16
  • wcsg
    #16
    És a magyar, webesített változat:
    www.webcsere.hu
  • noss
    #15
    fu de jó

    aztán a legvégén becseréli majd a villáját a gyerek 1,5 milliárd piros gémkapocsra és a végén övé lesz a világ :P
  • ZoliJ
    #14
    MacDonald az albérletet egy Alice Cooperrel töltött délutánra váltotta. Itt jött a legfurább üzlet, ugyanis az isteni Alice csereértéke egy, a Kiss együttest ábrázoló hógömb lett. Corbin Bernsen színész-rendező 6500 darabos hógömb-gyűjteményébe remekül illett a Kiss-es giccstárgy, ezért elcserélte egy filmszerepre.

    A rendkívüli médiaérdeklődéssel kísért eseménysorra a Rudyard Kiplingről elnevezett kanadai kisváros vezetése is felfigyelt. Bert Roach, a kiplingi elöregedő lakosság miatt aggódó városi fejlesztési csoport elnöke szerint MacDonald projektje remek marketinglehetőséget jelent a városka népszerűsítésére. A városi vezetés számára kapóra jött az ötlet, hogy a fiatalok számára vonzóbbá tegye az 1140 fős települést. A városi tanácskozáson szó szót követett, és végül Kipling úgy döntött, a filmszerepért cserébe otthont ad a gémkapcsos embernek.
  • irkab1rka
    #13
    Ez a cikk már volt. Akkor is itt tartott a csávó.

    Nagyon jó film lesz. Tök izgalmas cserék lesznek meg minden. Mel Gibson, vagy Tom Cruise kapja a női főszerepet. :)))

    gplay: LOL :)
  • gplay
    #12
    Érdekes.

    A4-es rajzlapom azonos típusú Audira cserélném.
  • Morden23
    #11
    Azért szerintem nem gyenge dolog, hogy valaki 14 (!) lépésben szervál egy házat, és gyakorlatilag egy gemkapocsból.

    A probléma csak az, hogy kit érdekel? Mesélje a haverjainak a kocsmában, vagy egy talk-showban parádézzon. Filmet csinálni ebből értelmetlen, és mellesleg giccses is.
  • akyyy
    #10
    de felkapott lett ez az ürge, pedig sztem nem csinált semmit. ha gémkapocsból egyből házat kapta volna lenne igazság, de ig, hogy közbe vagy 20 dolgot elcserélt, sztem semmi értelme...

    © darthwalk -nak van igaza!
  • zenoka
    #9
    Aze' e szerint mar megvan a ház!

    http://index.hu/tech/net/gemkap0711/
  • gyuri12
    #8
    itthon egy cipőig jutottak,aztán azt elcsrélte egy pohár piára:-)...a kocsi az Németországban volt mégpedig 5(!) óra alatt... de már nem emlékszem pontosan
  • Kingfisher
    #7
    Tanulok, szenvedek, dolgozom, ez meg cserélget, és filmet is csinálnak belőle. Üres tic-tacos dobozt telire cserélnék :D
  • pbanfa
    #6
    Azt én is hallottam, hogy itthon is megcsinálták, de abban nem vagyok biztos, hogy nem volt e megbundázva a dolog,csak azért, hogy hírt tudjanak csinálni belőle!
  • Morden23
    #5
    Remek történet.

    Csak nem filmnek.
  • jefferson83
    #4
    Itthon is megcsinálták és asszem kocsiig jutottak :))
  • darthwalk
    #3
    dehogynem. itt egy telefont serélhetnél akkumlátorra, azt egy előlapra amiért végül megvernek és még a maradék pénzed is elveszik.

    egyébként sztem ügyeskedve meg lehetne itthon is csinálni ezt - persze nem ház lenne a vége, mert itthon nem lenne ennyi milliomos adakozó :)
  • schrank
    #2
    ebben a hírben az számomra az újdonság hogy 300 dodó egy havi albérlet
  • gyuri12
    #1
    én nagyot röhögtem rajta de persze magyarországon ugyanezt nem lehetne megcsinálni...