111
  • kis Cicaa
    #111
    halika!!:)
  • srh
    #110
    Na figyu vki tudna nekem szerezni karib tenger kalózai zenét???????
    Légysziszerezni máshonnan
  • mama2
    #109
    http://www.coversempire.us/page.php?page=cover&type=*
  • mama2
    #108
    http://www.bhm.hu/letoltesek.php
  • mama2
    #107
    Én csak az első kérdésre tudom a választ, vagyis: már rég kijött dvd-n.
  • Vercetti 1
    #106
    Sziasztok két kérdésem lenne:
    Kijött már a Holtak Kincse DVD-n?Ha nem mikor jön ki?
    És a harmadik rész kb mikorra várható a mozikban?
  • Master Rick
    #105
    Hi nem tud valaki adni egy linket ahonnan A Karib-tenger kalózai - Holtak kincse DVD borítóját le tudnám tölteni??? Mer ha igen akkor légyszi mondjátok meg
  • Arsenalfun
    #104
    esetleg letöltési lehetőség nincs ahonnan lelehet szedni szinkesen ?
  • Mizsu
    #103
    Rohadt jó film Szerintem jobb mint az első rész. Köszi puszi.
  • NiGG3R
    #102
    szerintem is odabasz csak ki kell várni 3 . epizodot
  • joco19910808
    #101
    Szerintem marha jó a film.A kurva életbe mikor lesz már az a kurva 3. rész?
  • atesz02
    #100
    Na ne már!A 3. rész jövő év májusában jön meg!Szerintem hamarabb kiadják.
  • Szolnokboy
    #99
    még soká :( én a 3. rész premierje előtt tippelem...
  • atesz02
    #98
    Hy! Nekem tetszett a film. Szerintem nem lett rossz, sőt nagyon is jó lett! Nem tudja valaki, kb mikor adják ki DVD-n?
  • Szolnokboy
    #97
    szerinted...szerintem pedig csak egy hajszállal marad le az első résztől. sőt ha megnézem eredeti nyelven lehet, hogy utól is éri majd
  • Falatka2003
    #96
    "A Disney családi kalandfilmjének második epizódja erőteljesen rácáfol arra az idejétmúlt tételre, hogy a folytatások mindig alulmúlják az első részeket."

    Miért is?
    Közelébe sem ér az első résznek, sajna....
  • yann
    #95
    bocs, ez a 91-re volt válasz
  • yann
    #94
    nana, ez sem igaz ebben a formában; valóban volt színész maszkkal, de ő csak az arányok beállításához, meg a főbb mozgásokhoz kellett (járás), nem keltettek életre semmilyen maszkot, a fej, a test, a ruha: mind-mind modellezve, texturázva és renderelve volt.
  • Szolnokboy
    #93
    rohadjon meg ez kurva ország ! Már annyira nézném, de ebben a trágya országban egyetlen egy helyen adják feliratosan (Mom Park) és szinkronnal nem nézem meg az fix. Annyi pénzem meg nincs, hogy oda kiutazzak :S Az első részt vagy 20x láttam, az egyik leghangulatosabb (ha nem a leghangulatosabb) film amit valaha láttam.
  • humaninsect
    #92
    a játék szerintem az volt, hogy mindenki dob kockákkal, aztán vállal, hogy mennyije lesz összesen

    amikor pofátlanul hazudik (mint orlandó apja) akkor meg hazugnak kiáltják, és veszt, ha nincs meg amit "vállalt"
  • 1Obi1
    #91
    "ami a cikkben zavar ez a: "kilóg a CG-lóláb"...
    khmm. a film az utóbbi idők legjobb(!) számítógépes munkája. aki kételkedik ebben, csak nézze meg dévidzsónsz karakterét: egy az egyben CG figura ruhástulmindenestül."
    Nana, ez nem teljesen igaz.Jones-t élő ember játszotta, maszkal a fején.A cgi csupán életre keltette azt.
  • GTheo
    #90
    Láttam de már alig emléxem, arcra ismerős volt vmennyire
  • zoombie
    #89
    Winnie: Tom, hogy megvan már a harmadik is, de épp ez az. Hogy a végéből nagyon levehető hogy tényleg lesz harmadik rész is. És így csak még idegesítőbb a várakozás, hogy mi lesz benne. Legalább valahogy befejezhették volna. Pl. ott mikor az a csápos izé elnyeli Jack-et a hajóval együtt. Kész, ende. Mindenki szomorú, hogy meghalt vagy épp örül neki, aztán a harmadik rész elejére berakni a továbbiakat ennek a végéről, és ott jönnének az örömkönnyek és a grimaszok.

