476
Fighterops Repülőgép szimulátor
  • Molnibalage
    #476
    Már fórum sincs. Már 2-3 éve tudni lehet, hogy szar sem lesz ebből. Soha.
  • LeonSilver
    #475
    Aha! Éss még le is fotózták magukat. Közben meg jót röhögtek a sok szerencsétlenen, akik finanszírozták a nyaralást :D
  • Solt
    #474
    Jót nyaraltak belőle... :D
  • LeonSilver
    #473
    Kiadták már vagy mi?
    Ésss mi van a kicsengetett zsetonnal?
  • Molnibalage
    #472
    A büdös életben nem lesz ebből semmi. A Jet Thunderből volt két update, de igazából már az sem érdekel. A BMS4 előbb utóbb eljut oda és a DCS is, hogy ezek senkit se érdekeljenek. És a szomorú az, hogy a BMS4-nek is nagyobb esélye van, mint a DCS nevezetű bughalomnak...
  • repvez
    #471
    újra működik az oldal , igaz hogy csak a forum rész és az is nulláról.Tehát sem az elözö témákat vagy hszeket nem lehet olvasni,csak az ujakat.És regisztrálni is újra kell az oldalra.
    Elvileg még haladnak a munkálatok ,de még semmi kézzel fogható
  • LeonSilver
    #470
    Nyilvánvaló, hogy nem. A zsetonból a fiúk el éldegéltek egy darabig, kirándulgattak, vettek ezt-azt. Aztán jó napot :D
  • Boconadi
    #469
    *felnottel?
  • Boconadi
    #468
    azota elnottel? :D
  • High end PC #467
    de durva, még emlékeztem a játék nevére, ebből a szimulátorból sem lesz már semmi, 2006 óta várunk, azóta én már nem hogy ez iránt vesztettem el az érdeklődésem, de már a játékok iránt is :DD
  • Molnibalage
    #466
    Újévi üzenet.
  • Molnibalage
    #465
    Látom nem érted. A haric repülés lényege a váratlan taktikai helyzet és azok lereagálása. Ez gyakorlatilag teljesen hiányzik, ha nincs dinamikius hadjárat. Ezen nincs mit szépíteni és letagadni sem lehet.
  • Bucser
    #464
    Mert szerinted azért élvezetes egy szimmel repülni mert dinamikus a kampnáy. SZVSZ teszek a dinamikus kampányra bármilyen játékban amennyiben van normális online kód és bármikor lehet repülni online rendes lobbyfelület mellett.

    Nincs értelme és nem éri meg.
  • Molnibalage
    #463
    Miért is döglött hintaló? Bocs, de mi az élvezet abban, hogy 10 óráig szerkesztesz egy fél óra alatt lerepülhető küldit, ahol meglepetésfaktor = 0?

    A BMS4-ben a legtöbb újítás grafikai. Lett add package - amit a legtöbb user lusta használni - és kicsit fejlettebb HARM modellezés és már nem kapcsolható ki az OF manual radio tuningja. Az új időjárás motor szép, de még mindig csak GFX. 0 hatása van a taktikai helyez modellezésére, ezért használathatlan az én szememben.

    A játék tengerki olyan buggel bír, am gyakorlatilag showstopper bug. :(
  • Bucser
    #462
    Nezd. A jatek szerintem szepen csendben lassan fejlesztődik. BTW tudok olyan játékot amit 10 év után most adnak ki.

    Az meg hogy a grafikai modulok mellett elmegy az idő lényegtelen ha egy megfelelő logikai motorod és szimulációs logikád megvan. Ezek a számtíási kapacitásokkal egyre jobbakká tudnak válni (magasabb adatfeldolgozási teljesítmény). A grafika csak mellékes. HA a BMS-ben csak a grafika lenne más már régen nem játszana senki a falcon 4-el. + azért ne feledjük el hogy a DCS A10 nem lett rossz és azokhoz is jönnek kiegészítők. Persze tudom, neked a döglött hintalovad a dinamikus kampány.
  • Molnibalage
    #461
    Ki mondta, hogy fel vagyok háborodva? Viszont elég visszatetsző volt, mikor megkérdeztem, hogy hol tartanak, miért nincs hír, akkor nagy arrcal visszaszóltak, hogy oh, ezmegazismegvan. Túrót. A jelek szerint nincs semmi. A játék gyak. már fejlesztés közben elavulhatott, mert a vasak átlépnek a kódon. Legalábbis szerintem.
  • Bucser
    #460
    Vagy éppen ki lesz.

    Nem igazán értem, hogy minek játszod itt az arrogáns felháborodott tinót amikor tudtommal egy forintot sem adtál bele.
  • Molnibalage
    #459
    Az nem finanszírozás volt, hanem adomány. Nagy különbség. Az üzenetben írják is, hogy most ne is adjanak.

