482
Eureka (TV)
  • Zomil
    #362
    már ápr. 16-án kezdödik az uj szezon? :O
    nem korai ez?
  • Totti5
    #361
    We're back with the new season on April 16th - in the meantime Syfy has put all 13 episodes from last year online for free! Catch up now at syfy.com/eureka
  • Shiwo
    #360
    kissé megkésve megnéztem a karácsonyi különkiadást... érdekes volt, azért röhögtem párszor rajta :) viszont Zane-t hiányoltam belőle
  • stigi80
    #359
    Jó bocs csak most néztem a 4évad14-ik részét és az lesz a Pro 7-en január másodikán.
  • Zomil
    #358
    hogymi?
    több szempontbol sem értem a mondatot :D

    pro7 egy német(tudtommal) csatorna, miért kezdenének ott egy nyári amcsi sorozatot januárban? :D
  • stigi80
    #357
    Ha valakit érdekel akkor Január másodikától indul az 5-dik évad a Pro 7-en
  • Totti5
    #356
    Beteg rész volt:DDDDDDD jól felépítették az animációk skáláját a poénok meg ütöttek szokás szerint!

    Még még még!
  • Narxis
    #355
    Ez jó rész volt, bár nem az első ilyen típusú. :) Warehose 13 karácsonyi része viszont kurva jó volt.
  • Zomil
    #354
    Te jo ég...tudni akarom mit szivott aki ezt a részt kitalálta :DDDD
    Simán az egyik kedvenc részem, annyira elborult :D
    one button to rule them all.. jáááááááj :D
  • Totti5
    #353
    thx az infót töltöm is!
  • Big Boss Hu
    #352
    Kijött a karácsonyi rész...nagy spoiler nélkül: hááát nem tudom mit szívott aki ezt kitalálta :D
  • stargatelost
    #351
    Nem érted a lényegi összefüggést. Mire adásba kerülnek a maradék részek, addigra már rég szétszéledtek a készítők és a színészek, más sorozatokhoz szerződtek le. Ráadásul itt már befejezték a forgatást és megvan a kasza, szóval évekről beszélünk.
    Ez el lett kaszálva, sajnos bele kell törődni, de egyben örülni, hogy lesz még egy évad :)
  • Andr0
    #350
    BTW szerintem ez a kasza nem jelent semmit, ha ennyi rész le van forgatva és még sokáig lesz adásban, addigra ki tudja milyen állapotok fognak uralkodni, szerintem nem kell aggódni.
  • predator1982
    #349
    azaz köszi:-)
  • Narxis
    #348
    Beverly Barlowe
  • predator1982
    #347
    nem az aki beleült a blake fejébe??? hogy is hívják, most nem jut eszembe, sztem ők lehettek, hiszen ha minden igaz, valamennyi adatot sikerült átjátszaniuk.
  • simon7108
    #346
    ez mi a f**z volt???
    hogy lehet így befejezni basszus?ez nem lehet igaz...
    még ha rendesen menne mint a többi sorozat akkor jó lenne mert csak 2 hónap szünet lenne de ez nyáron megy:(
  • xido
    #345
    azt tudom..ettől függetlenül voltak olyan képsorok,amiket nem láttam soha..
  • Big Boss Hu
    #344
    Már csak 10hónap vagy mennyi és láthatod ne izgulj :D
  • grebber
    #343
    Basszus így itt hagyni minket.Ki manipulálta és hova mentek ezek itt a nagy kérdések!
  • Zomil
    #342
    Nah megnéztem én is az évadzáro és eléggé WTF hangulat volt a végén :D
  • SzirmosSzisza
    #341
    Ha jól tudom Tess valami nagy projektnek lett a vezetője Eurekan kívül és ezért nyomták a távkapcsolatot.
  • xido
    #340
    Mostanság ilyen elmaradt sorozatok darálós hangulatban vagyok és Eureka lett a következő nemrég...eljutottam már a 4.évad első 3 részéig..és valami nagyon zavart...nevezetesen,hogy mi a lófasz volt a 4x01 elején az az összefoglaló,ahol Carter és Tess távhologram formájában szakítanak a bunkerlakásban?...Mikor történt,hol történt,mert se 3x19 rész nem létezik,se 4x00 és mocskosul idegesít az említése is,hogy 1 évig próbálták így a távkapcsolatot...
  • Zomil
    #339
    Nyugi még 2évig nézheted :)
  • Narxis
    #338
    Még mindig hihetetlen számomra... az egyik legsikeresebb sorozatuk. Remélem csődbe megy a SyFy és egy igazi scifi/fantasy csatorna lép a helyükre.
  • SzirmosSzisza
    #337
    Faszé' fejezik így be :(
  • MerlinW
    #336
    "Az Eureka készítői 13 részt akartak 6. évadnak, a Syfy 6-ot ajánlott, így nem lett semmi. Viszont jó hír, hogy mégis lesz plusz egy epizód, amiben lezárhatják a történetet."

    Tehát elvileg nem lesz egyáltalán 6. évad csak egy lezárórész az 5. után.
  • Andr0
    #335
    Hát az évad zárás elég érdekes volt :D
  • Zomil
    #334
    Én ugy tudom, h lesz anyag jövö és azutáni nyárra is :)

    Mert ugye ennek ilyen idiota sugárzása van, h évad fele egyik nyár évad másikfele másik nyár.
    És mivel szinészeket évadokra szerzödtetnek, ezért bukott a sorozat...
  • SzirmosSzisza
    #333
    Következő le van már forgatva, illetve most forgatják az utána levőt.
  • Andr0
    #332
    már le van forgatva? :o gyorsan dolgoznak a fiúk. És hány részes az 5. évad?
  • Narxis
    #331
    Köv. évad már le van forgatva. Arra kaptak még 1 részt, hogy lezárják a sorozatot.
  • Andr0
    #330
    A show kaszát kapott, nem?
  • Narxis
    #329
    Mi??? Na neeeeeeeeeeeeeee.
  • Big Boss Hu
    #328
    Hurrá megint várhatunk 1 évet.
  • Narxis
    #327
    Atomdurva befejezés. :P
  • wander01
    #326
    HÁÁÁTEZMIVOLTMÁRMEGINTT?????? FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUU
  • Andr0
    #325
    vagy nem. De reménykedjünk hogy lesz még egy karácsonyi rész.
  • Narxis
    #324
    OMFG ez az évadzáró rész atomdurva lett. Mikor fog folytatódni? Gondolom lesz egy karácsonyi rész is.
  • Narxis
    #323
    Melyik? Múlt heti?