82
  • sanyiute
    #82
    l
  • Carmageddon
    #81
    csak a sziget
  • sanyiute
    #80
    jg
  • Klub
    #79
    elkezdődött már?
  • sanyiute
    #78
    fghfg
  • Vass Gábor
    #77
    aha
  • sanyiute
    #76
    dfg
  • Klub
    #75
    Mivan?
  • sanyiute
    #74
    il
  • tommygear
    #73
    te vagy az
  • Vass Gábor
    #72
    és az mi?
  • sanyiute
    #71
    ger
  • Vass Gábor
    #70
    Ez mi a sok aaaaaa
  • craesh
    #69
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Kokesz02
    #68
    dsfasd
  • Basic
    #67
    Üdvözlet mindenkinek a Szigetről:D
  • szgege
    #66
    Attól még ,hogy egységesek az árak,az nem jelenti azt hogy jók az árak. Így erre igazán nem tudtál normális ellenérvet mondani,ugyanúgy rablás ami megy.
    Jah elképzelem milyen sok pénz lehet. :) Főleg amennyi rendőrt dolgoztatnak meg vele,alá amikor előtte ásták el a szigeten a cuccot. Jah meg a takarítás utána. Asszem az se a taxis adójából jönne ki. :) Töletek aztán lehetek prüd,de akkor legalább igényeim vannak ,nem úgy mint nektek.
    Persze sz.rtok rá,hogy mi van azzal aki mondjuk az Árpádhíd közelében lakik,nekem a családban lévők mondták és voltam én is ott. Azon aztán kurva nagy buli van,másokat idegesíteni vagy éppen lehetetlenné tenni életüket 1 hétig,hogy leginkább azzal jár a legjobban ha elköltözik 1 hétre.
    Bulizni mehettek a pusztába ,ott senkit se zavar csak a marhákat:D.
  • Vorpal
    #65
    ja és nem DIKTATÚRÁRA hanem PARTITÚRÁRA gondoltál...
  • Vorpal
    #64
    Demokrácia néphatalmat jelent - szerintem amire te gondolsz az a tolerancia - mind1 - cia mind2ő

    Nagyjából 90 es évektől jártam én is le - és csupán ugy 3 -4 éve érzem úgy hogy kiveszett a helyből a Sziget feeling.

    Persze ezt nagyjából fel is vázoltátok -jóhogy a sziget 3 éve termel profitot = mert előtte jó volt - most meg megéri.

    És én is sörrel a kezemben spiccesen mászkálok körbe a haverokkal - és nem hiszem, hogy ez olyannyira problematikus volna mint ahogy azt feltüntettétek - ez is hozzátartozik a szigethez - segit lenyelni a horribilis árakat és a sokszor igencsak szegényes produkciókat a szervezők részéről.

