147
Tombol a nyár! Ki mit tesz ellene, vagy mivel, hogyan élvezi a nyarat?
  • képzavar38
    #147
    Persze, hogy lesz de azért idő kérdése, hogy tömegesen rámozduljanak az emberek...
  • mac12
    #146
    Ezt mondom! Utána lehet nézni.. Szóval egy minimális bizalom csak lesz az emberben!
  • képzavar38
    #145
    Persze nem úgy értettem csak azt, h valamilyen szinten meg kell h bízz az irodában ami legtöbbször nem is okoz problémát. Az utazas.nekem.hu n viszont ott van a lista amit pár bejegyzéssel előbb linkeltem ott utána lehet nézni, h a cég ami ajánlatot ad neked annak milyen a háttere milyen múltja van. Egy cégnevet a Google-ba írva sokat megtudhatunk az adott társoságról...
  • mac12
    #144
    Sztem nem feltétlenül...Mert összegekben nagyon eltérnek egymástól és mi okuk lenne a cégeknek kamuzni, viszont csak a csődölt irodákat hangoztatja a média!
  • képzavar38
    #143
    Persze de egy utazási iroda mindig rizikós az hogy mennyire az már jobb kérdés érdemesebb ezért ismert régóta működő cégeket választani...
  • Jimboo23
    #142
    hát ezen már én is gondolkoztam, hogy oda-vissza szól-e a jegyem, de úgy gondolom, hogy nem merik ezt bejátszani, hogy kint hagynak, mert azzal nem csak a cég bukna hanem az egész oldal és hát valószínű az oldal készítői bebiztosítják magukat.
  • Dorka01
    #141
    Hello,
    nézegettem az oldalt, és lehet, hogy ez felesleges para, de ti tudtok valamit ezekről az utazási irodákról? Mert én pl. egyiket sem ismerem. És sztem így kicsit rizikós.
  • mac12
    #140
    Ehh:D Megtaláltam link nélkül is:P Bár mondjuk lehet van aki rászorul:P:)
  • képzavar38
    #139
    bocsi ittvan urlben a lista
  • mac12
    #138
    Van egy pár!:D Lehet válogatni!
  • képzavar38
    #137
    itt a lista az utazási irodákról:

    http://utazas.nekem.hu/index.php?menu=users_lista&action=listazas&urit=1
  • Jimboo23
    #136
    hát lehet,csak írtak volna hogy ha valaki tud rá jó ajánlatot... meg lehet egyébént valahol nézni, hogy hány cég képviselteti magát a honlapon!
  • mac12
    #135
    Hmm hát lehet nem volt számodra megfelelő ajánlat! Vagy túl irreális adatokat adtál meg!:P
  • Jimboo23
    #134
    Nekem lejárt már a hirdetésem és még mindig nem érkezett rá ajánlat pedig egyáltalán nem egy extrem dologról lett volna szó,szóval nem tudom, hogy mennyire életképes ez a honlap...
  • képzavar38
    #133
    Monnyuk nekik is érdekük, h válaszoljanak mert a bevételt te hozod nekik...
  • mac12
    #132
    Mondjuk én feladtam már a hirdetést egy hete kíváncsi vok fognak e jelezni!:) Azért kicsit szkeptikus vok ez ügyben túl szép h igaz legyen!:D
  • képzavar38
    #131
    Nem rossz ötlet, h te adsz fel hirdetést h hova, mikor, mivel, mennyiért, mit ? Az irodák meg válaszolnak a hírezésre így gyakorlatilag megfordul az ügymenet iránya. Ez tetszik :))
  • mac12
    #130
    Hát jah!:D Bár inkább én örülnék annak is h ha értesítenének a számomra megfelelő utazásról, úgy h nem is csináltam szinte semmit ,csak kitöltöttem azt az okosságot!
  • Jimboo23
    #129
    kicsit bonyira sikeredett, de nem az a lényeg... jó hangulata van legalább és elhiteti az emberrel, hogy van esélye megnyerni.
  • mac12
    #128
    Tyű ezaz oldal ténnleg nem rossz bár mire megtaláltam az űrlapot az nem volt egyszerű!:D
  • hollarej
    #127
    bocs,hogy nem olvastam vissza,csak hirtelen írtam be.. de köszi hírtatok,körülnéztem az oldalon!

    Egyiptomba voltam már és tényleg hihetetlen volt, de egy másik Vörös-tengeri célpont idén is nagyon jó lenne :)
    A horvát vitorlázást is tervbe vesszük mert csak jókat hallani onnan..
  • KeepTheRules
    #126
    Hú te ennyire benne vagy a merülésben?:) Én még sose próbáltam, de mindig is kíváncsi voltam. Mondjuk kicsit tartok is tőle, szóval nagyon mélyre tuti nem mennék:D
  • nagyadam77
    #125
    Hát mivel én is búvárkodom, nálam az abszolút kedvenc a Vörös-tenger. Egyiptom, vagy talán még Jordánia. Felülmúlhatatlan élmény és még annyira messze sincs. Vitorlázni viszont szerintem Horvátország jobb, nagyobb kultúrája van arrafelé. Ott is lehet búvárkodni és vannak gyönyörű helyek, de más élmény mint egy vörös-tengeri merülés.
  • monkeymajom
    #124
    ....
    az előbb beszélgettünk egy ilyen oldalról...
    Ráadásul pár hsz-el lentebb már láthatnád is.
    Na mind1.
    Nézd meg te is!
    A legutolsó hosszú hozzászólásomban mindent megtalálsz.
    Max oldal címet nem. De ezt nem fogom most beírni...nem szeretek direktbe beírni linkeket a fórumokon.
    Lentebb ezt valaki már megtette...szóval minden válasz itt hever előtted.
  • KeepTheRules
    #123
    Kezdésnek megnézheted az oldalt amiről beszélgetünk:) Ott ha beírod ezeket a dolgokat, pár nap és kapsz ajánlatokat.
  • hollarej
    #122
    hát igen... én már csomó belföldi utat szerveztem a családnak,sőt haveroknak is,és általában minden zökkenőmentes volt...:)
    sajnos idén azonban munkahelyi dolgok miatt nem lesz időm szervezésre, úgyh megyek az utazási irodákhoz...

