77
  • lacek1
    #77
    fiuk nem jol értelmezitek qtpman irását,ő igy értette:angliábol rendelt (telefonon)egy fejlesztői kittet és a méretére gondolt ,hogy jo "nagy darab" .Az öccse (aki egy néger)az meg egy nagy foskupac....
  • sajoati
    #76
    hehe, júliusi PC-worldben rövid hír arról, hogy mennyire nem megy a PS3, melegszik, nem akar rá senki játékot írni, stb.
    1 lappal arréb 2 oldalas MS hirdetés :)))
  • fiucsavar
    #75
    hát ja :D
  • Zsoltika 007
    #74
    Csöndbe maradtá vóna, okos maradtá vóna.
  • Super DANTE
    #73
    Akkor átbasztak öcsém, ugyanis még nem lehet kapni
  • Marlosh
    #72
    hiheto.....
  • qtpman
    #71
    ehh de nagy szar ez a cucc angliábol hozzattam feketén öcsém egy nagy foskupac...
  • adam first
    #70
    2006.11.17.Europa,Amerika.Azt már viszont ne kérdezd hogy jut-e euba is elég gép.Szerintem nem, én inkább 2007 elejére tippelek,addigra már nyugodtan vehetsz mert lesz bőven.
  • pedrohsi
    #69
    Európa asszem januárban kerül sorra
  • Omega
    #68
    a ps3 magyar megjelenése mikor lesz ?
  • dez
    #67
    Nem rábeszélésképp írtam. :D
  • Zenty
    #66
    Árhbáorú nem volt az elözöben ugyanis ps2 semmi nemtudta megszorongatni lényegében ök diktáltak.
  • Mike65
    #65
    azelőtt letettem volna, még mielőtt felvettem :D
  • Mike65
    #64
    előbb letettem volna minthogy elkezdted volna a rábeszélést :) így szokott ez lenni
  • roliika
    #63
    Aztán lehet téged is rábeszéltelek volna mert tutod ez nagyon kedvezményes, sokat megtakarítasz vele, és hülye aki nem veszi meg...:D
  • Inquisitor
    #62
    "Ez csak a régebbi plazmákra volt igaz. Ma már 10 év a várható élettartam."
    Amíg egy normális TFT árában csak 800x600-as plazma kapható ... vegyen a halál plazmát.
  • Ma2ska
    #61
    40" lcd tv met 150k ért vettem pl, next gen konzolhoz érdemes vmi hd megjelenitőt venni, végső esetben ott a monitor.
  • TommyVercetti
    #60
    A konzol nem szutyok :P
    Jah, igazad van Mike65
  • Mike65
    #59
    hülyegyerek= DJDano
  • Mike65
    #58
    nekem próbáltál volna eladni valamit telefonon keresztül!
  • DjDano
    #57
    konzol = Szutyok
  • roliika
    #56
    40% nagyjából de van mikor csak 20-30 ez napszak függő is volt.
  • irkab1rka
    #55
    IDe nekem gyorsan mostezt ide vele. Azon gondolkozom, hogy nem kéne kettőt venni majd, mire ide is jut (mégsem kéne japóból ps3-at rendelni... mocit még talán, de cámitógépet...)
  • Doomista
    #54
    100 emberből hány% vevő a "nyereményre"?
  • roliika
    #53
    Igen. :( De csináltam amíg volt mit eladni.Többet odase nagyon kívánkozok. Több mint 20 000 emberrel beszéltem...talán veled is :) Sokat tanul ám az ember. Pl , hogy bármit el lehet adni, és megismeri mi más emberek álma, baja, öröme, de eszméletlen fárasztó egyben, és alul fizetett meló rendesen.
  • Doomista
    #52
    elég trágya melód volt
  • roliika
    #51
    Félreértede. Nem engem szopattak hanem én voltam a szopató...
  • Doomista
    #50
    "de akkor még este vagy nincs játék, vagy nincs TV nézés a családna"
  • dez
    #49
    Mármint a 4:3-as képet.
