69
Új sorozat
  • NeoMaN
    #29
    ehhh...
    Tavasztól nyomnák? Nanee.....
    ::((((
  • ellentengernagy
    #28
    Nekem annyira nem tetszik, de ki tudja...odaát éjjel-nappal Mekis kaját zabálnak:)

    Ja, itt is találtam egy leírást: Traveler
  • seriesfanatic
    #27
  • winnie
    #26
    nem, sajnos midseason sorozat...
  • Hunnenkoenig
    #25
    Nema, nem arrol volt szo, hogy szeptembertöl indul?
  • winnie
    #24
    várhatóan 2007. tavaszától.

    de ha bebukik hamar az abc egy sorozata, akkor lehet, hogy már ősszel is beteszik valahova.
  • Amse
    #23
    Tudod mikortól nyomját a többi részt?
  • winnie
    #22
    mire gondolsz?
  • Amse
    #21
    winnie nincs semmi hír?
  • #20
    Vagy nagyon elszúrják.
  • Hunnenkoenig
    #19
    Na megneztem a pilotot.
    Hat nagyon ütös volt mar igy is. Szerintem ezen mar nem kell valtoztatni.

    Ha jol csinaljak a sracok, nagyon izgi kis sorozat lesz ebböl.
  • winnie
    #18
    nagyon jó a kritkai visszhangja a pilotnak (a réginek) - nekem nem annyira jött be, de ez annak is lehet, hogy köszönhető, hogy csak a felét láttuk, még nem mutatkozott be két karakter, akiknek dettó a többiekkel kereszteződő sztorijuk van, stb.
  • Amse
    #17
    kár, pedig már nézném a köv. részt szívsen :)
  • Geeryy
    #16
    "heroes-ügyben annyit, hogy a comic-con-on san diego-ban bemutatták az új vágású pilotot"
    sz**ból várat?
  • winnie
    #15
    még nem tudni, hogy mikor lesz és addig vetítik, míg nézik. lehet, hogy 2 adás után lelövik, de lehet, hogy csak 4 év után.

    eddig szerintem ez a legpörgősebb és a heroes-ügyben annyit, hogy a comic-con-on san diego-ban bemutatták az új vágású pilotot.
  • Kanál
    #14
    kofi
  • Amse
    #13
    Abc
  • Kanál
    #12
    ez melyk csatornan megy?
  • Amse
    #11
    kérdés:
    akkor ezt a sorozatot, most hetente vetítik 9 részig aztán eldöntik kell e folytatás?
    és melyik nap fogják nyomni?
  • Geeryy
    #10
    Traveler ha hozza ezt a szintet reszrol reszre akkor meglesz az "idei Prison Break"
    /off
    tobbi "ujdonsag"rol : (félszavakban,mert nem akarom szet offolni a topicot)
    Heroes szamomra 55perc tomeny unalom volt, bar nem vagyok egy kepregeny fan,de azert ettol jobbra szamitottam.egyszeruen olyan erzesem volt "mintha meg nem kezdott volna el "
    Jericho is csalodas a szamomra,amikor meg anno a sztorit olvastam ebben is tobbet lattam.
    The Nine is alap lesz az osszel.egyszeruen megfogott.
    Eureka-t meg nem volt idom megnezni,de majd ha lesz velemenyemem leirom azt is.
    Psych eddigi két részén,jókat derültem.Jók a szineszek,jó az alapötlet,majd meglatjuk ,hogy tudjak e tartani a szintet.
  • Phat Smoker
    #9
    Nagyon ütős volt a preair!!
  • _Vegeta_
    #8
    Napokban enis bevizsgalom, leiras alapjan meg erdekes is lehet.
  • mrzed001
    #7
    Jericho és Heroes (utóbbi tűnik az esetlegjobbnak)
  • #6
    Melyik az a kettő?
  • mrzed001
    #5
    Na akkor este én is megnézem. Eddig 2 olyan preair-t láttam idén amelyikben van spiritusz, meglátjuk lesz-e 3 :))
  • Amse
    #4
    felirat van már hozzá?
    engem is érdekellne a junkie értékelések alapján...

    SZERK:
    jah van felirat :)
    akkor majd leszedem vmikor
  • #3
    Láttam ,és nekem nagyon tetszett.Pörgős és érdekes.
  • Amse
    #2
    Pilotot láttad már?
  • #1
    Sztori: 3 iskolai jóbarát. Egy poén, egy csibészség - és egy robbanás egy múzeumban. Kettejük gyanúsított lesz terroristacselekményben - a harmadikuknak kellene tisztáznia a srácokat. Csak éppen a harmadiknak titokzatos módon nyoma vész, még csak a létezését sem tudják bizonyítani a zsaruknak, pedig két éve ismerik már egymást. Összeesküvés? Nyilván egy szökés után a két barát megpróbál utána járni az eseményeknek. Akció hegyek - és persze flashback-ek az elmúlt két évre, a 3 fiú barátságának alakulására.

    forrás:sorozatjunkie