16
  • ground24
    #16
    Én tudok! INNEN szedtem le 3 ingyenes progit-azota a vezetákest teljesen ingyen hivom+Angliát.Itt találtok sms-küldöt is.Nekem bejött! Üdv!
  • ktiger
    #15
    ÜDV!

    Ha valaki tényleg ingyen akar telefonálni magyarországi vezetékes számokra ,de 100°%-osan ingyen az irjon egy mailt!
    Ez valóban működik és nem szakad meg fél perc után! Nem Skype és nem voip.
    Már fél éve zökkenőmentesen telefonálunk 0,0 Ft-ért.
    Ha érdekel irj és mondom....
    További kellemes napot!
    Üdv:lacko

    [email protected]
  • Scrat
    #14
    Szóval beregelek, aztán beregelem az ország másik felében lakó akárkimet, és így mindketten Jajah júzerek leszünk, ezért ingyen hívhatom???
    Megcsörget a rendszer, felveszem, kicseng, felveszi azt lehet csacsogni...
    Helyben kipróbáltuk, de picit tartok azért tőle nehogy kidobja a sokezres számlát hóvégén!
  • peba
    #13
    Kíváncsi leszek meddig "bírja" majd a dolog.
    De amúgy ötletes.
    Viszont azt valaki leírhatná, hogy aki ilyen szolgáltatót alapít, annak nagy a bevétele ebből, vagy valóban, ennyire megéri ezt csinálni?
  • irkab1rka
    #12
    There is no such thing as free lunch.
  • djbpm
    #11
    Ha van otthon vezetékesed itt egy kis okosság müködik.
    Csinálsz két regisztrációt az egyikben a saját vonalast adod meg a másikban meg mindig megváltoztatod a számot arra amit hivani akarsz, ugyanis a JAJAH felhsználók ingyen hivhatják egymást de csak vezetékesen.
    Remélem érthető voltam. Sok sikert!!!
    Bye!
  • BandiG
    #10
    Az a gizmo elég furán ingyenes. Még ott van hozzá20 sor szöveg, hogy milyen feltételek esetén ingyenes. :D
  • smv
    #9
    Mobilt miért nem lehet egyilyen projektel sem hívni? :(
  • klastrom
    #8
    Hova magyarországra ??És a legócsóbb T-fos csomaggal is megy??
  • TothLaci
    #7
    Létezik olyan is, hogy Gizmo Project, azzal is ingyen lehet hívni vonalas számot Magyarországon is...
  • Frank99
    #6
    vonalason szupi ingyenes. csak regisztrálni kell minden oldalon.
  • akyyy
    #5
    de fogod, átirod a számodat , regelsz egy ujat a rendes számoddal, és ujra van rajta fix összeg!
  • djbpm
    #4
    Egy számmal csak 1szer lehet reggelni, de az tetszik hogy a Jajah tagok ingyen beszélhetnek egymás közt.
  • DeF
    #3
    német vonaalsról magyart hívni (oda vissza 6.5 ft kb)

    Van még kérdés, hogy megéri-e?

    Amúgy hazai mobil-mobil kapcsolat az 90 ft nagyjából, az nyilván nem éri meg, a vezetékes-mobil meg 48 átszámolva.

    Igazából a lényeg az, hogy az egész EU-ban a regisztrált JAJAH tagok egymást ingyen hívják vonalason (zone2; zone1-ben mobilon is).
  • akyyy
    #2
    ha regizel kapsz másfél eurot asszem, amit felhasználhatsz... igy megéri..pláne h mobilt is lehet hívni:)
  • djbpm
    #1
    Magyarországon:
    vonalas --> vonalasra 0,02 euro
    vonalas --> mobilra 0,15 euro
    mobil --> vonalasra 0,15 euro
    mobil --> mobilra 0,28 euro
    és erre még rájön ott alúl az apróbetüs:
    (Note for users from the EU: All prices without 15% VAT.)
    Megéri?