439
Sokker - Online focimanager játék
  • pilboy
    #79
    itt nincs "csapatmorál"
    a szurkolókra és a szponzorokra van hatással az eredmény: barátságos meccsen csak enyhén van hatással, de tétmeccsen nagyon
  • billywood
    #78
    köszi

    és ha a gyengébbek játszanak, és mondjuk kikapnak, az az egész csapat morálját lerontja, vagy csak azokét akik játszanak?
  • pilboy
    #77
    az edzés miatt érdemes játszatni a gyengébbeket
    fáradtság csak meccs közben van
  • billywood
    #76
    ha lekötök barátságos meccseket, akkor azokat érdemes játszatni, akik nemnagyon jutnak szerephez, vagy itt is a kezdőket?
    tehát elfáradnak?
  • billywood
    #75
    nemtom :)
    jelentkeztem vmi barátságos ligába, de abbol sztem semmi se lett
  • pilboy
    #74
    hejj, barátságos meccseket miért nem kötsz le?
  • billywood
    #73
    aha, köszi

    Szellemváros FC - A IV. osztály 48-as csoportjában vagyunk :)
  • pilboy
    #72
    talán a szponzori pénz több a felsőbb osztályokban...

    csapatod neve? :)
  • billywood
    #71
    hali!
    A pénzügyek a szezon vége felé, hogy alakulnak?
    Tehát ha mondjuk feljutok, akkor van vmi bónusz? Egy osztállyal feljebb több a bevétel?
    Előre is thx
  • Grenzjager
    #70
    lehet hogy majd idővel elársztalak egy csomó kéréssel is, csak várj :P
  • pilboy
    #69
    nekem ugyanez volt a HT-nál is
    eleinte több idő, majd kicsit lazább, és már több időm van fórumozgatni is
    igen, összetettebb, mint a HT, de pont ettől lesz jobb ;)
  • Grenzjager
    #68
    bereggeltem, de még nem volt időm(meg kedvem) átrágni a szabályzatot, így nem igen lépek még semmit, csak szív a csapat, zavaró, hogy a hattrick átláthatósága után, ezzel mintha több időt kéne tölteni, legalábbis az elején, így hogy rá se néztem a csapatra elég szarul áll...

  • pilboy
    #67
    játszik még vki rajtam kivül a game-el?
  • pilfer
    #66
    Mielőtt "ellépsz" onnan, mentsd el még ugyanazon az oldalon az utolsó játékos melletti "Ment" gombbal.
  • swabo
    #65
    köszi. csak ha a taktikát nem tudom beállítani mert amikor kiválasztom hogy az xy nevű taktikát és "ellépek" onnan akkor visszaáll arra amit magának állított be
  • pilboy
    #64
    az semmi: tesómnál 1. percben kiállítás, 2. perc 11-es az ellennek xDDDDDDD

    én nyertem 4-0-ra B csapatommal :)
    készülök az MK 3. fordulójára, és lassan kész lesz (2 nap) a 12500-as stadionom :)
  • Kanál
    #63
    elso meccsemen kikaptam 2-1re ugy hogy 4. perben mar kiallitotak a vedomet, igy atjarohaz lett a hatso sor :(
  • pilboy
    #62
    *

    sorry :)
  • pilboy
    #61
    1. a -n találsz egy video-t a taktika összeállításához.
    2. ennél a kérdésnél a már rutinosabbak között is vita van. :) Vki azt mondja, h elég a passz és az irányítás, vki azt mondja kell a technika és a gólszerzés is stb... én azt mondom, h szituációfüggő, vagyis az irányítás sztem kell (ha számít annál, h a szabadrúgás elvégzésekor el tudja dönteni, h passzoljon, vagy kapura tegye), ebből következően sztem kell a passz és a gólszerzés tulajdonsága is, és kis mértékben a technika (csavaráshoz főleg).
    3. "Átigazolások" menüpont...
    4. Állítólag kis mértékben javítanak az edzés hatékonyságán... (ha ez a kérdés)
    5. Gondolom itt azokra az edzőkre gondolsz, akiket alapból kaptál. Azok használhatatlanok szoktak lenni, így a válaszom: igen.

