85
Pl az üzletekben:\"Még tartozok 10 forinttal,mert most nincs\"És akkor én nem szívesen megyek vissza nyomi 10 huf-ért
  • olympus
    #45
    Gondoljatok bele:
    Egy jó forgalmú boltban ha csak napi 100 embernél rakja el a 10 Ft-ot. Az havi 30000 Ft. Az már igen sok. Lehet a fél fizuja...
  • David2
    #44
    nem a 10 ft miatt, hanem azért, mert hülyének néznek, s át akarnak mindenhol baszni...
  • Fido4life
    #43
    jó8
  • LasDen #42
    hasonló még nemtörtént velem, de nem rég volt hogy rendeltem egy pizzát.......870 körül volt.....asszem egy 1000-sel fizettem, de szegény csávó a sötétben nem talál annyit amennyi a visszajáró így pluszba aadott egy 50-st borravalóként........ :D
  • CheAteR88 #41
    csoróóóóóóóó banda!!!
    most 10 forinté pattoktok?:S
    szánalmas szerintem:S
  • Tmac
    #40
    Mert csináltak belőle filmet de tényleg volt ilyen. (Legalábbis én is úgy hallottam hogy ez megtörtént)
  • jointeer
    #39
    igen, a köcsög
  • RIZLA
    #38
    ez azért van, mert a buxák, akik a kuton meloznak, napi kb 2500.- ot fizetnek, azért, hogy ott dolgozhatnak ..... :/ hát az mi ??! te fizetsz, hogy dolgozhass .....persze ezt a lét meg is kell keresni..... hát ök igy keresik meg .... :/
  • Tmac
    #37
    Látom nem ismered a nyuszika és a részeg farkas viccet...
  • Thanatos
    #36
    izé, ez egy film volt... :P
  • Csuhai G
    #35
    Velem egyszer fordult elő olyan a Corvin mozi melletti CBA-ban, hogy a nő 100 vagy 200 FT-al kevesebbet adott nekem vissza. Sajnos ezt kinnt vettem, blokkom meg már nem volt meg. Azóta mindíg odafigyelek! :)
  • David2
    #34
    anno volt amcsiban, h egy hekker ügyesen feltörte a bank rendszeret. Minden ügyfél számlájáról a kamat tized centjét az ővére utaltatta, mire észre vette a sok jóképességű más majd egy millát összeharácsolt
  • blackgamer
    #33
    pl. a közértben + más helyen is, annyinak kell lennie a kasszában amennyit a számlák összege mutat
    se több, se kevesebb
    ugye ha kevesebb van az ciki (pénztáros is eltehetett belőle), ha több van a pénztárban akkor a vevőket károsította
    ezért van az hogy a pénztáros néne utánam szól 1 forintért is, hogy "Várjon a visszajáró"
    persze egy csomóan pulton hagyják a forintokat, ezért is van az hogy keresem az aprót hogy pontosan adjam, erre szól hogy ne guberáljak és beteszi a kasszába az otthagyott forintokat
    kb. ennyi

    amúgy érdemes váltogatni a pénzt és inkább pontosan adni mindenhol az összeget, kisebb az esély a becsapásra is
  • precision
    #32
    nekem egyik haverom mekinél dolgozott kasszánál, és minden vevőnek 1 Ft -al kevesebbet adott vissza, és huzta a strigulákat h hány embernek adott már 1ftal kevesebbet...nemsokan vették észre, kb 100ból 1, akkor 'ja bocs, tessék itt van az 1 Ft'...asszem havonta olyan 6-8e körül szedett így össze, ami egy mekis fizetés mellett nemrossz :)
  • Fido4life
    #31
    jó topik
  • _Vegeta_
    #30
    Ezt borravalonak hivjak es nem errol szol a topik.

    Ngem nem zavar az ilyesmi, ha valakit zavar mondja meg az eladonak hogy akkor varok a fizetessel amig lessz apro. Kivancsi vagyok kinek van bőr a pofajan erre. :D
  • PíszLávJuniti
    #29
    Hozzáteszem hogy gyakran találkozom ezzel, h csak nem is mondd rá semmit, mert hogy aztaz azpró pénzt nehogymár ki kelljen számolnia.. Bár el se szoktam tenni, csak húzza le a pénztárcát..
  • drobee
    #28
    Sokszor meg se fordul a fejében hogy 10 forintot visszaadjon. Berakja a pénzt a kasszába, amit adtam neki és mosolyog szépen. Nem azért, ugyis otthagynám a tíz forintot, de legalább mozdulna nem pedig nyugtázná el rögtön bevételnek.
  • PíszLávJuniti
    #27
    Kártyával fizetés?
    Akkor nem kell borravaló, nem lehet elszámolni. Ja de. Ha más összeget huzat le veled, de ha azt nem nézed meg meg is érdemled..
  • OPM
    #26
  • Garfield
    #25
    Ezzel a hozzáállással működnek a magyar szpemküldők is: na, elküldök egy levelet, csak kibírja a címzett, max. ha nem érdekli, akkor nyom egy Del-t. Abba nem gondol bele, hogy másik tucatnyi szpemküldő is így működik, és a vége az, hogy az ember törölgetheti a napi tucatnyi "eztazegyetúgyiskibírja" szpemet. (Hangsúlyozom, itt a magyar nyelvűekről van szó!!!)

