673
Rayman: Raving Rabbids
  • StoReK
    #673
    Szevasztok megvan nekem a Rayman RR2 amit egy ismerősöm Pendrive-járól szedtem le de valamiért rossz. Amikor benne volt a gépbe a pendtrive akkor jó volt. Gondolom az a gond és crack kéne hozzá.azt irja hogy a Jade.exe hibát észlelt ezért leál.PLS help
  • Sp3Dy
    #672
    Hello!
    Meg tudná valaki mondani, hogy a fenébe tudnám orosz nyelvről angolra állítani a gammát? :)
  • Rocco1
    #671
    Szevasztok, tegnap letöltöttem a játékot ezen a torrenten keresztül: http://thepiratebay.org/torrent/3822256/Rayman_Raving_Rabbids_-_Full_Rip, szóval nem crackelt a játék, valóban, minden rendben lenne, a menü is tökéletes, amikor 0%-ról elindítanám a saját játékomat, lejátsza a videót, majd minden hibaüzenet nélkül kilép a Windowsba. Azért mondom, hogy 0%-ról elindítani, mert ahogy letöltöttem, benne van egy 85%-os elmentés is, ami meg megy. Illetve addig megy, amig Rayman a szobájában van. Tehát úgy nézem, csak azok a pályák nem mennek, ahol ténylegesen a nyulakkal kellene foglalkozni. A lényeg.
    Na mindegy, mivel már nem tudtam mit csinálni, megnéztem a rendszerkövetelményeket, ahol ez állt:
    Processor: 1 GHz Pentium IV or AMD Athlon class processors (2.5 GHz or better recommmended) - ezt értsem úgy, hogy az én 1.10 GHz-s AMD processzorom a hibás, amiért nem megy? (Igényes a kis piszok, vagy csak már az én gépen elavult.)
    Jó, hogy nem vettem meg a játékot. Na mindegy, aki válaszol valamit erre, annak köszi:)
  • Forcee
    #670
    nemtudja vki h holvan a savem??? h ujrarakjam?
  • Forcee
    #669
    de nekem már nincs meg az eredeti .exe :S
  • Forcee
    #668
    és ezzel mit kell pontosan csinálni?
  • Cat 02 #667
    Hát, úgyis lehet mondani xD
  • Forcee
    #666
    Ez valami kieg. a daemonhoz?
  • gameplusz
    #665
    Google.
  • Forcee
    #664
    mi az a Yasu? :D
  • Cat 02 #663
    Ámbár ha Yasu-val szarakodsz, akkor jó.
  • Fantos
    #662
    bővebben:mivel rossz voltál és crackelted a játékot a játék ily módon babrál ki veled hogy csakazértsem ad annyi pontot hogy meg tud csinálni
  • Cat 02 #661
    Crackelt verzió rossz.
  • Forcee
    #660
    Szasztok!
    Elakadtam azon a páylán amikor egy sziklán kell vezetni a nyulat ahol sok csapda van és azokal kell pontot szerezni. Csak az a baj h még kéne kb 10000 az utánis h a nagy "kö" lezuhan nemadja meg azta pontszámot amit kéne kiirja h 50000 de csak 40000-t kapokeg egy pár százat. Ez valami bug??? Vagy van valami tükje?
    A másik pedig amikor a kezeit a szemeit a száját és a füleit kell viszarakni és %-ba méri h mennyire pontos voksosem skerül 600-nál többet szerezni pedig 700 kell nicns valami trükje?
  • Yosimicu
    #659
    Csátok leszedtem az ubi által ingyenessé tett verzsönt. Nagy vidáman lökném fel mire kidobja hogy regiznem kell az ubi-nál. Bánnya fene nekiálltam megcsináltam pakolnám fel újra beírom ami kell és kidobja hogy csak az usa-ban élők számára oksa ez a verzsön regizek hát újra most azt írva hogy usa az otthonom de detto. NEM LEHET EZT VALAHOGY MEGKERÜLNI? tudom tudom vedd meg, álltalában nekem is ez iyenkor másoknak a válaszom de ha ingyenesen leszedhető és legállisan akkor miért-ne?
  • howard13
    #658
    Ez naaaaaaaaaaaagyon jó
  • byzhouse
    #657


