7396
Cabal Online
  • HencStein
    #1565
    én már transzba vaok másikkal expert , osmi armor dual slott +6 set +dual sword +6 ,etc etc
  • Dallie
    #1564
    Magiced is grandmaster?
  • CactuS007
    #1563
    Esett a board,vagy honnan?Ha jól tudom akkor te premium +25% skillexp scrollokkal tolod,nem?:P Én most egy +5ös slotos titaniumban tolom (kivéve a sapkám az az istennek nem megy 4 fölé,mindig visszaesik 3ra,szal marad 4en) meg most van tervben egy SS +4skilles set:P
  • bodesz
    #1562
    na látom nagyprobléma ez a skill exp.lehet csak farmolni fogok végig :o
  • Razuel
    #1561
    Én már 67nél Gmaster voltam..
    Most jelenleg 78as Gmaster vagyok.. haladok a Completer felé..
    Van 3setem.. egy +4es adeptes set, full +5ös slotos titanium setem és most szereztem egy full +1es 2slotos osm settet minden slotba van ez-az..
    Jah és van 2 +5ös köpenyem és egy zero-black boardom.. ^_^
  • CactuS007
    #1560
    én majd most tervezem,hogy beszerzek egy +3/+4es SS settet,aztán addig skillezgetek,amig a többiek be nem érnek ( le vannak maradva 1 jó 30assal :) Bár jó lenne tudni,hogy hogy is van ez a skillexp limit,mert ha van,akkor lehet lecsereélném az adeptes ékszereket valami faja critical rate növelésre.Tényleg Critical ratere van limit,vagy annyi amennyit az ékszerek adnak+ pár% alaprate?
  • Dallie
    #1559
    Én lvl64, dual a. expert, kard félúton masterig, prémiumot csak tegnaptól vettem - igaz, én farmolgattam skilleket olyan helyen, ahol nem, vagy csak alig kaptam XP-t.
  • CactuS007
    #1558
    Premiummal vagy anélkül?:) Egyébként 3xtől kezdve minden armorom +2/+3as volt,egészen titaniumig,ahol az armor +0/+2.Még mindig a BS pajzsot,meg kardot hordom,mert nincsen lovő erősebb adeptesre:P Ékszerek 40től apedtesek.Igaz 75től sokat jártam Snake landbe vagy mi a nevébe,ott túl jó volt az xp:P Egyébkébt szintén FS?:)
  • Nethyrrea
    #1557
    lvl 74, sword master, magic a-expert. ez vagyok én :)
  • CactuS007
    #1556
    remélem jobban sikerül,mint a legutóbbi. Pont most lett meg a Storm Crush,de most már meg sem állok a Shield Rayig :) Egyébként szerintetek lvl 80ason dual A.exp (az 1ik majdnem Master) premium acc nélkül mennyire jó eredmény?:)
  • Slipknot14
    #1555
    megtörtént a leállás :)
  • Slipknot14
    #1554
    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?p=43032#post43032

    Rá kérdeztem. Pls aki végig olvassa monja el hogy igaz vagy sem. Mer már mek el :S
  • CactuS007
    #1553
    Valaki el tudná küldeni azt az off forum linket?Mert ez eléggé izgat.Amúgy lvl 80as force shielder jelen:P
  • Gordis2k
    #1552
    Igen én is ugy láttam max a 20!

    Szerintem 110 felet is lehet haladni napi 1 szint elég könnyen megvan. Bár csak tipelek én nem tudom ezt.

    A legritkább szerintem a FS, szerintem!
  • bodesz
    #1551
    most mi?
    meghazuttolod magad xD
    ha pl 1,5 ször több xp kell 71-72 höz mint 70-71 és az a xp (millió)szór több akkor jobban fejlődsz xD
  • CactuS007
    #1550
    Ez igaz?Max a 20?
  • seaedge
    #1549
    Attol meg, hogy LiD-ben jon az XP ezerrel meg nem valtoztat azon, hogy a 71-rol 72-re torteno szintlepeshez kb 2-3x tobb xp kell mint a 70-71-hez.
  • Razuel
    #1548
    Ez nemígyvan.. 75nél mész lidbe és egy kör majdnem egy lvl-t dob.. szóval elég gyorsan lehet még ottis fejlődni..
  • seaedge
    #1547
    71-ig gyorsan lehet xp-zni, aztan itt lesz egy szep lepcso a kovetkezo szinthez szukseges xp mennyisegeben. lvl 100-tol meg mar 1 db quest sem lesz.
  • Slipknot14
    #1546
    Hát elég gyors még mert monjuk én 67 vok napi 2-3 lvl/13-15 skill up-al. Ami elég rossz ha skilleket nézem, ezért is fogtam magam és keztem el only skill-t trainelni. De 40-50-ig elég lassú, csak hogy belekostólj a későbbi lvl lépésekbe:D Ott kapsz 1-2 q-t majd, ami pár csíkot megtelít a többit meg üsd ki lényekből:)
  • bodesz
    #1545
    ja igen még 1 kérdés.melyik kasztból a legkevesebb?
  • bodesz
    #1544
    hi all.tegnap kezdetem el gamelni.20as vagyok mégcsak.érdeklődnék hogy végig a gém alatt ilyen gyorsan lehet fejlődni ? :o
    legalábbis nekem gyorsnak tűnik mert nemkockultam egész nap :D
  • Slipknot14
    #1543
    :)
    Amúgy ez igaz? Olvasgatom a hivatalos forumot:

