24
WW2 FPS
  • GCsab
    #24
    Honnan lehet ezt a játékot letölteni?
  • 0Fritz0
    #23
    Sztem mostanra már te is tudod a választ. :)
  • rcsaby
    #22
    Ép most töltöm le.Valaki leirhatná hogy inkább online.Vagy egyedül is lehet azért vele játszani.
  • pajti
    #21
    á dehogy
  • LSSAHPAUL
    #20
    egy kis off, csak azért hogy illusztráljam milyen a bf1942, ha valaki nem tudná.
    Szal tegnap egy orosz klán ellen nyomtuk,ezek a ruszkik nem normálisak.. a Prince of Welsszel pixelt nyomattak nonstop. Kezdésnél simán kikapták a kifutópályán éppen felszáló Zérót és az Aichivalt, nagyon ritkán tudtunk felszállni, de ez még semmi. A repteret védtem Chi-hával és megállásnélkül lőtték azokkal az átkozott hajó ágyúkal, hogy már nem bírtuk javitani a tankot. Ezután összeomlott a védelmünk pedig már csak 7 percet kellett volna kihúzni.. Amikor meg mi voltunk az amcsikkal látszott hogy nem használjuk ki eléggé a hajókat..én voltam a POW-ben le is váltottak :) csónakba kellett üljek és menni foglalni :) Az anyahajónkat pl 5 perc után elsülyeszetették..
    Iwo Jimát kikaptunk 150 tikettel, de utána ők jöttek a mi szerverünkre egy kis észak-afrikás tankcsatába :) ahol hoztunk 220 pontot, összesítésben nyertünk.
    Na nem akartam egy regényt írni, a lényeg az hogy durva lenne ha a bf42-őt megtudnák közelíteni.
  • DJ Skyline
    #19
    ha eléri a GFM mod szinvonalát,akkor lehet
  • Csirke4
    #18
    Grafikában talán utóléri a WWII Onlinét. Realizmusban azt meg nem sok játék éri el :D
  • Csirke4
    #17
    Melyik COD-ot?:)
  • UltimateGamR
    #16
    Unreal Engine 2 grafikus engint dobták a játék alá , főmenü elég jó háttérben korhű videók játszódnak le , többet nem árulok el. Mentem vissza játszani
  • joebacsi
    #15
    áhh frászt, mindenki azzal játszik amivel akar, aztán úgyis az a lényeg, hogy kellően lerészegedjenek az emberek a közösségi talikon :)
    (bár most az antiflém megnyílvánulásért fricc nemfogszeretni :))
  • joebacsi
    #14
    f7-f7 :)
  • LSSAHPAUL
    #13
    Ja nyomjátok inkább a bf1942-őt ! 20 perc mulva pont iwo jima-án játszunk egy orosz klán ellen 10v10-et, fincsi lesz :)
  • 0Fritz0
    #12

  • Serpa
    #11
    ezt én is mondhatnám.

    egyébként nézőpont kérdése.

    de remélem nem megyünk bele semmi adok-kapokba.
  • joebacsi
    #10
    bocs hogy írtam véleményt...nem ez é a fórum lényege?
  • joebacsi
    #9
    amúgymeg megnéztem pár képet...hát iwo jima a 4 éves bf42ben talán még egy kicsit különbül is nézett ki...hameg reális játékélmény kell, akkor ro-t úgyse übereli...szal felejtő :)
  • Serpa
    #8
    ha te mondod, biztos úgy van.
  • joebacsi
    #7
    codot elég sokminden agyonveri multiban :P
  • Serpa
    #6
    keresek-keresek, de nem találok egy fránya videot se ...
  • k8bal
    #5
    hát nem ! :(
  • Gabe18
    #4
    Véleményem a képek alapján:szörnyű...

    A "grafika nem minden" felkiáltás meg ugyan lehet hogy igaz,de ha ehhez még hozzáveszem a Groove Games eddigi játékait akkor nem sok remény marad.
  • Crem
    #3
    Ugyan még nem láttam, de azért az 1cd terjedelem kicsit fentartásra ad okot nálam!:(
  • Serpa
    #2
    "Multiba agyonveri a CoDot"

    ezzel megfogtál, kiváncsivvá tettél.
  • UltimateGamR
    #1
    Hi játékos társaim , főleg akik a háborús FPSeket szeretik.
    Ez a játék X-Box/PCn jelent meg.
    NForce: 2006-07-31 PC Game ISOs World War II Combat IWO JIMA (c) Groove G.
    Ajánlom: EBay , vagy bármi netes boltban megvenni.

    Beugrasz az US Marine Teambe és ropogtatsz a gunoddal. Multiba agyonveri a CoDot. Már alapból mutat 125 szervert és megse jelent hivatalosan PCre...

    Hivatalos oldal http://www.wwiicombatiwojima.com/

    Várom a véleményeket.