    A 10 forint meg ugyanez: lehúz tőlem 10 forintot. Meg ugyanezt eljátssza talán 10-20-100-szor egy nap. Mennyi plusz lóvé jön így ki ezzel a lehúzásos trükkel? (Azzal a baromsággal meg már hagyj, hogy majd ebből vesz szegényke zsömlét, mert röhögnöm kell. Ennyi erővel azt is írhatttad volna, hogy szegény özvegy nyugdíjas édesanyját támogatja belőle, vagy gyűjt a szudáni éhezőknek.)
  • Thanatos
    #24
    nc... :P
  • Glpetyus
    #23
    én azért azt az 1 rongyomat inkább megtartom :c
  • Glpetyus
    #22
    na ezaz,hogy rohadna meg,ahol van :DD
  • Verseghy
    #21
    Én inkább azt veszem észre, hogy a emberek szarnak 10 forintra és a végén mindig mondják, hogy 'hagyja' nem kell visszaadni, nem azon a 10 forinton szegényedek meg. Én tényleg nem szegényedek meg, de őő azon gazdagodik meg, ha már 100 emberrel csinálja akár naponta, már jó.. most lehet szorozni mennyi egy hónapba..:)
  • Shadow_THH
    #20
    mekkora csórók vagytok...

    ezaz! kérjétek vissza a 10 forintot a boltban! A tietek! Még a végén vesz belőle egy zsömlét a pultoscsaj
  • mila69en
    #19
    jah ezt már tapasztaltam én is..... aztán meg ennyit mond jajj elnézést kérek...émmeg mondom neki ne nézzél má ennyire hülyének, aztán meg bevan sértődve mert ilyet mertem mondani.....legszívesebben szívlapáttal agyon vágtam vólna:DDDD nah többet biztos nem fordúlt vólna elő

    és tuti, hogy minimum napi 1-2 figyelmetlen embert letudnak húzni 1-2 ezer forintal, azért az már nem is olyan rossz fizetési bónosz:DDDD és még adóznia sem kell belőle
  • Dave9214
    #18
    nálam pizza rendelesnél van igy, kb 930 egy pizza, fizetek 1000 el, és vissz ad 40-et vagy 50-et és mondja, 30-40 el fenn maradok, hello
    :D
    kicsit felháborito
  • Glpetyus
    #17
    Persze lehet mondani,hogy fizessek kártyával,vagy vigyek mindig egy köteg ezrest magammal,...de nehogymá',ennek nem egészen így kéne müködni..
    Shell rulz...
    (bár mind ilyen)
  • Glpetyus
    #16
    Á,kicsit más téma,de már akartam nyitni egy topikot a benzinkútas átbaszásoknak..(lehet van hasonló topik,nem is kerestem rá még)

    Na az még nemegyszerü...kb. 1 év alatt 5x fordúlt elő,hogy 10 vagy 20 ezressel fizettem,mire a visszajáróból "lefelejt" 1 vagy 2 rongyot,mer' persze ezresekbe,meg ötszázasokba KELL visszaadni,..nagyobb nincs.
    Amikor szólók,akkor meg: -Jaaaaaaaa....és odabassza (!) az asztalra...
    Csak napi 15 embernél jöjjön be a kis "trükkje"
  • PíszLávJuniti
    #15
    adjál neki apróba kilencvenet..
  • Palinko
    #14
    akkor mond,hogy a tíz forintot tartsa meg borravalónak :D
  • Tarajos Sül
    #13
    :)

    de sajnálom,mert nem tudja akkor,hogy miért hagyom nála azt a tíz forintot
  • gnar killer
    #12
    kérd meg hogy adja írásba ;D
  • bigfoot
    #11
    hát ha jó a csaj akkor ne sajnáld a 10 forintot:)
  • Tarajos Sül
    #10
    olyan jó csaj,nem akarom megbántani... :)

    ha meg tényleg nincs benne,akkor naon beégek :DDD
  • DJ Skyline
    #9
    miért,azért mert megkéred,hogy mutassa meg a kasszát,hogy van-e 10Ft-os,attól még nem fog a SWAT a nyakadba ugrani! :D
  • Tarajos Sül
    #8
    ajánlom jöjjetek el Albertirsára van pizzéria meg minden,és majd bejőhettek ebbe a híres boltba
  • Tarajos Sül
    #7
    ja persze be van kamerázva a koceráj,a pult alatt meg a fegyverrel fenyegetem ... :DDDDDDD
  • Rage47
    #6
    velem sem:)