    Egyébként ajánlatos a sokker fórumában a "Van egy kérdésem. :)" topicban feltenni a kérdéseket, mert ott gyorsabban - és akár többen is - válaszolnak készségesen. ;-)
  • swabo
    #60
    most kaptam meg a csapatom 1 hete. nekem nagyon tetszik és sztem sokkkal jobb mint a hattrick. és lenne 1 pár kérdésem:

    1. a taktikát hogy lehet beállítani?
    2. a szabadrúgáshoz/büntetőkhöz milyen képesség kell?
    3. hol lehet igazolni?
    4. az aszisztens az a segédedző?
    5. akik az edzsés menüpontnál vannak felsorolva nevek azokat visszautasítsam?
  • Kanál
    #59
    nem magyarban indulok, gondom ip alapjan egybol kiosztotta usat, es akkor gondoltam miert ne lehetne az mls :D kofi a valaszt, hattricket nem ismerem ez az elso onlajn manager game amit jatszom, mert kb 2 perce kaptam meg a csapatom, majd ha kerdesem van jovok ide sirni :P
  • pilboy
    #58
    ha anyagilag bírod, akkor először 6 helyet érdemes (6x200eFt), itt nagyobb az esély a normális ifire, mint a HT-ban
  • pilboy
    #57
    be lehet kapcsolódni a bajnokságba, ugyanúgy, mint HT-ben :)
    mindössze 2 fordulóról maradsz le és az MK-ról
  • Kanál
    #56
    nah csak ma regeltem akkor magyaran mindenrol lecsusztam vagy be lehet kapcsolodni a bajnoksagba?
  • Láma!
    #55
    ifi helyeket mennyit érdemes tartani?
    megéri öket fenntartan?
  • pilboy
    #54
    továbbjutottam a 3. fordulóba; 4-0-ra vertem vmi csapatot() a B csapatommal
  • pilboy
    #53
    délután MK 2. forduló (és bari meccsek is) :)
  • pilboy
    #52
    sztem itt kevésbé számítanak a csillagok
    itt sokkal nagyobb jelentősége van a taktikának (van is néhány érdekes belőle, amiket láttam II. osztályú csapatoknál :) ), amivel neki sokkal több helyzete volt
    viszont tényleg bíztatóan jó csillagot hoztál
  • Láma!
    #51
    ha jol számolom nekem 28,5 csillagom van, neki meg 27:o
  • pilboy
    #50
    nem volt jobb?
  • Láma!
    #49
    miért?
    sztem nem volt jobb:o
    viszont a legjobb védöm 2 hétre lesérült:(
    tegnap felvettem 3 edzöt, kettö félelmetes, egy nagyszerü
  • pilboy
    #48
    az pech, viszont megérdemelte az ellenfeled :(
  • Láma!
    #47
    kikaptam 1-0ra... a 84. perceben
  • pilboy
    #46
    nah az 1. fordulóban nyertem 4-1-re, a legjobb csatim mesternégyest lőtt
  • pilboy
    #45
    holnap DÉLELŐTT kezdődik az új bajnoki szezon! sok sikert mindenkinek!
  • pilboy
    #44
    egyébként érdemes a fórumon kérdezősködni, ott vannak nálam okosabbak is ;)
  • pilboy
    #43
    kezdetekben nekem is így volt, de a HT-ben is :)
  • Grenzjager
    #42
    még bogarászom a szabályzatot, el leszek vele egy darabig...
  • pilboy
    #41
    ifiedzőnek: állítsd be az értékeket min. nagyszerűre
    vezetőedzőnek: azokat az értékeket, amiket edzeni szeretnél (pl.: csatárnál érdemes a gólszerzést és technikát, esetleg a gyorsaságot, irányítást) magas szintre állítani, a többi skillt is érdemes beállítani, h ne tragikus legyen, hanem min. gyenge - átlagos, de ne legyen túl sok a fizetése (max. 2-2,5 milla)
    a segédedző nem tudom még pontosan, h mit és mennyit számít, de a biztonság kedvéért van az is


    [nekem a vezetőedzőm mennyei gólszerzéssel és erőnléttel ill. félelmetes technikával rendelkezik]
  • Grenzjager
    #40
    köszi