50
  • TekkenMaster
    #50
    HAIL!

    A következő a szitu:A guruhoz kaptam a gamet és amikor föltelepítem és játszani akarok vele akkor kiküld egy hibajelentést.próbáltam reinstallálni de nem működött.

    mi lehet a gond?
  • Zsolt1964
    #49
    csak a különleges képességeket használd!!!!!!!!!! először Black, utána Rawlings, Delgado, végén Church minél közelebb hozzá!! Lőni felesleges,a képességeket forditja ellened!!
  • Zsolt1964
    #48
    nyilakkal oldd meg le kell ütni a hullát!!
  • 50cent911
    #47
    Elakadtam,vanegy feladat mikor felkel robantani a spacel 3 lövöldözö valamit,de a 3.ikután megjelenik valami halott és ezután ismétlődik az egész jelenet!Mit tegyek?
  • Samanosuke
    #46
    Hella!A kis csákót,nem tudom legyakni,ott tartok,ahol sas13.
    Vele semmit sem lehet kezdeni,a falra felszegezett szárnyast (Arnold Leach) meg lövöm mint a barom,és semmi.Valaki megcsinálta már?
  • sas13
    #45
    zöld tagot ami körül pajzs van azt hogy kell leaprítani ahol animációba meghal 2 tag?thx
  • sas13
    #44
    mi van kihalt mindenki?
  • peti71
    #43
    Itt meg mi tőrtént törölve lettek a hozászolások faxa.

    Magyar feliratokkal mi a helyzet szerintem semmi..
  • sas13
    #42
    váltsá át jonest-ra nyomd meg az "e"betűt folyamatosan szembe van 1 élőhalott test a Q betű lenyomása után átugrik a testhez utánna van 1 másik élőhalot megint q utánna a kamera forgatása mig meg nem jelenik a press 1 üzenet megnyomod az 1 billentyűt és kinyilik a rács
  • sas13
    #41
    hy valaki nem tudja hogy kell átkenni a temple of pain pályát 3 darab lenyomható lap van a kettő között pedig 1 gödör van amibe dárdák vannak?
  • tibcsi13
    #40
    Segitsen valaki légyszi hogy lehet a Sumér pályán jonest kiszabaditani a
    rácsok mögül.
  • kokos
    #39
    Hali!Aki tudja ,hogy kell a flametoweres pályát megcsinálni az irjon ha lehet.......valamit jonssal kell csinálni......passz!Kösz!
  • Dj Xyberpunk
    #38
    LEHET PRIMITIV A FOGALMAZÁS: De ez a játék kibaszott jó lesz! :-) Kegyetlen élmény csontra felrakott grafikával 82es LCD-n :) Sniper Rifle - Zoom - Hedcsaaat :-)
  • vgvg
    #37
    itt a demo!!:http://files.filefront.com/CliveBarkersJericho+Demoexe/;8646443;/fileinfo.html
  • Harly18
    #36
    Csak lenne már kész..... :)
  • Tekken5
    #35
    Jó játék lesz ez
  • avengir
    #34
    mikorra igérték a megjelenést?
  • vonyarc
    #33
    könyy = könyv
  • vonyarc
    #32
    A Korbácsot szeretném megnézni filmen. Nem tudom miért nem csinálták meg. A legjobb könyy, természetesen Clive Barker irta.
  • TGBOSS
    #31
    alig várom! egyébként nekem nagyon bejött az Undying azota sem találkoztam hasonlo izgalom szintü játékkal...
  • Esrohnoil
    #30
    Érdekes,... valószínűleg nem láttad az Undying-ot, mivel az cseppet sem volt erőltetett, sőt talán a legjobb horrorjáték mind a mai napig.
  • zachi
    #29
    eröltetett
  • xotyi
    #28
    minőségi horror játékból ugyis kevés van... remélem ez az lessz:)

    A zombiról meg nekemis Merlin Menzon jutott először eszembe. márcsak az ö hangja kéne a karakterhez XD
  • Esrohnoil
    #27
    Köszönjük az önelemzésed, de szerintem itt senki nem kíváncsi rá. :D
  • Flozy
    #26
    extragagyi
  • Esrohnoil
    #25
    Pont a hozzád hasonló emberek miatt nem lett sikeres...
  • gyunagyos
    #24
    KING! A cucc! nekem az Undying is nagyon átjött még mostis megvan! a fegyverek benne a varázslások minden nagyon cool volt!asszem megkeresem a cd-t(természetesen "eredeti")és nyomok is vele egy kört!!!
  • Krisztofóró
    #23
    Detto ugyanez jutott eszembe, én az Undying-ot nagyon komáltam. Teljesen újszerű megoldásokkal volt ötvözve ez az FPS, és kegyetlen jó volt a története. Épp tegnap gondolkoztam rajta, hogy végig kéne nyomni mégegyszer. Csak sajna nincs meg, nem tud valaki mondani valami ingyen elérhető ftp-címet?
  • Roró
    #22
    Ez a csávó miről beszél???!!! Nem volt sikeres???
    Ez hülye? Iszonyatos jó volt, olyan hangulata volt amit az új game-k manapság az 1/4-e adja vissza.
    Minden haverom imádta én meg +őrültem érte.
  • manoG
    #21
    tiszta megfolyás a kis gatyám:D
  • NEOreg3
    #20
    hm ezt tetszik, ezmiez?:D
  • psydaze
    #19
    bakker. naggyon faja, hogy jön még egy Barker alkotás. Az Undying-gal biztos az a helyzet, hogy csak pénzügyileg nem volt sikeres, ha már ezt írják, mert iszonyat jó. Kedvenc játékom. Nem tudja valaki, könyvben is megjelent-e?
  • gyuri12
    #18
    jah és még valami! mik ezek a linkben?
  • KayJay
    #17
    Hmm...az Undying az egyik kedvenc játékaim közé tartozik. Legalább 4szer végigtoltam, és szerintem Isteni alkotás a nagymestertől A Hellraiser film sem semmi szerintem Reménykedtem h vagy csinál ez a fószer Undying 2őt, vagy vmi hasonló..de már el is felejtettem...de most ennek a hírnek örülök
  • gyuri12
    #16
    ez így most ebéd előtt nagyon jó:)
  • ElfQT
    #15
    Clive Barker's Tortured Souls
  • Jobrog
    #14
    szerintem tök Marilyn Mansonos,főleg utolsó képen
  • haxoror
    #13
    szerintem az egy "zombi pofa"!
  • psishock
    #12
  • Shadow_THH
    #11
    winrar