    Ettől függetlenül csak megerősítette azt, amit írtam tavaly. Soha a büdös életben nem lesz ebből semmi kiadva. Előbb lesz az Outerrával szim, mint ebből...
  • Palinko
    #458
    mondjuk sztem most visszajárna a volt area 51 tagoknak a pénz...
  • LeonSilver
    #457
    Nyehehe :D
  • Molnibalage
    #456
    Azért valahol vicces, hogy ~ 6 évvel a topik indulása után az a helyzet, hogy a jövőt még mindig a Falcon 4.0 vonal (BMS4) képviseli. Se a DCS se semmi nem volt képes megjelenni vagy beváltani a hozzá fűzött reményeket...
  • Molnibalage
    #455
    Erről ennyit...?
  • Molnibalage
    #454
    Büdös életben nem fog ez megjelenni...
  • LeonSilver
    #453
    Mindenki azt tesz a pénzével amit akar. Felőlem fizesd még, akár életed végéig. Már megbocsáss de (szerintem) zúgolódni bárkinek joga van ;) viszont kurva anyázni csak annak aki fizet. Nos én zúgolódok de nem kurva anyázom őket ;) Sőt! Ez a pénzszerzés egy egészen ötletes formája. Ettől függetlenül a véleményem továbbra is az, hogy a DNF-et simán le fogja taszítani a trónjáról a FOPS.
  • Bucser
    #452
    Kicsit el vagy tájolódva. Ahogy már korábban írtam akik befizetnek az Area 51-be azok nem azért teszik, hogy később diszkontált áron kapják meg a végső szoftvert.

    Egyszerűen ez is csak egy módja a támogatásnak. Lehet vaporwarenek hívni, de a DNF is megjelent végül nem?:)

    HA nem fizetsz érte, akkor pedig nem értem mi okod zúgolódni? Vagy te is négy éve fizeted a tagságot mint én?
  • LeonSilver
    #451
    Jól. 1 év / 25$
    Na most azt mondja, hogy ha faszán megjelenik (amit elég erősen kétlek) akkor majd ügyesen, 25$-ért megveheted a szoftvert. És mi van ha már mondjuk 4 éve "tag" vagy és kicsengettél már 100$-t? Majd még 25-ért megveheted a gémet??? Mintha kicsit húzós lenne az ára a szoftvernek nem? Mondom, nekem ez az egész elég erősen átbaszás szagú. Ne legyen igazam, de szerintem igazam van.
  • Boconadi
    #450
    És jól emlékszem, hogy a belső fórumra nem is tart örökké a regisztráció?
  • LeonSilver
    #449
    Örülök neki. ;)
  • Bucser
    #448
    A Fizetésükből járnak nyarlani, mert mindannyian full time dolgoznak.
  • LeonSilver
    #447
    Ez az egész project egy kamu. A fészbúkon lehetett olvasni, hogy a "fejlesztők" közül ki-merre járt nyaralni, képeket is raktak fel. Szerintem abból a zsetonból amit a sok palimadár csenget nekik.
  • repvez
    #446
    igy van nem értem az üzletpolitikájukat.
    Fizessek azért hogy egy zárt rendszerbe jobb esetben félévente uj informácio jojjön és ezért majd talán egyszer kedvezménnyel vehetem meg .

    Régebben legalább 2-3 havonta kitették a régebbi fejlesztési naplókat publicra, de 2009 ota egyet sem lehetett olvasni.
  • Boconadi
    #445
    Nem lehet, hogyha publikussá tennék nagyobb érdeklődése lenne?! Talán valami jobban ösztönözné őket, hogy idejük lenne már...

    Legalább új képeket raknának ki...
  • repvez
    #444
    eddig sem voltam benne igy nem tudtam megnézni, csak gondoltam szolok azoknak akik et érdekel a publikusra csak annyit irnak hogy mit tartalmaz a video de nem lehet megnézni, most a los angelesi tájat mutatják be a játék motorával nappali fényefekttel és a kormányfelületek animácioját.

    Azért kiváncsi lennék hol tartanak igy lassan a 8-9 éves fejlesztési idö táján.
  • Boconadi
    #443
    bennt vagy még? megnézted?
  • repvez
    #442
    Uj video jelent meg a zárt forumon
  • Molnibalage
    #441
    Már hogyan ne használna? Ez honnan jött? Vannak fent képek a textúrázatlan tájról az outerrán még nagyon régi képeken.

    A részletes táj úgy adódik, hogy a nagyon sűrű terrain mesh-re fraktálgeometriás felszínt rak a cucc.
  • repvez
    #440
    kitették a publik oldalra 3 uj képet.
    Hát nem vagyok teljesen elragadtatva föleg hogy láttam hogy az outerra mire képes.Az nem texturát használ a táj megjelenitésére igy nem lesz elmosott a táj alacsonyan sem, de ha itt még texturát fognak használni az gáz.
    Ennyi várakozás után több épületet is el tudtam volna képzelni hogy legyártanak.
  • repvez
    #439
    ujabb nesze semmi fogd meg jol hirek az oldalon
  • Molnibalage
    #438
    Megnéztem. Jó, de semmi különös.
  • Boconadi
    #437