82
  • KDOG
    #28
    Valami fáj ha jol látom... kezeltesd. Röhögve kifizetem, és látom ez is baj. Kissebségi komplexus ? Nem igazán. Ja igen MSZP-s vagyok :) Amugy ha már ebbl politikát hozol ki, akkor simán mondom, hogy jobboldali vagy. Jellegzetes visszatérö agybaj....

    Az a helyzet hogy szigetet tulságossan is ismerem ahhoz hogy rühelljem. Te lehet hogy az a bizonyos 15-20% ember vagy aki valoban szorakozni megy ki oda. De nézd meg a többit akkor. Kis már mostalkesz lányok, fiuk, kik egy sörösüveggel a nagymenök. Felnött emberek sakál részegen... stb... Már csak azt nem értem hogy aki tényleg bulizni megy ki, az hogy viseli a többit ?! Bármelyik másik fesztiválra szivessen megyek.

    Cruzifix: 2 cégnél dolgozom (egyik saját). Nem anyu apu ;) De rohadtul arrol van szó, hogy a hazai jegyárakhoz képest (robbi-nyomi -akit aranylövéssel pakoltak össze anno a vizparton egy padon- konertjére 15 ropi volt a jegy) olcso. Érti ?
  • Ronny
    #26
    fúú, de fenkölt vagy:)
  • Unreal1942
    #25
    Már az elsőn is kint lehettem volna, de még egy alkalommal se látogattam meg. Nem is fogom :)
    Drága és csöves az egész. Más is drága, de valamivel kulturáltabb legalább. Az meg, hogy hangzatosan hirdetik a sok 100 fellépőt :) hát remek. Gyakorlatilag 3-4 kivételtől eltekintve a többi egy rakás 0
  • ension
    #24
    Én járok a szigetre, nem tartom magam részegesnek, "csoro vagyok de nagymenönek képzelem magam" meg van a napi robot aztán bulin isten vagyok emberkének, ha te röhögve kifizeted akkó jóvanakkó kuttyát macskát nem érdekli... -> te aztán igazi PROLI lehetsz
    Szánalmas hogy ennyien azt sem tudják mit beszélnek csak fikázzák azt amit lehet és azzal henceg hogy ezt kipengetem simán faszagyerek vagyok.
    A társadalmi megítélésed alapján azt hiszem komoly kissebségi komplexusban szenvedsz és az ilyen hozzászólásokkal próbálod okosabbnak feltüntetni a többi proletár között. - nem lennék meglepődve ha MSZP-s is lennél
    A legnagyobb baj hogy rosz híre alakúlt ki a szigetnek ríszpekt a médiának és a proliknak akik fikáznak de meg sem próbálják megismerni, vagy éppen a körülményektől eltekintve logikátlanúl, összefüggéstelenűl, szidnak valamit mindha ok és okozat nem is lenne a földön mindha a körülménynek nem lehetne következménye.
  • Mr Gumby
    #23
    Talán annyival egészíteném ki, hogy én a világegyetembe sem engedtem volna be az egészet.
    Na ezt űbereld. :D

    Szerintem meg még mindig jó, bár az utóbbi években kevesebbet voltam kint. Aki még nem volt, annak csak ajánlani tudom.
  • Vorpal
    #22
    Valóban irreálisan drága - egy darabig főleg amig nem volt nyereséges látogattam és isteni volt.

    5 év alatt sikerült elérniük, hogy a látogatók 2/3 a külföldi lett.

    Általános jelenet lett, hogy "Can u tell me the time?" al kérdeztem meg az időt és néha igen én is Magyar vagyok volt a válasz, de akkor már meg is lepődtem...

    Ahol ennyi külföldi van 8xoros fizetéssel, ott minek legyen olcsó valami?
  • Egerwin
    #21
    "A Tesco áruházlánc összesen 400 négyzetméteren, 2 éjjel-nappal nyitva tartó Tesco Sziget Marketben várja a Szigetre látogatókat."
    Lool még Tesco is lesz.
    Ja és a szigettel nem az a baj, hogy drága a belépő, hanem az, hogy ha a szigeten belül vásárolsz ott ***** magasak az árak. (de a Tesco biztos olcsóbb lesz)
  • Cruzifix
    #20
    Nem drága a jegy? Ehhh. Te miből élsz Józsi? Ha havi 70ezerből kell albéreletet fenntartanod és kajálni,közlekedni, tisztálkodni, ruházkodni, meg csak úgy élni akkor számold ki... Persze, van akinek apú+anyú kifizeti azt a pár gurigát.
    Mind1, nem fárasztom magamat, de sajnálom a "diák-szigetet", amiből nemzetközi feszt lett. ennyi.
  • Mentoloshurkaka
    #19
    Talán annyival kiegészíteném, hogy én az országba se engedtem volna be az egészet :)
  • Mentoloshurkaka
    #18
    Teljesen egyetértek veled!
  • KDOG
    #17
    én pl szeretem a jo zenéket, de rasmust ne kelljen ide sorolni. Keresek is annyit, hogy röhögve kifizetem. DE. Ennyi rib@ncot, részeget, "csoro vagyok de nagymenönek képzelem magam" embert meg a ki tud nagyobbat hányni amivel lehet majd otthon vetiteni, máshol nem találsz. Ez azoknak az embereknek van kitalálva, akik hétköznap egy szürke semmik. És a fasztiválon azthiszik, hogy ök már valakik. Miután meg elfogyott a cash megy vissza a mokuskerékbe....
    Szánalmas... alkoholisták, partydrogok, nyomorékok.