    20skill xp is limit if u have 21 or 100 skillxp skill bar will rise like u have 20

    Mer akkor én leteszek pár cuccot magamról, és a helyére sokkal jobbakat :P
  • CactuS007
    #1542
    Ilyen gyere fel hozzám,megmutatom a mini-mob gyűjteményemet? :) Egyébként meg az lenne vele a bibi,hogy igy is alig férek az inventoryban. ( Bár GWben van ilyen minipetnek hivják,és egy adott mob kicsinyitett mása rohangál körülötted :) )
  • Slipknot14
    #1541
    Ja télleg, tök fun lenne, ha minden lény dobná a saját kicsinyített mását, mint ahogy a Fort Ruina-i questek során. De persze jó rare item lenne, és lehetne gyűtögetni őket:D Meg cserélgetni,stb:D Oszt lehetne dicsekedni, hogy mien jó gyűjteménye van ennek-meg annak :D:D =)
  • Slipknot14
    #1540
    nono:D nem 320k hanem benne van 1 500-asba is asszem:)

    Hát igen kisteheneket, a +-os kistehén 100+-okat is ütött rajtam néha:D Madrkával nem futottam össze:) De a Mechmander-ek is mekkora egy tróger lények:P Minek nekik is lézer:P
  • ateb
    #1539
    Köszi az infókat.
  • Nethyrrea
    #1538
    használata rém egyszerű, csak használod a magic skilljeidet is ahogy szoktad, de a sword skilled fog nőni tőle.

    upgrade skillnek lehet megtanulni, expert fokozattól, és port lux instructornál lehet megtanulni. többi infót már leírták.
  • Shadow42
    #1537
    Ja és közben aktívan csapkodja a Kistehneket, ElectroBirdeket és tényleg polctetőn van.
  • seaedge
    #1536
    Passziv upgrade nem kell vele csinalni semmit sem. A magic to sword azt csinalja, hogy swordbe kapod a skill xp-t ha magic skillt hasznalsz. lvl 50,expert rank es kb 320k Alz kell hozza.
  • ateb
    #1535
    Hi.Egy kis segitséget szeretnék kérni.Megszeretném venni azt a skill ami a magic spket swordre viszi át és az lenne a kérdésem először is h kell majd használni,vagy kell hozzá valamilyen küldit csinálni vagy h is működik ez?
  • Slipknot14
    #1534
    áhh nagyon köszi:)
  • CactuS007
    #1533
    lvl 61től ez nagy segitség: katt

    Valaki tudna mondani 1 árbecslést a no 32 (fury potion) és a 39(lvl 3 hp potion) kártyákra? Értékes nem az,kuka/trader?
  • Nethyrrea
    #1532
    jaaj ezt tudom (nagyjából). fort ruinába ha a térképet megnézed, akkor ott a jobboldali részen lévő területen (ha bemész látni fogod hogy ilyen csatorna-szerű hely), ott valamelyik falnál van egy polc amit keresel. ha így nemmegy akkor talán valaki tud értelmesebbet mondani
  • Slipknot14
    #1531
    Valaki help pls ebbe a questbe:)



    Nemigazán értem mit kéne keresnem és hol Fort Ruina-ba :S Olyan szó hogy Ligned meg nem is létezik angolba xP
  • Slipknot14
    #1530
    okay, thx:)
  • Dallie
    #1529
    Úgy néz ki nem feltétlenül kell dombornyomott kártya, van akinek sima visa electronnal is ment.
  • Gordis2k
    #1528
    van akinek 10x kellet és géprestart és a GameGuradot töröld csak és update stb.
  • ranGer2
    #1527
    Nem igy se jó.. mind1 azért köszi
  • ranGer2
    #1526
    ezt is csináltam már de akkor még1x