20
  • Tiger007
    #20
    Sziasztok!

    Blogunk főleg Divat & Design - AutoMotor - Legfrissebb szórakoztató elektronika (Gadgets)-el foglalkozik.

    Célja az, hogy bemutassuk nektek mindazt, ami (szerintünk) szép és jó! Remélem tetszik.

    http://zeropoint.freeblog.hu/
  • jointeer
    #19
    fú, és közben tényleg :-o
  • UnknownAsshole
    #18
    te nagyon eltévedtél mint golyafos a levegőbe.
    ennyi erövel teis unatkozo ember vagy mert a forumba irsz, másmelleg hülyeségbő söt szórakozácsból is lehetságos irni blogt szal kuzsé

    [jolmegmonta neky]
  • Bajusz Rezső
    #17
    :-O
  • Neerpelt
    #16
    Blogot a magányos vagy magukat eredetinek gondoló, unatkozó emberek szoktak írni (ez a társadalom 50%-a), no meg azok, akik birkák, mert nem tudják az elsődleges funkciójukat az "onlány" naplóknak (ez a társadalom 90%-a!). Sajnálom őket, a rendszer áldozatai: bedőltek a parasztvakításoknak. [#szomoru1
  • savior
    #15
    ez a belinkelt blog szerintem is elegge 0. semmi erdekesseg vagy informacio benne...
    en egyedul a tomcat blogjat olvasom, szerintem az eleg jo, de mas normalisat meg nem lattam
  • Morden23
    #14
    "Az online naplóírókkal kapcsolatban gyakran merül fel az a vélemény, hogy ők a XXI. század modern újságírói."

    Na persze. Aki meg otthon hülyül a PhotoShop-pal, az meg a XXI. század Picasso-ja. Újságíráshoz, ha legtöbbször nincsen is, intelligencia és tehetség kell. A blogokból (legtöbbjéből) ez hiányzik.

    Amúgy miért is kellett leoltani mikloss-t? Mert nem akar kriptográfust játszva megtanulni ezt az ótvar netszlenget? Ezért meg tudom érteni. Eszméletlen gusztustalan és igénytelen fogalmazvány a jórésze. Legalább magyarul írnának, nem pem pedig "netmagyarul".
  • jointeer
    #13
  • Gonosz Élien
    #12
    hát most igencsak nevetségessé tetted magad :-c
  • laslandes
    #11
    sokmindent nem értesz még :-CCC
  • mikloss
    #10
    Ennek a belinkelt srácnak a blogja egy nagy kalap szar! Kimerül a szókincse az y-ba és a fú-ba... az ilyenek azt hiszik hogyha hibásan írnak akkor menők lesznek... sztem ez tök gáz és ráadásul olvashatatlan... amúgy semmi bajom a blogokkal ha valaki akar írni hát írjon max senki nem olvassa el
  • Visitor
    #9
    kussé pedig méjkiblog OWNS YA ALL
  • icewolf
    #8
    Mondjuk ez tényleg egy shit...
  • jointeer
    #7
    ti gecik
  • smv
    #6
    "Érdekesség, hogy a politikai témák eközben csupán az internetes naplók 11 százalékában találhatók meg"

    A politikáról kevesen akarnak a szabadidejükben írni, inkább örülnek, hogy egy kicsit nyugtuk van, és elfordulhatnak a különböző gusztustalan dolgoktól... :)
  • Dain
    #5
    Rosszakat olvastál :D Én is bloggolok, nincsenek szoc. problémáim, unatkozni szoktam, de nem feltétlen akkor írok amikor unatkozom, és barátaim is vannak. Akkor most mi van? Persze ez olyan, hogy a blogok olvasása se köthet le mindenkit, nem szerethetjük mindannyian ugyanazokat a dolgokat, én olvasni is szoktam, és írni is... témákról, vagy a hétköznapjaimról, meg úgy bármiről.
  • vg
    #4
    Ez szar divatblog...
  • icewolf
    #3
    akkor te olyat olvastál, ami egy teljesen unalmas ember életéről szól. Az emberek 90%-a ugyanis elég eseménydús életet él, és ha ezt közli az jó. De ha valaki olyan blogger, mint én, akkor sem lehet igazán unalomról beszélni. Én ugyanis inkább szeretek támákról írni...
  • flashpointer
    #2
    háát én olvastam párat,de elég is volt,nem értem ki kíváncsi olyan oldalra ahol az illető leirja hogy a mai napja ugyanolyan volt mint a többi 364 az évben.
    sztem aki ilyet ir annak szociális problémái vannak annyira unatkozik hogy nem tud már mit csinálni magával.vagy nincsenek barátai
  • Snecie Smicie
    #1
    tedcsék, méjkiblog :c-