2479
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

ALTERNATÍV BEFEJEZÉS KRITÉRIUMAI: SZÖVEGGEL, SZÖVEGGEL BŐVEBBEN (angolul) | VIDEÓVAL 1.rész - VIDEÓVAL 2. rész (németül)
  • r4pt0r
    #81
    Az a láng valami brutálisan néz ki, de egyébként hangulatosnak tűnik a játék így első látásra.
  • bertino
    #82
    ja, bárcsak többet lehetne belőle látni...
  • grebber
    #83
    Metro 2033 is scheduled for March 16, 2009.
  • bertino
    #84
    bakker mennyi game lesz jövő év elején.
  • grebber
    #85
    Metro 2033 UK Interview

    Metro 2033 Hands-On
  • grebber
    #86
    10 új kép

    Legtöbbje már volt az alant linkelt reviewben,de itt szép nagyok:D
  • grebber
    #87
    METRO 2033: az első teszt!

    (HW Insider) Kevés a lőszer, tudjuk meg újra az Eurogamer által publikált METRO 2033 előzetesből. Kilőhetjük a pályákon található fényforrásokat, míg a lámpánkat folyton töltenünk kell. Nyers orosz alámondásokat hallunk majd a végleges játék során, a párbeszédeket nem próbálta meg angolosítani a 4A Games vagy a THQ a hitelesség kedvéért. Ez a túlnehéz orosz szenvedős verejtékszagú atmoszféra néhányunkat mellbevághat és eltaszíthat a játéktól.

    NVIDIA PhysX támogatás vehet rá pár kártyatulajt a kipróbálásra talán. A fizikai motor ennek ellenére csak döglődik jelenleg, csakúgy mint a trélerek által sugallt-jövendölt hangulat. Vacak a Ragdoll: rondán gyűrődnek és esnek össze a lelőtt szörnyek. Pozitív vonása a játéknak, hogy a legújabb grafikai vívmányokkal jön, mint például a Hierarchical Per-pixel Occlusion Culling, amit fölösleges magyarázni, mert mindenki kívülről fújja mi az, még ha legmélyebb álmából keltik is fel...

    Hardverből állítólag érdemesebb ezt végezni, bár a vélemények eltérnek és nem túl új megoldás egyébként sem.. Következő jéghideg vízként frissítő vonása a játéknak, hogy az AI botrányosan rossz jelenleg. A mutáns ellenfelek fejjel rohannak nekünk, mindenféle adaptív viselkedésmód vagy taktika nélkül. Ám ez jó hír is egyben, mert innen már csak fejlődhet a METRO 2033.. 10 óra becsült játékidő és multiplayer hiánya teszi fel a játékra a koronát.

    info: Hardwired

    Hát ezek elég baljós előjelek.Lehet ez is olyan lesz mint a stalker a 7. patch után lesz már jó.
  • Loál János #88
    :-C
  • SötétBarom
    #89
    :/
  • grebber
    #90
    Metro 2033 - itt bizony nincs szabad barangolás!

    Aki azt gondolta volna, hogy a THQ új FPS-ében, a Metro 2033-ban szabadon járkálhat, az téved.

    A Metro 2033-nak semmi köze nem lesz a S.T.A.L.K.E.R.-hez, állítja a fejlesztő, aminek örülünk is, hiszen a S.T.A.L.K.E.R.-ből egyelőre elég annyi, amennyi van, és amennyi hamarosan jön. A Metro 2033 egy történet-alapú FPS, nem egy nyílt-világú játék, mint a fent említett volt.

    Ennek ellenére/ezért (nem kívánt aláhúzandó) minden bizalmunk megvan a Metro 2033-ban, hiszen a THQ állításai alapján igen jó lesz. Itt a fő cél az volt, hogy egy nagyon hihető atmoszférát alkossanak a történet vezette FPS-nek, és ez sikerült is - állítja a játék egyik
    fejlesztője, Dean Sharpe. Bízzunk benne.

    info: Gamestar
  • grebber
    #91
    Videók
  • strebacom
    #92
    Remélem nem olyan fos lesz mit a szálker menj ide, menj oda fps szarság....
    Sorry
  • bertino
    #93
    azt az "fps szarság...."-ot nem kellett volna.
  • akyyy
    #94
    fps szarság...fps szarság...fps szarság...fps szarság...
  • bertino
    #95
    ............
  • strebacom
    #96
    Hóó tesok....hun levine activie lavrovtane.....
  • Prince23
    #97
    Jó olvasást! :)

    Írják benne, hogy nem sandbox, de valahogy mégis az, a továbbiakat olvasva.

    Tehát a szabadság annyi lesz benne mint a mostani Wolfenstein játékban? bár ott meglehetősen 0 volt a szabadság érzet
  • bertino
    #98
    hát... még csak az elején tartok, de elég meggyőző szerintem.
  • grebber
    #99
    Remélem sikeres lesz a game és nem lesz baromi rövid!
  • bertino
    #100
    ték.
  • grebber
    #101
  • Bence94
    #102
    marha szép ez a motor.ez is az xray egy hasonló változata .
  • grebber
    #103
    Saját fejlesztésű 4a Engine a neve!
  • Hellsing47
    #104
    szép, csak legyen rendesen optimalizálva
  • Prince23
    #105
    Mondjuk látszik hogy 2006-os :D
  • kifli
    #106
    azért akik ezt a motort csinálták, nagyon benn volt a kezük az xray-be is tudtommal, úgyhogy hasonlóság lehet bőven :)
  • grebber
    #107
    Inkább nelegyen hasonlóság nekem nem tetszik egyik stalker sem!
  • bertino
    #108
    végülis csak a fele ugyanaz az egésznek ránézésre...
  • kifli
    #109
    rosszul írtam, hasonlóság nem lehet hanem van bőven :)
  • grebber
    #110
    Új Trailer
  • strebacom
    #111
    Anyám, de fasza lesz ez.....
  • szotyimutyi
    #112
    Mikorra várható a megjelenés?
  • grebber
    #113
    Nincs sok komment fél oldalt visszaolvashattál volna.
    Elvileg március 16.
  • szotyimutyi
    #114
    Köszi.Nagyon felcsigázott és gyorsan akartam tudni.(melóhely)Csak bekukkantani van időm. :))
  • Dj Tommy
    #115
    Én már várom ezt a gamet
  • grebber
    #116
    Új képek
  • grebber
    #117
    Fasza eltolták utolsó negyedévre a megjelenést :(
  • strebacom
    #118
    Baxa meg pedig de vártam...
  • bertino
    #119
    tuléljük.
    bár így, hogy a gt5 is csuszik meg egy csomó minden más is, nehezebb lesz, de nincs más választás.
  • grebber
    #120
    Hm Abu mintha olyasmit írt volna a PH-n hogy ebbe is belerakják a dx11-et.Bár nem tudom honnan az infoja!