9
  • csuhi
    #9
    A Sony megvette a F-1-es licencet, és ebből kifolyólag, csak ők adhatnak ki F-1-es játékokat.
  • Indigo
    #8
    Ez a bunyózás nem is rossz ötlet
  • Psyho06
    #7
    ja,még olyan ötletem is lenne pl hogy ha két motoros összeütközik és elesnek akkor lehetne bunyózni a másikkal.meg lehetne egyedi festést rárakni.Nem egy motoros undergroundra gondolok csak jó lenne vmi újítás.
  • Psyho06
    #6
    ÁLJ,először is nem érdekel milyen garfikája van sőt nem is rossz,csak azt mondom hogy jó lenne már vmi újítást és nem csak a sima "megyek a motorral és hű de gyors vagyok".jó lenne tunningolni a ezeket a gépeket is,meg hasonlók,nemtom ti hogy vagytok vele.Szal nem azt mondom hogy szar csak sztem uncsi lesz,remélem nem nekem lesz igazam
  • thomyka
    #5
    Egy F1-es játéknak én is örülnék. 2002-es EA-s F1-es programom már túl régi. Azóta jött egyáltalán ki valami új változat PC-re? ...konzolokat leszámítva.
  • Morden23
    #4
    Egy kis kiegészítéssel

    "valami színvonalas F1-es cuccnak jobban örülnék már"

    maradéktalanul egyetértek.
  • Indigo
    #3
    Psycho ezt miből sikerült megjósolnod?
    Mellesleg pont jó a grafja.. Bár én inkább valami F1-es cuccnak jobban örülnék már.
  • Sanyix
    #2
    Jah, nem elég jó a grafikája mi? És akkor már csak szar lehet... Ésmég sírunk, hogy miért kapunk egyre szarabb játékokat cukormázban.
  • Psyho06
    #1
    Ennek sem lesz túl nagy sikere