5806
  • Alexease
    #241
    Amugy tele van a jatek felkesz es benne felejtett file-okkal;)
  • lac coo
    #242
    Az szokásuk mostanában ..GTR2 is tele van oda nem valókkal :))
  • lac coo
    #243
    NFS Carbon Demo .....
  • Kaszi46
    #244
    Nekem is trd volt az ami első nekifutásra beugrott, nomeg a többek által már említett vérszegény szó. Aztán második próbálkozásra, sőt 1 óra játék után is ez jött le. Teljesnek adok majd még 1 esélyt.
  • Istencsászár
    #245
    Ez 1 dolgoban biztos jobb, van benne élet :)) ez a WTCC vagyis RACE -.- halott...
  • lac coo
    #246
    Azért nem igazán hiszem, hogy ilyen lesz a teljes .... Simbin-nek valamiért szokása , hogy gagyi demokat ad ki ...

    GTL-el pont így voltam, a demo alapján kukába ment, és hosszú ideig nem is játszottam vele pedig a teljes nagyon jó lett :))))
  • tzsoltika
    #247
    Szerintem a SimBin nem kellett volna kiadjon demót, mert igy nem fogják venni a teljest, elrontották a bizniszt ezzel a "vérszegény" demóval!
  • partotmos
    #248
    Nem hinném, hogy elrontották a bizniszt, ahhoz túl profik;)
    Maximum szélesítik a célközönséget... Állítgassátok egy kicsit, lehet hogy alapban vérszegény, de a lehetőség benne van...
  • Willi Betz
    #249
    hanyadikán jön ki a teljes elméletileg?
    az a wtcc 87 jól hangzik(számomra)
  • LeePí17
    #250
    nov 1-2
  • Willi Betz
    #251
    WTCC '87
  • CodeRed
    #252
  • JuanG
    #253
    pedig tényleg így érzem (gyenge)...az egész vhogy teljesen más mint amit vártam (pláne a gtr2 figyelembevételével, mert az végülis bejön)...

    ha ez így marad, akkor egy WTCC modban az rF alá inkább bízom...
  • Istencsászár
    #254
    Igen, akárhonnan nézem, akárhogy probálok benne jót keresni nemtalálok. Egyszerűen gyenge ahogy írtad... GTR2 után ilyen kiadni kárvolt...
  • JuanG
    #255
    adtam még 1-2 órát a race DEMO-NAK, de sajna nem segített...a legjobb szó sztem: unalmas...

    az a fura hogy a gtr2 irányítás-fizika-élvezet terén (magára az autóvezetésre értve) ezerszer jobb...
  • autoszimulator
    #256
    azért ne temessük még el :D hátha a fullos meg valami csilivili szuperhangulatú fizikájú játék lesz:D monduk gtr2 demo az hangulatos volt, igy a fullos sokat nem változott ahhoz képest, ez remélem változik itt :S
  • Willi Betz
    #257
    Igazad van emberállat,sokkal jobb lesz szerintem a teljes mint a demó.
    De a demók mindig is butított dolgok voltak amióta van szgépem meg netem.
  • sumi
    #258
    sztem jó lesz...+várjuk a fullt..is
  • endiboy
    #259
    nagyon vártam, de csalodtam...azért remélem a végleges jobb lesz
  • b-type
    #260
    próbálgatom-próbálgatom...de nem tud vhogy megfogni.
    A gázreakciókat nem mindig értem..néha olyan mintha egy buta kipörgésgátló lenne benne..főleg sóderben.
    A Caster érték alapban nagyon nagy volt, de lehet ez vmi sajátosság, mindegy rendesen csökkentve nekem vmivel jobb lett.
    összeségében nem tudom hol lehetne ezt jobbá tenni, mivel nem vagyok biztos az autóban..általános érzetben sem nemhogy részleteiben.
    ..megnézem a Seat-t, hátha.

