54
Devil May Cry: Sins Remembered
  • gregtom6
    #54
    Hy! Igaz,h a The Corrupted film egy rövidfilmgyűjtemény,és hogy ez annak a része lesz?
  • berlinboy6329
    #53
    Mégiscsak neked volt igazad és 14-én kezdik sugározni.Én pedig úgy tudtam,hogy 28-án,mert azt az előbb leírtam.Mind1 így jobb is.
  • berlinboy6329
    #52
    Én szerintem 28-án kezdődik,addigra fejeződik be a Death Note.De a filmmel mi van?
  • Narrit
    #51
    Lesz anime változat is. Június 14-én adják ki, pontosan 23:00-kor valami japcsi csatornán. Láttam belőle a bemutatót, jó lesz, olyan evangelion+hellsing keverék.
  • Crazy Mate
    #50
    Mikor jelenik meg?
  • Pepee999
    #49
    A film el lesz halasztva újabb 1 hónappal. A rendező ígéri, hogy friss képek és egy rövidke előzetes lesz a filmből, bár ennek még se híre, se hamva...
  • Pepee999
    #48
    Látogassátok nemrég megnyílt blogomat: http://devilmaycry.blogol.hu
  • Pepee999
    #47
    Nem lesz vágatlan verzió, hanem csak decemberben a vágatlan. Nagyon szomorúak vagyunk...
  • Pepee999
    #46
    Elérkezett november és reméljük hamarosan a trailer is...
  • berlinboy6329
    #45
    Várjuk. :D
  • Pepee999
    #44
    Mint látod az. És új híreim vannak a filmről. Novemberben megjelenik a film vágott verziója, azaz a trailer és decemberben pedig kiadják a vágatlan verziót, azaz a friss, ropogós, új Devil May Cry Sins Remembered filmet.
  • berlinboy6329
    #43
    jah.Látod.
  • gregtom6
    #42
    ez egy film a devil may cry-ból????
  • Pepee999
    #41
    Jah jóvan. Bocsika. De akinek van egy kis gógyija az kjönnyen megcsinálhatja. Nem kell hozzá nagy tudomány.
  • Pepee999
    #40
    Jah jóvan. Bocsika. De akinek van egy kis gógyija az kjönnyen megcsinálhatja. Nem kell hozzá nagy tudomány.
  • Inquisitor
    #39
    Momentán a dupla HTTP-ről regéltem, de a szaggatos videot meg megértettem :)
  • Pepee999
    #38
    Ezek nem hibásak, hanem direkt ilyenek. A képek azok hirtelen változnak, és a videók, meg direkt ilyen picsa rövidek, szal egyáltalán nincs baj a linkekkel.
  • Inquisitor
    #37
    Már az első, és utolsó linkben van az elején felesleges karakter egy pár ...
  • Inquisitor
    #36
    A linkek hibásak, de megnéztem őket. Az utolsóban klasz az átváltozós rész, az elsőből nekem 5-6 másodpercenként dobot egy képkockát csak, igaz Dante orcája is köztük volt.
  • Pepee999
    #35
    Devil May Cry Sins Remembered videó 2
    Itt amásik videó, ami azóta megjelent, nah ez egy fél fokkal jobb az előzőnél, de még ez sem az igazi. Már csak türelmesen kell várnunk, mígnem ki nem adják a trailert és utána a friis, ropogós filmet.
  • Pepee999
    #34
    Devil May Cry Sins Remembered videó 2
    Itt egy nagyon rövid videó a filmből, szinte semmit se lehet látni belőle.
  • Pepee999
    #33
    Devil May Cry Sins Remembered
    Ezen a videón pár képet láthattok a filmből. És most Dante arcát is mutatják.
  • Victor1103
    #32
    A DMC4 szerintem megint egy nagy dobás lesz de ezzel a filmmel kapcsolatba eléggé szkeptikus vagyok.Jó lenne ha jó lenne.
  • Moyko
    #31
    Eléggé amatőr Cosplayes cucnak tünik. 0 fény-árnyék kezelés, (olyan szomszédok-beli) a 2ft-os kosztümők... a gagyi parókát nem méltatóm.
    Remélem csak kacsa... mert ez igy ebben... meg amúgy is a Capcom nem hagyja elfricskázni az egyik legnagyobb Címét. (bár... a Street fighterrel is megtették.)
  • Pepee999
    #30
    Két videó is megjelent a filből, ám mindkettő alig mutat valamicskét. Sajnos nagy a titoktartás, így nem lehet a filmről semmi újat megtudni. De a trailer hamarosan itt van...
  • Pepee999
    #29
  • Pepee999
    #28
  • kastil
    #27
    ÁÁÁ nekem játékban az iylen Gitározáshoz hassonlo dolgok nagyon nem jöttek be, eszméletlen nevetséegessé tette a játékot szerintem, nem is hasznaltam semmit csak a dualt meg az alapokat ennyi, remélem ilyen hassonlo szarokat kihagynak filmbol
  • Prof William
    #26
    Játéknamjót röhögtem rajta de filmben valszeg naygon debilül hatna...
  • Seth
    #25
    Én már most félek ettől a filmtől. Dante ha úgy fog ripacsoskodni mint a játékban, akkor inkább kihagyom. Ami ott jó meg hűdemenő, az a filmben inkább nevetséges. (Ki emlékszik a 3. részben a gitározós jelenetre ?? ^^)
    Az az izé a fején meg nagyon paróka
  • Prof William
    #24
    A képek alapján valami low budget filmnek tűnik az utcáról összeszedett szinészekkel. Ez főleg a bajszosra igaz.

    Ki tudja mi sűl ki belőlle.
  • Pepee999
    #23
    Itt van egy új kép a filmből.
  • Pepee999
    #22
    Hát én a képről megtom állapítani, hogy ez nem olyan kabát. Csak abban hasonlít rá, hogy bőrből készült és feszül.
  • Victor1103
    #21
    Én a ruhából következtettem Vergilre.Mintha ilyesmit viselt volna.nem?
  • Pepee999
    #20
    Meg most veszem észre. Ha nagyon megnézitek a legalsó képet, látszik egy picit a hapsi arca. És a képen látható hapsi egyezik a fölötte lévővel. Mert kicsit látszik azon a jképen a bajsza. ÉS így már tényleg kizárt, hogy Vergil lenne.
    1. neki fehér a haja
    2. úgy tudom nincs bajsza
  • Pepee999
    #19
    Jah és a legalsó képen kétlem, hogy Vergil lenne, mert annak nem fehér a haja hanem barnás. Legalábbis én a képből azt veszem ki.
  • Pepee999
    #18
    Császtok!
    Na itt is felteszem a szokásos kérdésemet. :D
    Vergil és Nelo ugyanaz a személy????
  • berlinboy6329
    #17
    És ki lenne az a szőrös,bajszos csávó?Mert nem Vergil az 7szentség.Ismeri vki?
  • Victor1103
    #16
    Szerintem a legalsó Vergil a legfelső pedig Dante.Mindenesetre én már nagyon várom a filmet a játék egész jó volt:)
  • berlinboy6329
    #15
    De csak a haja szinte.Az meg olyan sárgás.Danténak full fehér ha jól emléxem.Meg 3D-snek tűnik,mint igszinsk.