1682
Itt lehet beszélni ezekről
  • DJ Skyline
    #1682
    mert 24 óra a regelés, és az első beírás közötti idő, aminek lekell telni! legalábbis amikor én regeltem, akkor így volt még! :D mikor hugom regelt, akkor neki is lett egyből logója! :D [vajon ki csinálta -.- ]
  • Zillo
    #1681
    akadjatok mar le atemarol vagy egyenkent fejbelovok mindenkit kulonbenmeg tanuljatok meg h a neten ti teljesen szemeltyelen es ismeretlen valakikkel beszeltek amig nem ismered szemelyesen (még ahhoz is sok idö kell,h jol kiismerd) addig az illetöröl semmit nem allithatsz biztosan,es egyaltalan miert is vontok kerdöre mast mikor magatok sem tudjatok bebizonyitani h ti valojaban nem hibrid őssejt maradványok vagytok,mig a masik fel meg nem tapasztalja ezt két szemével ugyhogy javaslom mind iratkozzatok be egy tömeges csoportterápiára vagy szervezzetek egy KANdevút ahol jol betörhetitek egymas orrát hajrá
  • PíszLávJuniti
    #1680
    már tényleg több mint szánalom :)
    én még mindig hiszen sznéknek
  • PíszLávJuniti
    #1679
    hülyegyerek topig.
  • SNAKE01
    #1678
    áz
  • Frosty01
    #1677
    szánalmas :/
  • SNAKE01
    #1676
    valszeg -.-
  • Frosty01
    #1675
    tehát cmdr-nek igaza volt?
  • sz4bolcs
    #1674
    naívak és többiek:
    Megnéztem, hogy hogyan lett a "barátnőnek" ilyen gyorsan logoja, benéztem hát logoműhelybe - Mit látok???
    Logoműhely
    #59076

    Innentől no comment...

    Utóirat:
    Snake: Akkor is be tudsz jelentkezni másik gépen, ha egy másikon már be vagy.

    Sajnálom, hogy ilyen sok embert meg lehet vezetni, és téveszteni ilyen pitiánerűl. Pá.
  • kulabácsi
    #1673
    jah igaz ezt elfelejtettem;)
  • gercse
    #1672
    1 napig nem lehet írni reg után, vagy az csak régen volt?:D
    a logó témát meg biztosan előre elkészítette Snake :)
  • sapkafej
    #1671
    ne! NE! DESZAR! :DDD
  • kulabácsi
    #1670
    hmmm de ha tegnap regelt mé csak ma ír??? és egyből van logója is?? komoly a csaj:)
  • DJ Skyline
    #1669
    gondolom arra céloz, hogy beregeltél egy másik nicket!
  • Frosty01
    #1668
    szerintem MOSTANTÓL ebben a témában inkább ne írjon senki, mert sírás lesz a vége :D
  • SNAKE01
    #1667
    ezt most nagyon nemétem :|
  • sz4bolcs
    #1666
    na ez most már igazán durva volt... :D:D:D hogy lehet szarból várat építeni?
  • SNAKE01
    #1665
    kicsim,mondtam hogy haggyad őket,de azért köszi hogy próbálsz védeni!
  • Kisliba
    #1664
    cijjasztok,puszi mindenkinek!
    mondta barátom hogy betette megmutatatni a képem,és mondta hogy összejöttünk és erre mindenki elkezdte csesztetni,és azt mondjátok neki hazudik,szépek vagytok!
    én nem haragszom hogy betette a képem,de nagyon nem is örültem neki,de ezt már vele megbeszéltem.és most ittvagyok,regisztráltam magam a kedvéért, hogy végre tisztázhassam hogy nem hazudik.képzeljétek igenis találkoztunk de amúgy sem tartozik rátok,és annak a gyereknek üzenem aki nekem írt msn clubbon hogy a barátnőm is használja a regimet,szóval ő írt neki és nem én,ő amúgy csak ismerkedésre használja,és nem az én képemmel de mind1.csak annyit szeretnék hogy békén haggyátok.
    puca!
  • kulabácsi
    #1663
    amúgy semmi semmi különös nincsen, no csaj, no pénz, no meló, szal faxa:)
  • SNAKE01
    #1662
    de tényleg elmondhatnád mibánt hátha segíthetünk...
  • kulabácsi
    #1661
    áhh iszom én eleget:)
  • Hajnalcat
    #1660
    Mert? Igyál és vidám leszel! :))
  • SNAKE01
    #1659
    hm
  • SNAKE01
    #1658
    az a jó!:)
  • kulabácsi
    #1657
    a faszt én boldogtalan vagyok:(
  • Frosty01
    #1656
    mindenki happy
  • Hajnalcat
    #1655
    Nincs :D
  • SNAKE01
    #1654
    valakinek valami problémája?
  • SNAKE01
    #1653
    már nem
  • sapkafej
    #1652
    az a baj, hogy azt mondod, hogy nem foglalkozol vele, és mégis azt teszed :P
  • SNAKE01
    #1651
    már nem foglalkozom vele,és igen mostmár arra kellene használni a topikot amiért nyitottam
  • Bammy
    #1650
    Na hadd mondjam el a véleményem...
    Az igaz hogy ha nekem lenne barátnőm nem tenném ki a képét ide ahol mindenki megnézheti, ez picit bunkóság így kitenni h ő az új bnőm stb. De azért ebből nem kell mindjárt arra következtetni hogy kamu az egész.
    Snake: én elhiszem hogy felbaszta az agyad picit...de ha ő télleg a bnőd akkor legyél vele boldog és ne foglalkozz ilyenekkel, ha továbbra is foglalkozol vele akkor az arra ad nahd igazat hogy Cmdr-nek van igaza :) szal szarjá bele és légy boldog a bnőddel.
    Cmdr: ha te tényleg 30-35 év között vagy, és interneten keresztül osztasz egy tizenéves gyereket, és aki megpróbálja megvédeni azt máris leosztod, akkor veled tényleg nagy baj van. Lehet hogy tényleg te vagy ilyen aki 35 évesen még szűz csávóka aki senkinek se kell és ezt akarod ráerőltetni arra aki meg esetleg boldog egy csajjal? Bár azt sem értem hogy téged mit érdekel hogyha Snake esetleg játssza az agyát...
    Többiek: Nem értem miért nekem kellett ezt beírnom...mindegy. Csak az a gáz hogy előtte valami másról volt szó ami mindenkit érdekelt és voltak érdemi hozzászólások is nem csak a flame...és így lehet hogy valakinek tényleg kéne segítség de elveszik a hozzászólása a sok flame között....
  • Hajnalcat
    #1649
  • kulabácsi
    #1648
    kicsit sok a flame nem?
  • ozz
    #1647
    tenyleg Snake a közös kép mégjobb ötlet csak okosan legyetek rajta nehogy azt mondjak hogy össze photoshopoltad :D

    Vagy csak ne is foglalkozz veluk...
  • ozz
    #1646
    áááá most akartam enni... vazze :-)))
  • Zillo
    #1645
    most komolyan vannak emberek akiknek az a legnagyobb elvezet h masok utan nyomozgat es kerdore vonja öket a maganeletükkel kapcsolatban?:) tul sok a szabadidö,tan okosabb lenne vm hasznos dolgot csinalni ahelyett h egy ismeretlen ember dolgaival foglalatoskodsz.
  • Sné Zsuzsa
    #1644
    huh....ez kész :D
  • gercse
    #1643
    akkor keressétek meg azt a macskát és hozzátok vissza, mert rossz nézni, ami itt megy...(bár engem nem zavar, ha titeket sem...)