130


The Nanny (1993)
  • Noodlee
    #130
    Szerintem meg a dadus
  • banok
    #129
    Up

    Most kezdtem el letöltögetni.
    A komornyik a legjobb benne.
  • Harly18
    #128
    A TV2 már bánja, hogy nem a Dadust dolgozta fel, hanem a Rém Rendes Családot, pedig kiváncsi lettem volna rá :( De talán jobb, mert ilyen jó biztos nem lett volna...
  • Harly18
    #127
    Hát igen, de legalább ismétlik :)
  • Lizzy Sheffield
    #126
    olyan ürességet érzek :(:(:(:(:(
  • Lizzy Sheffield
    #125
    Hát kb ez történt! Tömören és világosan! :D

    122: az elejétől ismétlik
  • Harly18
    #124
    Ami ilyenkor szokás, mindenki megházasodik, mindenki gyereket szül... :)
    Megszülettek az ikrek, C.C összeházasodott a komornyikkal és terhes is lett, Maggie és Braiton(?) elutaztak Európába és Fran a férjével elköltözött Beverly Hillsbe...Kb, de ma megismétlik 12:30-kor :)
  • bigfoot
    #123
    mi volt ucsó részbeN?
  • Harly18
    #122
    Remélem az elejétől, mert az első részeket nem nagyon láttam. Ettől függetlenül sajnálom hogy vége, de semmi sem tarthat örökké. Sorozatok jönnek, s mennek :(
  • Lizzy Sheffield
    #121
    De ne izgulj! Dupla részekkel elkezdik vetíteni szomba és vasárnaponként!!!
  • Harly18
    #120
  • Lizzy Sheffield
    #119
    Jól sejted! Jövő hétfőn lesz az utolsó rész!!
  • Harly18
    #118
    Jól sejtem, hogy lassan vége lesz a sorozatnak? Mindenki házasodik, meg szül, meg....
  • Lizzy Sheffield
    #117
  • Lizzy Sheffield
    #116
    [IMG][/IMG]

    NEkem mindig is a 4. évad lesz a kedvencem
  • Lizzy Sheffield
    #115
    jó lenne,de nem tudom h kell és nincs is időm rá!
  • Harly18
    #114
    Te esetleg? :D
  • bestyen
    #113
    Valaki nem akar magyar The Nanny fanoldalt csinálni?
  • Lizzy Sheffield
    #112
    ajánlom nektek a videoplayer.hu -t mert egy csomó videót tettem fel oda és képet a Dadusról!
  • Lizzy Sheffield
    #111
    http://www.youtube.com/watch?v=x0RAD2oY6Js