  • Szabi1991
    #261
    off : GTA San Andreas tele van GTA2-es cuccokkal :)
  • sumi
    #262
    hali...a demoban csak idömérés van,vagy lehet 1et versenyeni is?
  • Alexease
    #263
    Csak GhostCar-os idomeres van.
  • Alexease
    #264
    Valszeg, en vagyok a lama, de nekem nincs semmi bajom vele:) Egyszeruen csak sokkal lassabbak, gyengebek az autok, lagyabbak a felfuggesztesek, es ezekhez kepest sokkal komolyabb gumik vannak, amik azert durvan kopnak ha kell;)
  • Alexease
    #265
    Bar a SimBin a GTR2 demo utan odafigyelt, hogy ne lehessen egyszeruen palyakat berakni, de azert gyorsan megoldottam a problemat:) Bar eleg barkacs, de amig ki nem jon a teljes, addig vegig tesztelem rajta a GTR2 palyakat;))))) Pl. Barcelona (es itt legalabb mar mukodik a TV-kamera is;))



  • LeePí17
    #266
    feltennéd valahova?
    vagy hogyan és miképp oldottad meg?
    mert nekem Brandhatch nem tartozik a kedvenceim közé. :)
  • LeePí17
    #267
    a megjelenés várhatóan Nov.24
    "RACE – The Official WTCC Game will be released on November 24th 2006 across all European territories on PC." (by Race-game.org)
  • Alexease
    #268
    Nem, mert felesleges, inkabb leirom;)

    - Masolj be a GTR2-bol egy palyat a szokasos helyre (..\GameData\Locations)
    - Nyisd meg a Race Demo.exe file-t valami (binaris, hexa) editorral (TextPad, EditPlusz, hexEdit, stb.).
    - Keress ra a Brands_Hatch szora.
    - Ezt fogod talalni: 2006_Brands_Hatch.trk
    - Ird at a bemasolt palya TRK file nevere. Pl. 3Barcelona.trk
    - FONTOS: az eredeti trk nev 21 karakter, amit ki kell tolteni! Vagyis a beirt uj trk file nev utan ki kell tolteni a megmaradt helyeket SPACE-szel!!! Vagyis pl. a 3Barcelona.trk utan meg 7 db space kell;)

    Ha valakinek nem megy a binaris/hexa editalas, akkor sajna bukta:(

    Egyszerre, csak 1 palyat lehet betenni, mert a jatek fix palyakat fog csak kezelni, nem lehet majd kesobb boviteni (ugy nez ki).
  • Alexease
    #269
    De ha nagyon nem megy, es mondtok 2-4 uj GTR2 palyat, akkor ahoz megcsinalom az uj EXE file-okat es feltoltom:)

    De azert, megprobalok valami scriptet irni hozza, hogy egyszerubb legyen a dolog;)))
  • LeePí17
    #270
    thx megpróbálom megcsinálni.köcce
  • Alexease
    #271
    WTCC IMOLA

    - Masold at GTR2-bol a palyat.
    - Szedd le ezt az EXE-t es futtasd;)
    (Palya valaszto kepernyovel NEM kell foglalkozni:D)

    http://alexease.extra.hu/files/!Imola.rar
  • b-type
    #272
    hát kinek hogy :))
    nekem csalódás, és a demo(!) alapján ez nekem nem fog megfelelni.
    játéknak nem lenne egyébként rossz, de ez sajnos nem az lesz aminek vártam.
  • Alexease
    #273
    Meg nehany palya:
    - http://alexease.extra.hu/files/!Monza.rar
    - http://alexease.extra.hu/files/!Donington.rar
    - http://alexease.extra.hu/files/!Brno.rar
    - http://alexease.extra.hu/files/!Barcelona.rar
    - http://alexease.extra.hu/files/!Anderstorp.rar

    Ezek CSAK az EXE file-ok, ehez kellenek a GTR2 palyak is!!
  • Alexease
    #274
    Na meg 3, aztan ennyi;)
    - http://alexease.extra.hu/files/!Oschersleben.rar
    - http://alexease.extra.hu/files/!Estoril.rar
    - http://alexease.extra.hu/files/!Valencia.rar

