70
fórum azoknak akik magukhoz nyúlnak a hír hallatán
  • zola2000
    #70
    http://www.sg.hu/cikkek/77330/elkeszulhet_a_sega_dreamcast_2 ^^
  • NeoMaN
    #69
    Poén volt, azért ez sztem nyilvánvaló.
    :)
  • Shadow_THH
    #68
    kössz a reklámot b&
  • dreamkasztni
    #67
    az a kép egy összevágás egy lefordított pc kormányról, egy random pc joy-ról, és egy dc rezgetőről csomijában... ne égessétek már magatokat légyszi...

    főleg hogy ahol ez a kép van, egyből ott is van a trück leírva...

    Dreamcast cuccok:
    JOY 2990,-
    VMU 3990,-

    Újak:
    Sonic Adventure 1: 1990,-
    Rezgető: 990,-
    Joy kábel hosszabbító: 990,-

    [email protected]
  • mofaya
    #66
    csákány figyu van valakinek eladó dreamcast joystika me az enyém elromlott.ha van akkó szoljatok jo vagy küldjetek smst a köv. számra:06705897296.ja és ijátok meg hogy mennyiért adnátok vagy miért cserébe.köszike mindenkinek
  • Csibe001
    #65
    De nem lesz Dreamcast 2 egyébként sem, mert azt rebesgették, hogy a sega fejlesztőiből rengetegen a Microsofthoz mentek át s így X-box elvileg a DC2...valahol legalábbis ezt olvastam, ha érdekel valakit akkor előkutatom, hogy hol.
  • zola2000
    #64
    ha belegondolok lenne esélyuk berobbanni vele, ha 2007 vegen jonne a legjobb teljesitmennyel, 5letesseggel, meg nagyobb hd felbontast tamogatva. 1 evvel kesobb nem nehez jobb gepet olcson adni eleg megnezni a gamecubot, n64-et
  • zola2000
    #63
    nemtom, de mintha a sega softvergyartokent is kezdene osszemenni :(, bar mar biztos a keszulodo dreamcast 2-hoz izzitjak a nagy nyitocimeket :)
  • Shadow_THH
    #62
    szerintem fék volt mégis
  • Taiki
    #61
    ez engem is érdekelne ^^ a DreamCast játékok játszhatóak-e, milyen sonic-os játék lesz hozzá ^^, mkor lesz meg ^^
  • Skynet
    #60
    Heh...Majd pc-n emulátorral.......:)
  • Anubys
    #59
    Nnnnnnnnnnnnnnesze!
  • Derapo
    #58
    Jajj:) Dreamcast nyóc rulezzz:)
  • eörgs
    #57
    master system hármat követelek :-x
  • Shadow_THH
    #56
    ez butaság
  • NeoMaN
    #55
    Nem lehet majd másolni, mert hardwares a védelem...
    :((
  • Shadow_THH
    #54
    fúhát nem kell nekem ugrani egész eddig azt irták hogy vagy blurély vagy hádévédé -.- az utolsó mondat pedig értelmezhetetlen
  • NeoMaN
    #53
    Mivel nem optikai meghajtós lesz....

    Kicsit utánanézhetnél a dolgoknak, ha már totyikot nyitsz. Minden game memkarin lesz egyedi HW-s azonosító kulccsal ellátva. Ezáltal hackelhetetlen sajnos...
  • Aspyrin
    #52
    Rofl.
  • Shadow_THH
    #51
    ez? egy cd se férne bele
  • NeoMaN
    #50
    Újabb kilopott kép az új HI-TECH Dreamcast 2-ről!!!



  • Shadow_THH
    #49
    meghalt a topik további információkig
  • chelseafan
    #48
  • Afe
    #47
    nem, ebben már Geen Ray lesz és még a nyáron kiépítik a hálozatot is :PP
  • UNREG
    #46
    Az is lesz benne, csak még nem dölt el, hogy Bluray vagy HD-DVD. Rebesgetik, hogy mindkettő lesz.
  • barret
    #45
    Hmmm mi ez dvd lejatszo?
  • UNREG
    #44
    Szenzáció! Élelmes lesifotosók már le is fotózták, igaz pár perc alatt a Sega leszedette a képet, de szerencsére elmentettem.
    Bizonyítékként jól látható a DC logó középen..

  • Sephi
    #43
    Miert tudnal te tobbet errol...nem ertem.
  • Inquisitor
    #42
    Jaaa! Psszt.
  • Petyus_
    #41
    Tudom. Ez gyakorlatilag egy humor topic, nem? =)
  • Inquisitor
    #40
    Most nem azért, de a Shenmue Online-ból volt egy rakat kép például a Hardwired oldalán. Szóval ez nem első ...
  • Shadow_THH
    #39
    igen a sonic azért jött létre hogy a sega konzolok mascotja legyen hasonlóan mint mario a nintendonak. de fölösleges, szerintem erről én többet tudok :)
  • Sephi
    #38
    Mar elnezest de a Sonic ugy viszonyul a Sega-hoz mint Mario a Nintendohoz. Marmint a vilagban...asztan cegugyileg....
  • Shadow_THH
    #37
    sonic team megállapodásban van nintendoval már több mint 4 éve hogy sonic játékokat csinál a platformjaira
    sonic team=/=sega de sega-hoz tartozik a sonic team
  • Sephi
    #36
    En ezt el nem hiszem... foleg hogy meg ebben az evben gyun ki amikor a Sega X360-ra meg Nintendora is fejelszti a Sonic-ot. Akkor ma miert ne sajatjanak fejlesztene.... hagyuk ma' :D
  • Shadow_THH
    #35
    grandia jó volt
  • barret
    #34
    Remelem nem kacsa a hir:)
    Nagyon szerettem a gepet,igaz keves jatek volt ra...Marmint nekem valo:D
    Rpg forever.
  • Kou
    #33
    ez a shenmue online puziák!
  • Shadow_THH
    #32
    :DDDDDDDDDd ez rohadt nagy
  • Csibe001
    #31
    Mondták már mennyire vicces gyerek vagy...