65
Final Fantasy VII: Dirge Of Cerberus
  • baggins
    #65
    Nem. De elintéztem E-bayen egy ismerősön keresztül.
  • Sephi
    #64
    Oszt mi? Nem lehet rendelni?
  • baggins
    #63
    Kösz. Nincs nekik sajna :(
  • Sephi
    #62
    06309424650
  • baggins
    #61
    Tudsz esetleg telefonszámot adni? Neten nem igazán találok ilyen boltot. Kösz.
  • Sephi
    #60
    Hivd fel a

    GameCity-t
  • baggins
    #59
    Tudja valaki, hogy ezt a játékot kis hazánkban meg lehet-e valahol venni???
  • Sephi
    #58
    Nos legyen az akarmilyen FF7-en alapulo jatek... ez nem akar megfogni :D
  • Seth
    #57
    jah
  • JohnnyP
    #56
    Ő a zeneszerző?
  • JohnnyP
    #55
    Hmmmm van egy olyan a végén hogy beszélgetnek a hegy tetején a Shelkevel. Azaz? Ha nem akkor nem láttam.
  • Seth
    #54
    Gackt- Report. 3-at kell összeszedni akkor jön be az a videó a végén
    ERRŐL van szó..
  • JohnnyP
    #53
    A credit utánit láttam. Miaza g-report?:o
  • JohnnyP
    #52
    Tales of Legendia miatt:o
  • Seth
    #51
    megszerezted a 3 g-reportot? láttad a credit utáni bejátszást?
  • JohnnyP
    #50
    Ja mert első pálya után volt pár nap szünet.:DD De ma addig játszottam vele, amíg a végére nem értem:)
  • Seth
    #49
    ahhoz képest elég soká jutottál a végére :D
  • JohnnyP
    #48
    Végigvittem. Istenkirály letehetetlen játék!Kötelező
  • dinomano
    #47
    Aham; nagyon bejövös - ugy jo az egesz ahogy van, de hamar lezavarhato game.. a fotozas nagyon tetszik, ötletes az egesz... nahszoval, 10-böl 9,5-öt megerdemel... :-P
  • Sephi
    #46
    A BG&E nekem nagy kedvencem. Naon stilusos es szep jatek volt. Imadtam csak valoban naon rovid.
  • Seth
    #45
    én is azt hittem jó hosszú lesz, mert ugye van 1-2 tennivaló. Lefotózni az összes állatot, meg összesezdni az összes gyöngyöt. Elsőre olyan 10-11 óra leheett mindent összeszedni. További nekifutásokra már 6-7 óra alatt megvan
  • dinomano
    #44
    B.G. & E.-ben lopakodos reszek nevetsegesen könnyüek voltak MGS-reflexekkel... :-P Nah, de nem off; inkabb dumaljon vki a D. of C.-röl... :-P Grafban semmi különbseg US release meg jap között?
  • dinomano
    #43
    annak akinek van ideje... :-P Eh; kb.5-6ora gameidöm van benne; és kb. a felenel vagyok(neztem 1 leirast; csak azert, h. tudjam hogy milyen hosszu..ugyanis hallottam olyan pletyiket, h. 40oras game(oszt jo ha lesz 12)... :-P
  • Seth
    #42
    na az egy fantasztikusan jó játék, kár hogy nem lett anyagilag sikeres, kérdéses hogy lesz e folytatása. Egy baja volt, nagyon rövid, 2 hét alatt 28x végigvihető :D
  • dinomano
    #41
    ok... :-P gyorsan olvastam, bocsi... :-P Kb. ket hete Beyond good and evil-t küldöm; ha van idöm jatszani(nem sok sajna... :-| )
  • Seth
    #40
    megmondtam...utolsó előtti sor ^^

    dinomano, #17
  • dinomano
    #39
    Aham...latom te mar nekiveselkedtel rendesen a game-nek! :-P
  • Sephi
    #38
    Meg tudod mondani pontosan a palyak nevet ahol ezeke a G reportok vannak?
  • Seth
    #37
    játékmenetbeli javítás mindössze az, hogy távolabb vitték a kamerát a hátunk mögé. Japcsi verzióban olyan volt amikor céloztál, mint mondjuk a resdient evil 4-ben, közvetlen a vállad felett. Éshát nem sokmindent lehetett látni.
    Plussz elvették a multiplayer módot , ez most engem nem izgat különösebben, de vkit lehet hogy igen. Helyette kaptunk kb 40 extra küldetést ( van közte 1-2 nagyon idegesítő és nagyon nehéz), plusz asszem a "rejtett kapszulát szétlövöm és megnyílik vmi az extrákban" funkció se volt benne (ezeket tessék vájt szemekkel keresni,mert rengeteg van a pályákon elszórva, mégis szinte egyet sem lehet észrevenni ha csak mész-lősz). Ja és 8,10,11. pályákon tessék megkeresni a G-report-okat mert extra ending lesz a stáblista után, amitől kicsit kirázott a hideg^^ (nemcsak azért mert élőszereplőként szerepel benne Gackt,aki a főcímdalt énekli (vagy a végét?? mind1,ha férfi énekel a zenében ő az^^)
  • dinomano
    #36
    elleszek vele en is :-P
  • Unknow
    #35
    Sztem nem rossz játék. Sőt az akció játékok között egyenesen jónak számít nálam. Nem egy DMC dehát ez van...azért sztem 7.5-t adhatott volna a gamespot.
  • dinomano
    #34
    ... Nekem egyelöre japcsi verzijo van; allitolag pár dolgot tuningoltak az USA release-ben... :-P Aranyos kis game; nekem semmi bajom vele...de hat ugyi; FFVII-drukkerkent még FFVII poszterbe csomagolt kutyaguminak is örülnék... :-P
  • Sephi
    #33
    Ahh nem vagom mitondol. Szerintem igenis nagyon elvezetes mert silusos shooter. A story erdekes es a cselekmeny is. Igaz egyenlore Edge-ben vagyok de eddig nekem nagyn is bejon.
  • Ersiman
    #32
    Igen, úgyfest csúnyán túlértékelték. Gondolom a név miatt nem adtak kevesebbet, bár azért van olyan oldal is ahol 50% alatt kapott pontot.
  • Sephi
    #31
    Most latom. 6 pont a GS-on... EZEK HULYEK :D

    Imadom! :D
  • Sephi
    #30
    Na hat ma kaptam meg es nem tudok rola leszakadni. Nekem naon bejon :D
  • JohnnyP
    #29
    Kipróbáltam nekem tetszik:o
  • Sephi
    #28
    Ugy legyen.
  • Seth
    #27
    Inkább kölcsönözd :D Sztori miatt 1x érdemes végigjátszani, főleg hogy te nagy ff7 fan vagy
  • Sephi
    #26
    Na jo ez a jatek? Rendeljem meg vagy ne?