54
  • Zenty
    #14
    De egy kalap allat vannek nem?
    Ez egy gyüjtő név ahogy a magyar hadsereg is szinte minden alá tartozik.
  • etnies
    #13
    Nem.
    a hadsereg:US Army
    tengerészgyalogság:US Marines
  • etnies
    #12
    Nagyobb tisztelet a tengerészgyalogsághoz bekerülni,mint "egy zöldségesnek,busz....."lenne
    És azt kétlem hogy ott lúzerek lennének,jobban kiszűrik ott hogy kit veszenk fel mint a legtöbb helyen.Nem véletlen hogy 430-ból csak 170-en feleltek meg(és még ezekből is rostálnak).Na mind1 de én szivesen szolgálnék amerikai tengerészgyalogoskén.
  • Zenty
    #11
    És az amcsi hadsereg nem egyenlő tengerész gyalogságal? :D
  • Morden23
    #10
    Ja.
    Egy zöldségesnek, buszsofőrnek, könyvelőnek jobb.
  • NEXUS6
    #9
    Megnéztem, jó "informatív" egy oldal, a blikk újság címlapja a cicisnővel azért messze ráver.;))
  • NEXUS6
    #8
    Hát pl, a büntetett előélet nem kizáró tényező, valamint a felnőttkorúság sem követelmény.

    Ergó zéró iskolázott, mariska szívással letartóztatottt és gyümölcsöző karierjét derékbatörő munkanélküli, gyerek kora miatt alkoholt törvényesen nem fogyasztó, bevándorlók még jók lesznek arra hogy embert öljenek.

    Szerintem is elég lúzer szitu.
  • duke
    #7
    Benak ezek,be sem jon az oldal pedig jelentkeztem volna.
  • Sadist
    #6
    Az a hadseregé, nem a tengerészgyalogságé.
  • mcganyol
    #5
    miért érzed úgy, hogy az amerikai tengerészgyalogosok "szerencsételen lúzer"-ek?
    egy zöldségesnek, buszsofőrnek vagy könyvelőnek jobb?
  • djukel
    #4
    Lépniük kellett, mert egyre kevesebb a szerencsétlen lúzer akit be lehet szervezni?
  • Gremovan
    #3
    Nemcsak ingyenes, de a maga stílusában sok szempontból felül is múlja a konkurenciát.
  • Zenty
    #2
    Nah meg ottvan az army multi gamejük ,hamarosan megjelenik az új unreal 3 enginel.
    Még ha propaganda game is,de ingyen van :D
  • kev
    #1
    Kell a friss hús a darálóba..