  • Doomista
    #48
    semennyire, mert gyűlölöm a tv-t, nem nézek egyáltalán.
    Házi Mozizok rajta, illetve rákötöm a pc-m s játszok rajta.
    ha időm engedi minden nap megnézek egy dvd filmet

    "Az embereknek mindent el lehet adni ez tény. Volt mikor énis résztvettem benne :D /" Jónapot kívánok XY vagyok az XY megbízásából, tájékoztatom, hogy beszélgetésünk rözítésre kerül! Önnek most INGYEN lehetősége van..." :D"

    látszik, hogy téged ilyenekkel anno be tudtak szopatni, hiszen amilyen baromságokat tudsz írni, cseppet sem csodálkozom
  • dez
    #47
    Ez csak a régebbi plazmákra volt igaz. Ma már 10 év a várható élettartam.
  • dez
    #46
    Ja, az alább említett 80cm-es HD-s CRT-s Samsung TV (~130k) egy korábban bevezetett változatán van egy bizonyos Panoráma mód (üzletekben kiállított darabokon sokszor ez van beállítva), nos ez azt csinálja, hogy középen pixelarány-helyesen jeleníti meg a képet, de a széleken kihúzza, hogy ne legyen üres sáv (én inkább némi minden irányban egyenletes zoomot részesítenék előnyben, ecélból). Ha valaki ezt nem tudva megnézi a képet, azt hiszi, nagyon komoly geometriai hiba... :P Szal szerintem a "rossz hír" egy része ebből jön. Az újabb típuson már nincs is ilyen üzemmód, talán nem véletlenül.
  • roliika
    #45
    Végülis ezé a jövő de vicces mikor valaki azért veszi, hogy nagyrészt csak hagyományos tv-t nézzen vele :) Az is igaz, hogy hiába nagyobb a CRT nem lesz jobb a felbontása...de a plazmától kiakadok...700 guriga és 1 milla között van de hamar tönkremegy plazma vagyis a töltőgáz kidiffundál belőle vagy egyszerűen csak kiégnek a pixelek...elég hamar.
  • roliika
    #44
    Ha a Sony letett róla az nagyon gáz. Sony / pill foglalkozik "gondolat" irányítású rendszerekkel is, ESP jelenségeket is vizsgálja iszonyatos pénzekért.
  • dez
    #43
    A legjobb panelok már nagyjából elérték, amit az LCD-ből ki lehet hozni. Bár a Philips még kísérletezik érdekes dolgokkal, pl. CRT letapogatását utánzó megvilágítás, ami egyszerre csak pár sort világít meg, ezáltal jobb a mozgás-élmény, és a kontraszt-arány. De hogy a piacra kerül-e valaha... A SED technológia lesz még jó, 1-2 év múlva, de előszőr csak nagyméretben gyártják majd, igen drágán. És miért ne lehetne kihasználni? A nagy méret önmagában is pofás, és PC-t, konzolt is rá lehet kötni. Ha valaki tud németül, angolul, van már 5-6 itt is fogható HD-s csatorna.
  • dez
    #42
    Az inkább 10 millió, és egy eléggé megkérdőjelezhető becsületességű társaság tesz úgy, mintha fejleszteté, Sony pénzből... (5 éve félkész állapotban leledzik, Sony már le is mondott róla.)
  • roliika
    #41
    Jav.: sávszél
  • roliika
    #40
    De vegyen inkább holografikus TV-t az olyan másfél milla 1 magyar vállalat fogalakozik vele, na az über király! Igaz nincs az a sávstél ami elbírná a 3d-s mozgóképet, de azért attól még meglehet venni :)
  • roliika
    #39
    Igen :) Hát aki nem kiforrott technológiát akar venni amit nem tud teljesen kihasználni annak énis a HDTV-t ajánlom és a plazmát. Vegyenek minél többet! :D
  • dez
    #38
    Drága, drága, de akinek tellik rá, vesz, akinek nem, az nem... Nemrég még 72 centis CRT is volt 900e-ért is.