:S
  • Slipknot14
    #1300
    én meg ma reggel nyugisan fogtam, kilogoltam a kedvenc tréning helyemen, war-on be és asszem 428 honour pontot összeütögettem. Csak vagy 3-man akartak zaklatni de nem sok sikerrel ;) :D Valami forca blader elkezdett lövöldözni, oszt a nagy kavalkádba észre se vettem hogy engem lő mer az életem alig akart megmozdulni :) Aztán nekimentem oszt 4-5 ütés és pá.
  • Atomy
    #1299
    Én mindíg war serveren megyek dungeonba, mármint nem questelés közben, henem ha mondjuk összegyűlik 4-5 dungeon card egy fajtából akkor odamegyek a bejárathoz, átlogolok war serverre és bemegyek. Ott is kapok honourt/mob, és nem tudnak leölni a bátor 100 szinttel nagyobbak.
  • Razuel
    #1298
    Én erre gondoltam, hogy ha le PK-zol valakit akkor kapsz -1000 honourt.. mint ahogy azt már creep is írta
  • Slipknot14
    #1297
    Fehéren ha nyomod a shiftet és kijelölsz akárkit akkor megtámadja :) -1000 honour pontom bánta annó :S:D:D:D És a neved piros vagy narancs lesz és akárki büntetés nélkül lecsaphat:P:D
  • mezzanine
    #1296
    Nyomod a shiftet es tamadod. Amugy eleg vicces hogy a bladernek a 2nd battlemode skillje mukodik war szerveren, amivel ha kis szerencsem van akarmilyen karit leolok (1 uteses halal)
  • Shadow42
    #1295
    De én meg arra gondoltam.(duelre)
  • CactuS007
    #1294
    Zöldön is lehet PKzni? Szabad tudni,hogyan?:P Mármint nem a duelre gondolok.
  • Shadow42
    #1293
    Bs crystal mennyi kéne? Azt már tudok csinálni, de a crafthoz még kevés a honorom. Tényleg mennyi kell hozzá? A 19ezer akárhányzáz kevés neki.. :S
  • Shadow42
    #1292
    Még nincs, valami 95%-nál tartok és elég lassan halad felfelé.
  • Shadow42
    #1291
    Mi a gond a fehér serverrel? Mondhatni csak olyanon vagyok és semmi, nem vagy köteles elfogadni a pvp-t, bár nem szoktam kitérni ha hívnak.
    -1000? szerintem elnéztél valamit, inkább kapsz 1-et. A zöldön, na ott büntetés jár érte.
  • Shadow42
    #1290
    Legyél Wizard .. Csak Skillel tucc nyomulni :)
  • CactuS007
    #1289
    viszont akkor meg külön kell menni skillt húzni ami még külön rengeteg idő :S
  • mezzanine
    #1288
    Nincs valakinek veletlen honor 2-es szintje? Boltolnek vele kicsit kellene a basic crafthoz az a par kartya
  • Razuel
    #1287
    Normális árat nevárj.. a legolcsóbb amit láttam 7-800k volt a +3skilles bluestin.. egyszerűen nem éri meg megvenni, mert skillt farmolni aramidba is lehet.. egyszerűbb ha csinálsz magadnak egy slotos setet, +5 +6ra felviszed és teszel bele valami jó bónuszt.. pl crit damage vagy hp..
  • CactuS007
    #1286
    Nem tud valaki gyártani/eladó bluestin adept armor +2/+3asakat? Illetve Bs crystal+blade szintén kerestetik,amennyiben az ár normális:P