52
  • mezeimodell
    #41
    Megint egy amerikai szemét, bravo.
  • Kelta
    #42
    Na, még egy nagyon okos, és müvelt hozzászoló..egyszerüen imádom öket.
    Be büfögsz ide értelmetlen mondatot, és ettöl nagycsávónak érzed magad, vagy mi??
    totál értelmetlen a mondatod.
    amerikai szemét? mért az olasz film nem? vagy a kinai? vagy az orosz? vagy a magyar? német?? az alapján döntesz hogy amerikai?????
    komoly nagyon komoly..
  • winnie
    #43
    valakinek amerikai, valakinek a brazil és valakinek a német sorozatok. (marad kanada és ausztrália és ki is fújtak a sorozatgyártó nemzetek)
  • startmenu
    #44
    Az biztos hogy sokkal gyengébb a jóbarátoknál, de én függő vagyok, szóval minden részt megnéztem
  • amdrula
    #45
    Láttam TV2-őn egy Joey részt, a szinkron szánalmas. (eredetiben megnéztem már a két évadot)
  • Kelta
    #46
    azért ez egy kicsit tulzás..
    bár tény nem ez a legjobb magyar szinkron..
  • winnie
    #47
    egyszerűen csak szubjektív vélemény. valaki szerint elsőrangú, valaki szerint pocsék. (mondjuk azt nem tudjuk, hogy a fordításra vagy a hangokra gondolt-e)

    nyilván ő is tud mondani olyan szinkront, ami szerinte jó és a többség szerint gagyi.
  • craesh
    #48
    na mi a helyzet?
  • amdrula
    #49
    Mindkettőre, de elsősorban a hangokra.

    Amúgy tuti nem tudok mondani olyan szinkront :D
  • izsook
    #50
    Szerintem jó a sorozat Én angolul néztem először és teccet magyarul is megéri megnézni, mert egy-két jelenetnél a szinkron miatt másképpen hozzák ki a poénokat.
  • Lac072
    #51
  • Tom aHawk
    #52
    Nekem is tetszik a sorozat csak sajnos a Jó barátok színvonalát nem sikerült elérni. :(
    De azért így is egy nézhető pihentető (közepes) sorozatott hoztak össze.
    A legnagyobb fájdalmam a sorozattal kapcsolatban, hogy Joey poénjait (bénázásait) saját maga lövi le, amit a Jó barátokba általában Chandler szokott.

    A „bukás” meg szerintem érthető, hisz (valószínű) mindenki egy Friends „Light” kiadásra számított, de csak egy Joey „Light” lett belőle. (Mert sajnos Joey sem hozza azt az IQ harcos formáját amit a sorozatba megszokhatunk és sajnos az életvitele sem hasonlít a sorozatbelire)

    De azért ha valaki, egy könnyed (nem gondolkodtató) 25 perces pihenésre vágyik annak szerintem tökéletes választás.