12
  • Johnny23
    #12
    sziasztok!

    felbontást lehet állitani ebben a játékban?
  • Axon
    #11
    Annak is megvolt azért a maga értelme, bár én is itt szí..tam vele órákat mire rájöttem. Eszméletlenül nehéz és fusztráló játék volt, de mégis a képernyő elé szegezett valami miatt.
  • Mice
    #10
    na most az ok, hogy a filmeknél az új részeknél nem lövik le a poént de magam és aki még nem játszott az első résszel kedvéért elárulja valaki az első rész miről szólt?
  • rotator
    #9
    Reméljük, nem lesz olyan, hogy a játék egy pontján egy táskába benézve nem talál semmit az ürge, de fél órával később újra belenézve már igen... mert ettől a falra tudtam volna mászni néha!!!
  • Falatka2003
    #8
    Emléxem, mikor felraktam a gépre és elindítottam, be volt kapcsolva a tv is és asszony pont látta az introt, aztán meglepődött, hogy nem rajzfilm, hanem játék... :)

    OFF

    Sanitarium game rémlik valakinek? Na, az nagyon ott volt sztoriban. Csak szedegettem az államat, hogy most akkor mi a franc is történik? Hogy baleset után elmegyógyintézetben ébredtem, az még oké, de hogy azután félig növénnyé változtatott gyerekek között kóricáltam, majd a saját halott húgom bőrébe bújtam egy szür- és irreális cirkuszban, aztán jó indián isten lettem, aki megküzd a gonosszal, az nem volt gyenge. És a végén mindennek volt értelme is! Azt hiszem, az a játék megismételhetetlen. Aki nem ismeri, keresse. Bár eléggé elspoilerkedtem a dolgot. Bocs.

    ON
  • NorbyI
    #7
    Nekem megvolt az első rész kétszer is. :)
    Nagy királyság már alig várom a másodikat.
    Jah és igen Point and Click a stílusa, sajna egyre ritkábban jelennek meg ilyen gyöngyszemek.
  • djpedro
    #6
    Az első rész is nagyon király volt, na meg persze elég nehéz...csak nekem bugos volt egy résznél és nem engedett tovább és sajnos nem játszottam végig...na de mindegy jön a folytatás amit tutira mexerzek!
  • Gerbill
    #5
    Az első résszel nem játszottam, de a képek alapján tetszik, és általában szeretem a hasonló kalandjátékokat, szóval várom. Amúgy milyen stílusú? Poin and Click
  • mousee
    #4
    Ez sütemény játék lesz majd :)
  • galocza
    #3
    ha a revolution átmegy 3dbe és még dobja is nicot, van ki helyükre lépjen, szerencsére...
  • Egerwin
    #2
    Na végre egy játék, amit érdemes várni. Nekem is tetszett az első rész, remélem ez is olyan jó lesz, vagy még jobb.
  • akyyy
    #1
    jeee én várom, tetszett az első rész is