    Ezt nézzétek meg! Tök jó
  • Harly18
    #110
    Persze, csak elirtam. Mondjuk én sem láttam a tegnapi részt, de ez van. Nem lehet mindig a tv előtt ülni amikor akarok, na meg van hogy a fél 1-es időpont sem jön össze :(
  • Lizzy Sheffield
    #109
    NEm egykor hanem fél egykor! El ne tévezd!
  • Harly18
    #108
    Én sem láttam a tegnapid. De legalább megismétlik másnap 1-kor :)
  • Lizzy Sheffield
    #107
    A mai részt nem láttam,mert egy marha elfoglalta a konyhát!! Mi vol benne? Volt vmi poén?
  • Lizzy Sheffield
    #106
    Isteni jó volt a nászút! Nekem nagyon tetszett
  • The Nanny
    #105
    :DD
  • Lizzy Sheffield
    #104
    Bocs, akkor bizti tőled tudom :D
  • Harly18
    #103
    Én nem láttam, biztos jó volt. :(
  • The Nanny
    #102
    Igen, jó képek. Magát a Reunion show-t láttátok? Nagyon jó! Ahogy érkezik meg mindenki Franhez, kommentálja a készülődést, az ételeket. Egy a bibi, hogy a Niles-t alakító Daniel Davis nem vett részt rajta. Állítólag nem tudott elmenni. Egyébként mintha rajta se nagyon fogott volna az idő, mert 1945-ben született, szóval a Dadus forgatásának felétől már túl volt az 50-en.
  • The Nanny
    #101
    Tudod, miért volt rosszul fordítva? Mert nem ugyanaz a szövegíró, és más szavakat használt. A negyedik évad óta, ha bármikor van ilyen flashback jelenet, szinte mindig más szavakkal van, mint amire emlékszünk. (A szövegíró szerintem nem nézi vissza a régi részeket ilyen szempontból, vagy lehet, hogy szerzői jogokra van tekintettel, ki tudja). Eddig egy kivételt találtam, amit nagyon dicsérek, hogy megmaradt: amikor Niles meglátja, hogy Max letépi Franről a ruhát az ágyon a 2. szezon egyik részében, nos, itt meghagyták az "If you let me tell Miss Babcock, I'll work free for a year!" fordítását annak a csúcs magyarításnak, hogy "Ha ezt elmondhatom Miss Babcocknak, egy évig nem kérek fizetést!" Ehhez a mondathoz más fordítás szóba se jöhetne! :-))
  • Harly18
    #100
    Itt vannak képek a szereplőkről (2004-es képek) - érdekesek :)
  • The Nanny
    #99
    Jaja, a 61-es számú hozzászólásban majdnem szóról-szóra ugyanezt a kérdést tettem fel. :-)

    Látom, hogy te is nagyon imádod a sorozatot és otthon vagy a témában, nemcsak a sorozattal, hanem a háttérinfókkal kapcsolatban is. Nagyon helyes! :-) Ha érdekel, nézz be a port.hu fórumára is dadus-ügyben.
  • Lizzy Sheffield
    #98
    Vékonyabb és fiatalabb is!

    Azt tudjátok h a C.C.-t alakító színésznő négy évvel fiatalabb a Fran-nél??
  • Lizzy Sheffield
    #97
    Jaja, azt nagyon bírtam. Főleg azt amikor az anyja haját piszkálta. Tiszta szinkronba voltak Meg amikor észrevette h nincs rajat melltartó :D:D
  • Lizzy Sheffield
    #96
    Végülis ha belegondolsz hat év az sok! Mikor elkezdődött a sorozat Mage még csak 12 éves volt! Most vagyis az ötödik évadban már 18 éves! Ha 2006-ra gondolunk akkor most 25 éves a csaj. Bryton pedig 10 éves volt mikor kezdődött a sorozat, most pedig 23 éves! Pont ideálisak :D

    Frannél persze ezt nem lehet tudni!!

    Észrevetem h mikor a gyerekekre emlékezett vissza,akkor egy csomó mindent rosszul fordítottak magyarra! Az első (pilot) részben nem azt mondja Bryton-nak például! De így is jó volt!
  • The Nanny
    #95
    És C.C. is milyen vékony volt a sorozat elején! Na, persze, nem a terhessége idején való kinézetéhez, hanem úgy egyáltalán.
  • The Nanny
    #94
    És az a játék, amikor Sylvia mögött állt és úgy társalgott Maxwellel, hogy az ne lássa. De a keze úgy mozgott Sylvia megszólalásakor is, hogy szinkronban volt a mozdulat az anyja mondanivalójával. :-)))
  • Harly18
    #93
    Nem volt rossz. Fura volt látni, ahogy visszaemlékezett Franre, s még az első részekből is voltak jelenetek, ahol a gyerekek még tök picik voltak, s most meg már szinte felnőttek, a mostani részekben. Pedig csak 6 évig ment a sorozat......
  • Lizzy Sheffield
    #92
    [IMG][/IMG]
  • Lizzy Sheffield
    #91
    Ma is jó rész volt! volt ebben is utalás az anyjára, h nézzen a jövőbe :D:D Tök vicces volt!!