    Engem mégiscsak az zavart a legutóbbi években, hogy nem találtam magyart magam körül a Szigeten, bár lehet, hogy ez csak az én paranoiám mert felvidékiként mégiscsak jólesik a magyar szó,)
  • sathinel
    #63
    akkor nem nagyon vágod hogy a szigeten fix árakkal dolgoznak) Te is csak beszélsz de sziget közelében sem voltál. Az hogy benn van a városban a buli az meg a városnak kicsit sok pénz. nézd meg mennyi taxi megy és a külföldiek sok pénzt költenek. Örülnél hogy valami olyat tudunk csinálni amit Európában sehol máshol és a világon is egyedülálló ha azt nézed hogy nem csak zene hanem színház, kúltúrák bemutatása is a cél.
    Erre te bemutatod hogy mi is az a kúltúra.
    Demokráciában az a gond hogy ha azt akarod hogy elviseljék a te viselkedésed neked is el kell viselned másokét! Ha nem azt DIKTATÚRÁNAK hívják!
  • schakaal
    #62
    Hát igazából, én 1993 óta járok ki a Szigetre, tehát az elsőn is ott voltam. Ami igazán hiányzik az a Sziget-feeling, mert azért is megéri kimenni szerintem pár napra, sajnos sokat dolgozom, így ez ebben az évben kimarad. És igaz, rengeteget változott ez a feszt az indulása óta, de akkor is van egy hangulata ennek, hogy picit, legalább pár napig kötetlenül azt csinálsz, amit akarsz. Milliónyi kalandom, és emlékem van erről a fesztiválsorozatról, jók is, rosszak is, és csak azt tudom tanácsolni, hogy aki még nem volt ott, az menjen ki egy picit, és jól fogja magát érezni, hacsak nem prűd, betokosodott az illető.
  • Yv@n
    #61
    Azért attól még, hogy valaki nem játszik szimfónikus zenekarban még talán el tudja dönteni, hogy valami szarul szól-e vagy nem.
  • usererror
    #60
    Vicceseket írtok ide. Aki eddig hozzászólt a témához, azoknak a fele soha nem is volt szigeten, de azért minimum egy ingyen jegyet osztana minden kedves résztvevőnek a transz-szibéria expresszre. A másik fele a zenét fikázza, miközben azt sem tudja, hogy mi a különbség az hevederzár és a basszuskulcs között.
    És persze én is hülyének érzem magam, mert ez még képes felháborítani. Azt hiszem átvedlek Cartman-né és azt mondom:
    "Kapjátok be pöcsök, én leléptem!"
  • szgege
    #59
    Nah az ilyenek meg a másik,aki éppen trendi szar zenét hypolja,mert ez trendi. Közben az kurvára nem érdekes ,hogy ő valójában milyen zenét szeret csak a trendizés,vigyázz nehogy egynéséged legyen :D. Kövesd a népet mindenben :D.
  • szgege
    #58
    Csak azt nem értem ebben a Szigetben ,ha szar a hangtechnika akkor mi fenének éri meg kifizetni a 6k-s napijegyet akár és persze akkor arról nem beszéltem hogy nem is ettem vagy ittam valamit.Ha jól sejtem kajért ill. piáért annyit kérnek el, amennyit csak gondolnak,ilyeneket én meg élből nem fizetek ki mert jön valami kis senki,aki vesz egy kocsinyi sört ,meg némi ennivalót aztán 5x-10x áron árulja mint amennyit ér. Innentől kezdve hol is éri meg kimenni a szigetre? A koncertjegy ára kb. mondjuk ehhez hozzáraksz még 3-6k-t és előtte kényelmesen megkajálhatsz valahol és iszol egy sört és közben nem kell részeg ill. drogos egyének társaságában lenni vagy éppen a hányást kerülgetni,s akkor a határtalan mértékű szemetet nem is említettem.Jah és ott alapkövetelmény a jól kiépített színpad és jó hangtechnika.
    Másik dolog egyszer lakjál ott a sziget közelében és dolgoznod kell másnap,akkor szerintem kurvára nem érdekelne milyen zene megy. Arról nem beszélve,mikor családtagok mesélték,hogy teraszról éppen lehet látni amikor a drogos kihány abból a forgóhintából.Ki a lóf.sz kiváncsi erre?
    Úgy ahogy van ki kéne rakni az egész sz.rt valahova a pusztába ott kedvükre hányhatnak meg üvölthetnek. Jah az lehet akkor már nem lenne akkora buli.Azért én is azzal egyetértek,hogy eléggé sokan azt képzelik hogy ha kint voltak a szigeten akkor attól nagyobb emberek lettek,ez eléggé szánalmas gondolkozás. :)
    Eleve nem értem a dolgot,hogy a sziget mindig szarrá van ázva és éppen akkor szárítgatják a gyepet előtte,akkor minek ragaszkodnak ennyire hozzá.Meg még talán ott több hely is lenne.
    Ami érdekes számomra azaz ,hogy sziget idején érdekes az összes söpredék eltünik a Moszkva térről. :) Ilyenkor hirtelen nem lesznek olyan szegények vagy mi?