    :D
  • Colton
    #656
    hi

    valaki el tudná küldeni a magyar nyelvi fájlokat ere cimre: [email protected]

    köszönöm
  • Fantos
    #655
    eredetibe vedd meg
    a crackeled akkor kibasz veled a játék és ezt csinálja
  • Rayman 01
    #654
    Nekem mindig levesz a pontokból,mit csináljak?
  • Fantos
    #653
    szerinted mé van második része? mondjuk abban egy szó sincs békákról de akkor is :P
  • Bircsike
    #652
    Sziasztok, spoiler----> Tényleg csak ennyi van a játék végén hogy kimászik az ablakon és a mezőn beszorul a lyukba? Vagy valahogy meg is lehet menteni a béka barátokat? Mert szerintem ez így elég érdekes befejezés.
  • cumfu
    #651
    heló a YASU-t hogy kell használni a rayman 4 hez? előre is köszi
  • Fantos
    #650
    nyomd meg az analog gombot a joystick-on :P
  • joe1980
    #649
    szegaztok.van egy olyan problem hogy amikor gamepadel akarok játszani (azt a feladatot mikor el kell vinni a nyulnak az ajándékot)nem reagál a jobb analóg a gamepaden.ezt hogy lehetne orvosolni?kérném válaszotokat.
  • howard13
    #648
    én...asszem a 4-5 napon vagyok
  • Fantos
    #647
    második nap még nemis változik semmi majd amikor szeretnek
    egyébként az hogy nem csinálsz meg minden az nem oszt szoroz a szoba állapotán
  • howard13
    #646
    hmmmmm...lehetséges....de az is lehet, hogy egyszerűen szenetek... vagy az is lehet, hogy a második napon nem csináltam meg mindent...
  • Fantos
    #645
    a nyuszik rosszabul élnek mint 4 éve
  • howard13
    #644
    Nekem nem javul a cellám!!!
  • Fantos
    #643
    de IP címet is nézz már írják a lentebb be szúrt ckknél
  • Cat 02 #642
    dede, csak országnál USA-t kell megandi regnél
  • gulya700
    #641
    na valaki azt írja ki hogy:international error
  • Fantos
    #640
    magyarok letölteni nem tudják csak amerikaiak vagy tudomisén...de a lényeg hogy magyar gépről nem fog menni
  • gulya700
    #639
    Ott a telepítés előtt kér valamim ubi soft Bejelentkezést Én már Regisztráltam az ubi softon de azt írja ki:Internal Error
    Valaki tudna segíteni az email címem [email protected]
  • sheva94
    #638
    xp-n játszok a drivert meg nem akarom bántani mer a múlkor is amikor 1 régebbit tettem fel a gép teljesen megzavarodott
  • tototto
    #637
    hát fogalmam sincs, lehet a legujabb drivert nem komálja akkor, probálj ki egy régebbit
    vagy nem tom vistán játszol e, de lehet nem 100%ig kompatibilis vele a játék
    csak találgatok :)
  • sheva94
    #636
    legfrisebb driver van fenn és csak ez a játék csinálja a vírust meg nem hiszem mer 2 tűzfal és a nod 32 védi a gépemet
  • tototto
    #635
    mennie kéne simán fullon, csak ez az egy játék csinálja?
    frissits drivert talán megoldja
    de lehet valami virus, spyware fogja a géped :S
  • sheva94
    #634
    csá!

    nekem vmiér akadozik a játék
    gépem: AMD Athlon 5200+ 2 Gb RAM ATI RADEON HD 2600 Pro

    ezen elvileg mennie kéne nem?