    Amugy tényleg nem drága a jegy, söt olcsó. HA azt nézed hogy mennyi koncertre lépsz be vele. VISZONT ha azt nézed, hogy milyen társaság, akkor rohadtdrága.
  • HENCIG
    #16
    Én itt lakom 150 méterre!
    Számomra az lenne a megváltás ha egyszer végre örökre beszünetnék és kivinnék az egész trágyadombot a Budakalászi sóderbányák és a volt szentendrei orosz laktanya közötti lucernásba...
    Mondjuk sosem engedtem volna beljebb a városba ezt a fertőt!!!
  • KIP
    #15
    Tipikusan az antiszociális csóró emberek szoktak így sípákolni :D akinek van rendes munkája és élete és szereti az efféle zenéket az nem sír hogy drága a jegy...no comment
  • asdasd22
    #14
    Ha a hetijegy idén 5 rongy lenne, akkor se venném meg, mert nem ér annyit számomra az idei felhozatal. Másnak más az izlése, és biztos vagyok benne, hogy sokan lesznek! Nem kell mindenkinek ugyanazt szeretnie.
  • insomniac
    #13
    én tavaly voltam és teccett..nem látsz több részeget mintha lemennél a helyi diszkóba vagy metál klubba.
    a jegy drága? gondolkozzmár. nézz meg egy napi programot, hogy van vagy 3-4 olyan fellépő akikért a sportarénában egyenként kéne 9ezret kiadni.
    ami tényleg rossz a szigeten az a hangositás.
  • artschiatwork
    #12
    A mostanival szvsz az lesz a gond, hogy xar lesz az idő...
  • irkab1rka
    #11
    Nem lesz valami 'normális' fesztivál?
    Olyan, amilyen a sziget volt, mondjuk 3-5 éve?
  • winnie
    #10
    de most tényleg. mikor nézhetett 5-6ezerért az ember egy radiohead-et
  • winnie
    #9
    plusz a jegy is irreálisan drága

    LOL

    napi ki tudja hány koncertért irreálisan drága? már annyira gáz ez a nyavalygás. még a külföldhöz viszonyítva is ajándék a jegy. pláne a magyar koncertjegyárakhoz képest.
  • sathinel
    #8
    Lol! Akkor te sem voltál mostanában. Kb fele külföldi a szigetnek. Jah és sokkal kultúráltabban szórakkoznak mint az itthoniak sokszor. Ha meg drágának érzed a jegyet, akkor nézd meg mennyibe kerül egy koncert álltalában és itt ha megveszed a jegyet egy napig az összes fellépőt nézheted.

    Ha meg a külföldiekkel van gondod akkor te sem vagy jobb mint Jan Slota szlovák náci pártvezérnél.
  • blackgamer
    #7
    pár évig voltam, de nem érdemes kimenni, nincs semmi jó külföldi együttes, kerülgetni a sok külföldit és a sok félpucér részeg embert...
    kösz inkább idén kihagyom, kisebb fesztiválok sokkal jobbak
    plusz a jegy is irreálisan drága
  • mrgenya
    #6
    bakker, enis szivesen mennek.... de mar keso, most melo van:(
  • Munch
    #5
    Esetleg ha valaki ad nekem 10 ezret+jegyet, akkor meggondolom hogy kimenjek. :D
  • mezeimodell
    #4
    Ez most hogy jön ide?:)
  • Cat #3
    ez a silent disco érdekes ötlet, tuti ki fogom próbálni :)
  • Mentoloshurkaka
    #2
    Nem vesztesz sokat. Max 1-2 drogos/alkoholistával kevesebbet látsz.
  • Tetsuo
    #1
    Má megin nem megyek, dejó..!%"+