    Jah még valaki a keresetem firtatná ,akkor annak üzenem hogy ki tudnám fizetni,sőt még a koncertjegy árakat se tartom úgy igazán magasnak(bár megjegyzem ott adnak valamit a pénzedért ,míg bent a szigeten csak megint megfejnek). Aki meg aztán mondaná ,hogy az ilyeneknek nincs élete csak úgy megjegyezem én is hallgatok zenét,meg megyek bulizni,meg házibuliba ás szeretem pl Prodigy-t ,még anno előzőleg ki is akartam menni amikor éppenséggel nem jöttek el. Lehet hogy most is úgy jónnek el,mint utoljára.:D
  • Krinyo
    #57
    a szigetben pont a zene a lényeg természetesen haverokkal. ha csak üldögélni akarsz a spanokkal miért nem fetrengsz egy hétig náluk a panelban?
  • Cat #56
    az a ti nagy bajotok, hogy a koncertek miatt akartok kimenni, nem pedig azért, ami: haverok, buli, fanta. Nekem tucatnyi haverom megy ki, és van hogy egy nap egy együttest se nézek ki, de kimegyünk, ÉLŐZENE szól a háttérben, közben iszogatunk, dumálunk, ismerkedünk stb. Ez többtizezer embernek elég (sőt, pénteken/szombaton évek óta megtellik a 65e ember), nektek pedig nem. Na és?
  • htmm
    #55
    Nem mondjatok, hogy olcso. Igaz, hogy a belepojegy araert rengeteg eloadot nezhetek meg, de ha engem csak 2 erdekel, akkor draga. Es erre altalaban oda is figyelnek, hogy ket igazan remek zenekarnal (egy stilusiranyzaton belul) ne legyen tobb.
    Amellett a kedvenceimet nem feltetlenul akarom a szigeten latni. Szokolradio-hangzast itthon is tudok produkalni...
  • szacsi
    #54
    sosem, de egy fesztiválos koncertet és egy külön rédijóhed koncertet azt hiszem összehasonlítani sem lehet...
  • stupido
    #53
    Nekem a SZigettel csak az a bajom, hogy a környező országok fesztiváljai már kezdenek elhúzni tőlünk. Oké, hogy azok általában 2-3 naposak, de néha az az érzésem, hogy nálunk meg sem próbálják felvenni a versenyt velük. A tavalyi év igazi mélypont volt szerintem technikailag. Tök rá voltam például izgulva az Underworld-re, de olyan szar volt a hangtechnika, hogy élvezhetetlen volt. Akkor pl mit keresett a nagyszínpadon Natalie Imbruglia.
    Idén számomra nincs olyan név, aki miatt kilátogatnék sem a nagyszínpadon, sem a party arénában, sem más sátrakban/színpadon. Örülök, hogy jön a Prodigy(miattuk még gondolkozom a kimenetelen), de félek, hogy nem lesz már az igazi. Persze aki talál magának kedvenceket, azok menjenek bátran :) Nekem is van egy jóbarátom aki majdnem minden nap kint lesz, mert minden napra talált magának valaki(ke)t, akikre őrjönghet :) arra leszek kíváncsi, hogy jövőre mi lesz, mert állítólag magán kézbe került a hajógyári sziget...
  • sathinel
    #52
    Vagy mindenkinek fülhalgatót osztanak? :DDD
  • sathinel
    #51
    jah most kíváncsi leszek hogy a zajszint miatt mennyit fognak pampogni) főleg hogy most akarnak új csendrendeletet.
    Választások lesznek úgyhogy valaki tuti elkezdi majd)))
  • akyyy
    #50
    régen azt mondták minke koncerten hallgatni, ha ottohn is tudod?:D
  • Ronny
    #45
    tisztogatás volt:)
  • startmenu
    #44
    Én meg 100forintért szoktam koncertre járni. Mer' az jó. Sztem mindenki tudja hogy ez a zp. Na. Akkor most millyen drága a sziget ! De ott lesznek olyan nagyszerű fellépők mint Uhrin Benedek (Szombat). Szóval megéri Aki meg háúzer az meg menjen diszkóba, és ne sírjon a szája, hogy hangos.
  • Unreal1942
    #42
    Érezd jól magad!
  • aki kérdez
    #41
    Egy napra, Gentlemanre kimegyek, ha már májusban sajna lemaradtam róla az A38on.

    Viszont nem politizálok, utálkozom vagy nagyzolok, remélem nem baj...
  • Tetsuo
    #33
    Te lehet, hogy nem is a Szigeten voltál.. ugyanis ott a legtöbb ember nem ilyen. LOL
    Tipikus kisebbrendűség-érzés (v h kell mondani) dumád van. Ne magadból indulj ki, looser.


    Az viszont izlés dolga, kinek mi tetszik, szerintem sincs idén jó felhozatal, bár én elvagyok a nevenincs underground bandákkal is (elktronic zene only :)
  • Tetsuo
    #30
    Részben -végülis- igazad van.
  • Unreal1942
    #29
    Ez a zsiget arra lenne leginkább jó, hogy amikor teltház van akkor a veled hasonlókkal együtt elárasszák. Ja nem jó. Az környezetszennyezés lenne.
    Inkább egy szép nagy betonfalat köré ki és bejárat nélkül. Egy szarkofágot mint Ukrajnában Chernobilra