    Ezek CSAK az EXE file-ok, ehez kellenek a GTR2 palyak is!!
  • atenza
    #275
    Sztem sem rossz ez egy demo-tól, én egyszerűen arra számítottam h. egy multiplayer demo-t adnak majd ki...hát ez lett belőle...így tényleg élvezhetetlen, verseny nélkül... ( lassan már ott tartunk h. arról fog szólni egy demo h. bevehetsz egy kanyart a játékban, a többi meg reklám..)
  • Panther
    #276
    A rajongókat én sem szeretném megbántani, de a véleményem lényegében megeygezik az RSC-n lévő csalódott emberek véleményével és Juanéval, akia PH-n már leírta a véleményét részletesen, de leírom a magamét itt is.

    Rossz:

    -Ez még valami nagyon korai demo lehet, mert egy csomó dolog nem működik benne: például a CTRL+F gombbal nem lehet megnézni az fps-t, nincs TV cam, nincs replay, egy demót azért több opcióval kellene kiadni.
    -Sebességérzet nulla, ha 200-al mész, akkor is 50km/h-t érzel. Ezena FOV változtatásával lehetne módosítani, de milyen aranyos a defviews.cam fájlt LEKÓDOLTÁK. Sok értelme volt, inkább a .car fájlokkal csinálták volna ugyanezt, mert ott aztán lehet változtatgatni pár dolgot és úgy, hogy a szerver észre sem veszi.
    -Lekódolták a PLR fájlt is. Ez viszont már buta dolog. Itt annyi mindent be lehetett állítani egy ISI motoros simben, hogy gyakorlatilag érdemes volt beletúrni. Ez a lehetőség ezzel elúszott.
    -Grafika: nem jobb, mint a gTR2-ben, talán több a poligon, de ezzela gépigény is. nekem nem volt gondom a futtatással (minden FULL), de próbáljuk majd ezt ki 20 autó esetében.
    -Hangok: nagyon rosszak. ha összehasonlítom az RSR F1 CH alá készült ETCC2003 modjával, kitépem a hajamat, annyira sz@r.

    Jó:
    -Ahogyan Juan írta a PH-n: WTCC. :))))

    A fizikáról már nem is írok semmit, mert szerintem ennél az ETCC 2003 (az eredeti RSR sokkal jobb volt), még a konvertált (Rfcator alá) is többet ér. Ha ez így marad, lekódolt PLR, kamera, stb. fájlok, én biztosan nem veszem meg, elég volt. A GTR2 - ha már így nézzük - számomra ezerszer jobb.
  • LeePí17
    #277
    mert valószinülegnek tartod h ONLINE lessz demo..
    a gtr2 demoban sem volt demo..
  • LeePí17
    #278
    szvsz meg jó lesz..
    van még kis finomítani való..
    de jó lesz.nekem legalábbis bejön..
    igaz nem GT meg NGT verdákkal megyünk..
    de ez a WTCC :)

    Alex:
    Kössz a pályákat!
    (nekem nem sikerált :( )
  • b-type
    #279
    "a gtr2 demoban sem volt demo.."
    ? :DD
    öööö...nem értem. :)))
  • b-type
    #280
    Nem azt kell elmagyarázni hogy mi az ETCC.
    hanem hogy ez mi :)))
    Mert ha most sorba rakom a GTR1-GTR2-WTCC..akkor a következő játék már konzolra készül.
    De ez csak a saját véleményem.
    Sokan nagyon vártuk ezt a játékot, néha kicsit elbizonytalanodva, de a GTR2 után megint kissé felbátorodva.
    De ez...szal nálam nem az, sok mindent fel lehetne emlegetni..akár csak a első-hátsó setup számomra zavaró külön lapra kerülését.
    De nnem akarok ennyire belemenni a demo alapján, alapvetően nekem is ez így egy kicsit karcsú..
    Rakhattak volna bele kis tulajdonságfejlesztősdit, kis tiger effekt-t (vagy mi is volt az)..és akkor azt mondom hogy oké. :)
    Sajnos nagy volt az elvárás.