17
Minden ami MOTOROLA hack/softwares/skins
  • Bzsa
    #17
    Hali!

    Volt egy t-mobile- os V3xx-em és most van egy független. A függetlenen olyan csúnya ikonok vannak, hogy az nemigaz. Hogy lehetne lecserélni az ikonokat?
  • n3whous3
    #16
    Nos mivel van memkártyám, rájöttem, hogy hogyan...
  • n3whous3
    #15
    W490 és hasonszőrűekhez java program áttöltést valaki tud hogy kellene? Találtam még régebben egy progit ehhez, de... Nem is működött talán meg már nem tudom, hogy hogyan, google-el nem nagyon megy most.
  • Nem3sis
    #14
    v620hoz kéne nekem firmware,az se baj ha t-mobile-os.
  • NeoMaN
    #13
    szvsz az se normális, a telóján a skineket, csngőhangokat meg ilyeneket cserélget./pláne pénzért LOL/
    :)))
    miafasznak? nézegeted, hogy hűűűű de milyen jó ikonjaim vannak vagy dejólcsörőőőg... vagy mi?

    Ha játszani akarsz, akkor meg DS....
    10 perc WC-re meg elég a bepített akármilyen béna game is. :PPPP
  • hen-tes
    #12
    Mmmmororora
  • Aspyrin
    #11
    De bizony, hogy az. Ha mindenki külön topikot nyitna mert elakadt valahol kissé megborulna a rendszer.. Azért van a kereső, hogy megtaláld a megfelelő topikot mielőtt megnyitnál egy új témát.
  • Brooklyn0816
    #10
    am ha már az elakadsánál tartunk. van itt vagy 3fajta uploader progi amivel játékot+skineket meg egyebeket lehet pakolni a telóra. csak az van h ha rádugom a telót az USB-re, a gép felismeri de a progi rögtön lelöki és azt irja ki h : Disconnected
    a tök kivan h akármeik ijen proggal prob mindegyik lelöki a telót. valakinek van ötlete h miért?
  • Brooklyn0816
    #9
    wazz. nem az a lényeg h mejik topik hova férne be. itt az a lényeg h segitsünk másoknak ha elakadnak.
  • gameplusz
    #8
    Nos, szerintem meg van motorola topic, amibe minden valószínűséggel beletartozik a játékok/skin/software/adatkábelezés, és minden, ami motorola-val kapcsolatos. Javítson ki valaki, ha tévednék...
  • nf1
    #7
    csak az a gond hogy nincs ilyen topic :|
  • gameplusz
    #6
    Lehetőségem adódik az új smile-m kipróbálására. Igaz, hogy még nem áttetsző a háttre, de már dolgozok rajta.

  • akyyy
    #5
    én a nokiámat szoftverét fogom szerdán frissíteni, már elkél mer elég soxor lefagy meg stb...
    csak nemtudom h az uj soft mennyire megbízható, miket ír át, javit, stb, sehol nem találok rola ilyen infot:( motorolához nincs vmio honlap ahol kivesézik hogy egy régebbi és eg yuj soft között mia különbség? hátha vanott nokiáról is ilyen
  • Aspyrin
    #4
    Értelek, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy befért volna más témába is a totyikod ;-)
  • Brooklyn0816
    #3
    ez mind szép és jó de én nem erre gondoltam.
    http://www.motox.info/
    itt nézz szét. komolyabb cuccok vannak itt mint amit te adtál liknet:)
  • Aspyrin
    #2
    Parancsolj :)
  • Brooklyn0816
    #1
    Minden Motorola tulajdonos várok ebbe a topic-ba akit érdekel, hogy hogyan lehet új játékokat/skin-eket/software update-eket rakni otthon házilag egy adatkábellel (+ a hozzás letöltött uploader cuccokkal)