30
  • zolika8415
    #30
    Sony: teljes erővel zajlik a PS3 gyártása
  • csorfab
    #29
    Nagyon nem hiszem hogy ez lenne a politizálás helye, légy szíves kímélj meg minket a színvonaltalan idióta megjegyzéseidtől...
  • Tetsuo
    #28
    LÁL ..Az adófizető amcsik pénze ilyen marhaságokkra megy, a miénk meg a Gyurcsányi zsebébe..
  • pemga
    #27
    Hmm, mikor fognak a winyóhőmérőre írni ilyet :P. Bár szerintem kevesebben fogják öngyujtóval pirózni a gépüket, mint ahányan ütögetnék :). De mondjuk lehetne WiFi-re is, ha árnyékoló fémlapot közelítek felé, behívja az mplayer-t. Hmm.... És van még egy pár kihasználatlan dolog a gépekben.
  • progee
    #26
    hogy-hogy nem írtak még ilyen vírust ???
  • Blackluck
    #25
    Én még azt is el tudom képzelni, h a jövőben nem ujjlenyomatolvasó lesz, hanem kopogd le a télapó ittvan-t :D
  • Szefmester
    #24
    a régi gépemnél win98 esetében bármikor rebootoltattam a rendszert egy asztalra csapással... nem nagy só..
  • csorfab
    #23
    Ezt a gyökérséget komolyan mondom... És egy IBM-es találja ki... Még ha valami elmebeteg megszállott buherátor fejéből pattan ki, azt még el lehet nézni mert nem nagyon érdekel senkit.

    Szóval ha veszek egy IBM (mostmár asszem Lenovo) laptopot, leteszem az asztalra és kijelentkezik a win, én gyilkolni fogok... :)
  • intrex
    #22
    Ez a lap is már jópár éves:
    http://www.kernelthread.com/software/ams/ams.html
  • intrex
    #21
    Basszus, hír lett belőle! :D
    Az én kis apple powerbookomon éppen 2 éve használom az ilyen motion sensor alapú programokat.
  • pff
    #20
    lál
    lehetne agresszivitás mérőt írni hozzá, ha túl ideges vagy, akkor ne léphess be rootként pl :)
  • Lazarus
    #19
    Vagy amikor swappel a vinyó erősebb rezgést generál mint egy 8hengeres vibrátor, legalábbis az enyémnek olyan hangja van
  • Chrystopher
    #18
    Holnap megyek a bótba'
  • Shadow_THH
    #17
    mondjuk bármilyen vinyóra kártékony virus vagy vinyó hiba/bad sector jelentkezésekor csődöt mond a mutatvány -> nem tud olyan sebességgel forogni a vinyó ahogyan azt a gép szeretni, és ezt a driver annak tudja be, hogy ütés érte a laptopot. Tehát egy hibás file a particióban, és megnyillik 1000szer az outlook
  • LaPalma
    #16
    ez nem mai találmány
    itt van videón is
  • roliika
    #15
    Aki ezt kitalálta valszeg túl sokat flipperezett. :D
    Fipperré avanzsált laptop...LOL :D
  • rynn
    #14
    Én a jó nagy, erőteljes ütésekhez RESET-et vagy CTRL+ALT+DELETE-t rendelnék úgyis akkor kezdi el az ember csapkodni, amikor már megint lefagy a windows Szerintem ez egy nagyon sikeres találmány lesz, ha ezt a funkciót is bevezetik
  • HyperNurbs
    #13
    Indulat levezetésre
  • Egerwin
    #12
    Lool
    Tehát ha ezentúl mérgemben rácsapok a gépre és pont rendeltem ehhez az ütéserőhöz valamit Pl:format összes partíció, akkor nagyon beszoptam
  • akyyy
    #11
    ahelyett h a dúzgazdag vigan tönkreteszi a laptopját h nekem adná:(
  • Extraboy
    #10
    Nemtudom mi ertelme ennek a programnak :D de mind1.
  • Sanyix
    #9
    Sztem ez a gyorsulásmérő azé van benne, hogy ha nagy ütést érzékel, szépen blokkolja a vinyó működését örökre (merhogy akkor biztosss... tönkrement, és felhasználó amúgyis vegyen újat) :)
  • Caro
    #8
    Ennyit a Wii és a PS3 kontrolleréről :D
  • toyotakacsa01
    #7
    Egy jajgató programot kellene írni:

    Ráverek mérgemben a laptopra, az meg elkezd jajgatni, és megigéri hogy mostatantól gyorsabb lesz, csak ne bántsam.
  • metaljesus
    #6
    "feldolgozza a gyorsulásmérő adatait, majd a különböző eseményekhez különböző parancsokat rendel"
    hehe, fékez egy nagyot a vonat és format c
  • Peti0011
    #5
    Ha jol értem akor az ütésekkel vezérelni lehet akor egy baltával a turbot adom rá?
  • medawo
    #4
    "de ha 2 kézzel gépelsz akkor nem kell az egérért nyúlkálni hanem elég egy lökés"

    Ember. Ezek laptopok. Amúgy sem kell az egérért nyúlkálni, hisz ott van a hüvelykujjadnál a tuochpad.
  • Teppik Amon
    #3
    de ha 2 kézzel gépelsz akkor nem kell az egérért nyúlkálni hanem elég egy lökés :)
    amúgy látszik egyesek mennyire ráérnek az ibm-nél..ilyeneket kitalálni??!
  • Tinman #2
    Véleményem:

    Miért? Mert mi egyszerűbb? Kettőt kattintani, vagy döntögetni a gépét, oldalát kocogtatni... "jaj nem kocogtatam elég erősen nem nyílt meg az ótluk.
    Bah...
  • Shadow_THH
    #1
    :DDDDD ez zseniális hogyhogy eddig nem jutott eszükbe