69
Új sorozat
  • Bulykin
    #69
    lehet az lesz, bár most a Criminal Minds-ot akarom még befejezni:)
  • PrisonMan
    #68
    Nézd inkább meg még egyszer feliratosan. Én is azt csináltam az első rész hallatán
    Van egy olyan riliz, hogy HR.HDTV, na ez valami überbefosás milyen szép
  • Bulykin
    #67
    Nah meg most jutott eszembe, hogy amikor néztem az első részt az RTLen, hát azok a szinkronhangok bazze'XD
    A néger palinak az elején olyan fos a szinkronja, az angol meg fasza mert mély...áhh, nem is illenek a karakterekhez ezek a szinkronok:)
  • Bulykin
    #66
    köcce szépen:)
  • PrisonMan
    #65
    www.willtraveler.extra.hu
    nagyjából elkészült, még esetleg pár képet beleteszek, és a szöveget javítom.
  • Bulykin
    #64
  • PrisonMan
    #63
    igen, tudom miről van szó. A készítő a blogjában leírta a befejezést, amit az írókkal elképzeltek. Van egy jó hírem: van magyar fordítása
    Csinálok egy honlapot és akkor ott mindenki számára elérhető lesz. Pár nap, de lehet, hogy még ma megleszek
  • Bulykin
    #62
    ennyi, kíváncsi vagyok a Terminatorral mi lesz...az is szenvedni fog vagy...de mind1:)
    jaaa, meg az lenne a jó, hogyha a Travaler uccsó részének a végén az RTLesek legalább feliratozva odanyomnák azt a befejezés féleséget(tudod?)
  • PrisonMan
    #61
    Sőt a CSI most a legnézettebb sorozatuk. Szopóágon van most az RTL, szinte mindeb sorozatukat kevesebben nézik, mint a TV2-ét.. Ha már a Titkokkal is buktáztak már csak szolidarításból is ki kellett volna tartaniuk a Traveler mellett
  • Bulykin
    #60
    de amúgy ebből a szempontból hülyeség átpakolni, mert a CSI-t mindig is többen nézték, meg most ezt a 6-7 részt már nem kibírta volna? lol
  • PrisonMan
    #59
    701 ezer volt az első résznek a nézettsége. Összehasonlításképp a Miami helyszínelőknek pénteken 1,124 millió...
  • Bulykin
    #58
    ennyire nincs nézettsége?
  • PrisonMan
    #57
    Ennyi vót. Műsorváltozás van, megy a sorozat csütörtökre 23:45-től!
    Köszönjük RTL...
  • Bulykin
    #56
    tetszett?
  • Szabi1991
    #55
    +fav, az első rész nekem tetszett, nagyon várom már a 2. rész (még jó hogy ma este lesz 21:15-től) :))

    nagyon remélem nem lesz szökés 2 belőle...
  • karajjj
    #54
    úristen, most láttam a bemutatóját, el sem hiszem :DD
  • PrisonMan
    #53
    JÖN MAGYARORSZÁGRA A SOROZAT!!!!
    Premier: június 17. (Kedd) 21:15, RTL Klub