    bármi ötlet esetleg h melyiknél kezdjem? tippek tanácsok? melyik országot javasoljátok ha elsősorban tenger,vitorlázás és búvárkodás szerint nézzük a dolgot?
  • KeepTheRules
    #121
    Biztos vannak, de én személy szerint már úgy érzem vagyok olyan tapasztalt és körültekintő, hogy egyedül is meg tudom oldani, és szerintem sokan vannak így. Aki nem biztos a dolgában vagy kezdő még a szervezéshez, természetesen menjen irodához. A konkurenciás résszel meg teljesen egyetértek:)
  • nagyadam77
    #120
    Nem nagy kunszt de itt is ráfázhat az ember azért, szóval ha valaki teheti biztonságosabb bevonni egy irodát is, vannak nagyon okos, segítőkész belföldi utaztatók is.

    monkeymajom szerintem ártól függetlenül az ő érdekük hogy színvonalasan tájékoztassák a vevőket, különben az elmegy és a konkurenciát választja. Legalábbis nekem ez a logikus.
  • KeepTheRules
    #119
    Nah, ezt jó hallani. Mondjuk belföldi utazást én meg biztos nem irodával egyeztetnék:D Azért azt nem nagy kunszt megszervezni:)
  • wahquarch
    #118
    Mi is megyünk nyaralni, de még csak ötleteink vannak, semmi konkrét.
    El tudná mondani valaki, hogy működik ez az egész?
  • monkeymajom
    #117
    Eddig nem rettyentem meg a melegtől :)
    Igaz szeretem ha nem fuldoklok a saját izzadságomban de nyáron azért ne fázzak már...főleg ne kelljen átmeneti kabátot felvennem nappal....

    Látom amúgy sokan ismeritek ezt az oldalt!
    Egyik nő ismerősöm próbálta.Szeretne menni barátnőivel Genfbe.
    Megadta az összeget meg,hogy mikor szeretnének menni. Hány nappal és hány éjszaka,repülő vagy busz, hány személy stb.stb Tehát az utazás részleteit. Kb olyan 2 hétre rá kapott egy emailt az oldalról.
    Utánajártak mindennek. Tehát a repülőjegy árát megmondták. Kinéztek egy hotelt is ami az árkategóriának megfelelt. A hotel elhelyezkedését is leírták. ( mi merre,hány méter pl.: busz megálló, bevásárló központ, vonat állomás...)
    és még fényképeket is mellékeltek a hotelről és a hotel szobáiról.
    Szóval csak lestem,hogy milyen korrekt bánásmódban részesültek.
    Arra viszont kíváncsi lennék ha csak egy 10ed annyi belföldi utazásra szeretnék menni akkor is így bánnának az ügyféllel!? :P
  • Bogyo5
    #116
    hat az biztos, h nem eleg regisztralni... de legalabb egy lepessel kozelebb vagy a nyeréshez!
  • yaman
    #115
    azt nem lehet csak úgy kapni kéremszépen. Azt nyerni kell =)
  • szanna
    #114
    Lidling elmondott helyettem mindent:) Szóval hajrá, wellness hétvége:))) 3db-ot sorsolnak ki asszem.
  • Bogyo5
    #113
    nah, megvan a hiba, nem jol irtam be az oldal cimét :) de most mar latom, koszi
  • Lidling
    #112
    Az oldalon van feltüntetve,a link által behozott oldal alján van :)

    Idézek belőle :

    ,, Hűségprogramunkban speciális, és csak a PontNekem felhasználóinak kialakított kedvező ajánlatokkal jelentkezünk minden hónapban, melyet a PontNekemmel szerződött szolgáltatók ajánlanak fel. Jól hangzik? Ahhoz, hogy havonta megkapja a PontNekem speciális ajánlatait csak egy regisztrációra van szükség!

    Ráadásul, azon felhasználóink között, akik 2009. június 30-ig regisztrálnak, most 3 db 2 személyes, 2 éjszakára szóló Wellness hétvégét is kisorsolunk a sárospataki Hotel Bodrogban **** !

    A nyereményjátékban való részvételhez a következő egyszerű kérdést kell megválaszolnia ! ,,
  • Bogyo5
    #111
    koszi szanna!
    télleg nem rosz az oldal, de hol lehet kapni ajandek 7veget?
  • Lidling
    #110
    Azt a Sárospataki hétvégét én is szívesen elfogadnám
    jól jönne egy kis szabadság :D még a nyaralás mellé
  • szanna
    #109
    Itt az oldal:
    http://utazas.nekem.hu/wellness/

    Már regisztráltam közben én is. Várom a fejleményeket. És persze az ajándék wellness hétvége sem jönne rosszul :))
  • Lidling
    #108
    Sziasztok !!!

    Én még csak most fogok regisztrálni,de szerintem semmi becsapás nincs benne...ha zavar,hogy e-mailt küldenek akkor dobd a kukába
    De például engem akkor is érdekelne 1-2 ajánlat ha éppen aktuálisan nem akarok utazni...mert hasznos ha tudom hol milyen helyek-lehetőségek vannak...