    Már mióta erre vártam. Mostmár a második kedvenc sorozatomat is nézhetem szinkronosan. A címe pedig: Traveler - Az utolsó vakáció lesz.
  • PrisonMan
    #52
    Ha valaki olvassa ezt a fórumot:
    Elindult a Traveler megmentő kapmány! Chipset fognak küldeni egy másik tv cssatornának (TNT), hogy az vegye fel.
    Info:
    porters-and-soldiers.com
    traveler-forum.co.nr
  • AtiRadish
    #51
    sajna nem lesz tobb
  • Shaman
    #50
    most nem lesz több rész,csak ez a 8?
  • fsgh
    #49
    azért gáz hogy törölték...az meg még gázabb hogy milyen már az utolsó 8.rész vége? Hát ha abban lezárul valami...
  • Casillas
    #48
    "but i WILL" röhögtem :-c
  • fsgh
    #47
    Nagyon durván jó a 7.rész! főleg a vége:)
  • Casillas
    #46
    (szerintem) baki az ötödik részben :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor a német személyit nézi a könyvtárban, a deutsch helyett az van írva állampolgárságnak hogy deutch, vagyis kimaradt egy s betű :)
  • AtiRadish
    #45
    En egyetlenegy dolgot nem ertettem a pilotban:
    A vegefele amikor elkaptak oket es viszik el az FBI-os kocsiban a sracokat, jon a neger es felboritja a kocsit. Ekkor mindenki fetreng a furgonban, es erre az egyik fbi-os fogja a pisztolyat es megprobalja leloni oket... de miert?
    (Sztem ez igy hulyeseg lett, meg menekulni se probaltak/tudtak volna)
  • edios
    #44
    Most néztem meg a harmadik részt. Nagyon adrenalin meg minden, de nem kellene átmenni teljes agyatlanságba.
    Az, hogy valakiről nem marad fenn semmilyen dokumentum, teljesen kizárt, de hát az ilyen dolgok fölött át kell siklani, erre épül a sorozat. Ebben az epizódban azonban elkezdtek komolyabban gyűlni a komolytalanságok szvsz. Arról, hogy FBI az üldözéseknél miért éles fegyvert használ, amivel ugye tipikusan csak mutogatni, és futni lehet valaki után a filmekben, most nem beszélek. Azonban kedvenc részemet hadd meséljem el:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csaj álldogál, nézi az előhívott fényképeket. (Nemtom, hogy mennyi a valószínűsége, hogy usákos fiatal lány analóg gépet használjon manapság, de mindenesetre nem nagy. Nem gond, tovább.) Mondjuk amint kijött Traveleres kép, lehetett tudni, hogy nem jut el az FBI-ig. Oké, nem gond. Kulcsfontosságú bizonyíték, ilyenkor teljesen természetes, hogy csinálsz belőle pár példányt. Az egy másik dolog, hogy valószínüleg kéred, hogy internetre is töltsék fel. Ő nem kérte, nem gond. De mi az, hogy vki észrevétlenül elveszi tőle az utcán?? Ilyen jelentőségű dokumentumokat ugye minimum a táska legmélyére rejted (még ha te vagy a legszőkébb lány a vidéken, akkor is), biztonságos helyen, táskát meg úgy őrzöd, mintha az életed múlna rajta. (Jelen esetben ugye múlnak is rajta életek.) Kis dolog ez, de mégis elég jelentős a sztorilájn hitelességének szempontjából.
  • NeoMaN
    #43
  • winnie
    #42
    "2. részt csekkolta valaki?"

    nem olvasol junkie-t? ejnye:)
  • PrisonMan
    #41
    Ezt a sorit nyárra tartogatom ínyencségnek
  • #40
    2. részt csekkolta valaki?
  • ProGabe #39
    hú de pörög ez a topig :)

    én most néztem meg,mindenképpen megnézem a köv részt,tipikus pilot volt:van még bőven hova fejlődni innen,és remélem fog is
  • NeoMaN
    #38
    VÉGEEEEEEEEEE!
    :D

    Monnyuk már láttam, de úgy hírlik újraforgatták.
    :)
  • Amse
    #37
    na ma lesz elvileg a pilot leadva!
    ABC 22.00 (ottani idő)
  • Amse
    #36
    az nem baj,ha nem lesz 3 ávad meg az se ha nem holnap jön. a lényeg, hogy lássuk vmikor és legyen jó.
  • NeoMaN
    #35
    Valami olyasmit olvastam, hogy újraforgatják a részeket (a pilotot is beleértve) és így csúszik a premier.
    Meg talán csak 8 részes lesz.
    :(
  • Amse
    #34
    azthittem winnie írt egy jó hírt :(
  • #33
    Lehet már tudni mikor indul a sorozat?
  • Geeryy
    #32
    ezt mibol gondoljatok ? jahogy tv.com...
  • #31
    Sajnos :(
  • robotnyk
    #30
    januárban lesz a premier