    Gtheo: Ha láttad volna az első részt, akkor tudnád. Az első részben ellene küzd, hogy visszaszerezze a Gyöngyöt tőle, névszerint Barbarosa kapitány.
  • winnie
    #88
    hmm. nem láttad az első részt?
  • GTheo
    #87
    Egy kérdés, ki volt az a kapitány a végén aki "ismeri az utat"?
  • GTheo
    #86
    Egész jó film, a vége tényleg xar, remélem jó folytatása lesz, Depp tényleg kuvanagyot alakít :P
  • kukecc
    #85
    "emberiség által készített legmagasabb rendű művészi alkotáshoz!!" MUHHHHAAAHAAAA ......ez jó volt ......LEGMAGASABBRENDŰMŰVÉSZIALKOTÁS......hát én beszarok ezen.Amúgy a film nem rossz dzsoni fiú ismét szuper, nekem igazán a Félelem és reszketés Las Vegasban című filmes alakítása tetszett igazán.
  • Malbeth
    #84
    A lükepék cikkíró figyelmébe ajánlanám,hogy A Gyűrűk Ura:A Király Visszatér több mint 1100 millió dolláros bevételt hozott!!!A három film együtt ,pedig majdnem 3 milliárdot...
    Ezt a szemétdombra való ganaj filmet(karib tenger kalózai),amire már jövőre sem fog emlékezni a kutya sem ne hasonlítgassuk az emberiség által készített legmagasabb rendű művészi alkotáshoz!!
    Köszönöm!!
  • Blur
    #83
    Johnny Deppet akkora divat szeretni, hogy egy jóérzésű embernek kötelessége utálni:) Jó, inkább nevezzuk ezt az embert sznobnak:)
  • Blur
    #82
    Te jó ég, ez a film botrányosan rossz volt. Na jó annyira nem, de tökre uncsi volt, tele volt bugyuta poénokkal. Az első rész még egy kellemes, izgi film volt, de ez tök tré volt. Szinte már vártam a végét. Kétlem, hogy erről csak a magyar szikron tehet.
  • Radi
    #81
    Az 1. rész szerintem egy fokkal jobb volt. A zenéről meg annyit hogy a főcím tökéletes. (Klaus Badelt - He's a pirate)
  • winnie
    #80
    nem csak terveznek, hanem egyszerre forgatták a két részt.
  • zoombie
    #79
    Hát...én megnéztem moziban, és tényleg nagyon tetszett, jó sokat röhögtem rajta. De a végében kicsit csalódtam. Nagyon levehető belőle, hogy terveznek folytatást, míg ez az elsőböl egyáltalán nem jött le. De ennek ellenére mág igen várom a folytatást is. Kár hogy nem láttam a végén a stáblista közben azt a kis hülyeséget, de olvastam mi volt az és el tudom képzelni. Gondolkodom azon hogy csak azért elmegyek és megnézem mégegyszer a levégéig!

    Ahhoz meg hogy: Johnny Depp, mint színész, csak annyit fűznék, hogy tény, hogy aki eddig nem hallot róla az most törzsgyökeres rajongónak vallja magát csak ezek miatt a filmek miatt, mert tényleg nagy a felhajtás körülötte, de meg is érdemli a film. Bár én azóta követem a pályáját, mióta először megláttam egy filmben, amit ha jól olvastam még senki nem említett meg. Mégpedig a Cry Baby. Már ott nagyot alakított a motoros rosszfiú szerepében, és azóta sem csalódtam. Férfinak sem utolsó, de főleg azért szeretem mert iszonyatosan jól játszik. Másik kedvenceim az Álmosvölgy és a Charlie és a csokigyár. Bár szinte minden filmjét imádom, főleg amiket Tim Burton rendezett. Viszont akármennyire is jó színész, rendezőként nem állja meg a helyét. A halál ára című saját rendezésű és főszereplős filmje nagyon lagymatag lett. Mondanivalója jó, de maga a film nagyon nem tetszik. Tehát ő sem tökéletes ahogy semmi más.

    Na csak ennyit akartam hozzáfűzni mindehhez, amit eddig végigolvastam. További jó éjszakát, meg napot, meg délutánt!
  • GTheo
    #78
    Töltsétek le az albumját a filmnek, van pár jó kis zene, és van 2 Dj Tiesto mix :P
    Egészjók ;]
  • Realtibi
    #77
    mi annak a játéknak a lényege amit a kalozok játszanak egymással???
    mi a szabálya???
  • Gladiator
    #76
    nem azt mondtam, hogy nem hallottam róla, hanem, hogy amg nem volt a karib tenger kalózai, addig senki sem beshzélt róla, most mg mindenhol azt olvasni, hogy fúú nekem a dzsoni depp a kedvencem, mert olyan tuti jól játszott a karib tenger kalózaiban, közbenmeg lehet, nem is látta, csak már nagyon ért a filmekhez.
  • skatebab
    #75
    NA hi Karib rajongók
    Én ma öö vagyis tegnap :) néztem meg naon jooo lett és most jön a de,a szinkronnal nekem is volt némi bajom ,láttam az előzetest/2 féle van/ amiben Davy Jones hangja jobb volt sztem /az a hang Will Smith-nek szokott lenni/ és a videóban amikor kiálltja hogy Jack Sparrow az naon tuti de ez a filmben csak egy halk mondat :)/tom h ez csak egy kis részlet de azért mégis!/ másodsorban a zenével is volt bajom ,mert maga a zene jo volt /Hans Zimmer :D/de nem jol alkalmazták sztem egyes jeleneteknél nem volt az az akció pörgős zene mint az egyben,meg a már az általam említett videóban hallható zenét is hiányoltam az nagyon tettszett az igazi karibos zene lett volna sztem.
    A vége érdekes,na mondom még elmennek Jack-ért de aztán semmi...már mindenki indult is kifelé
    De a humor az ott volt Johnny megint alkotott! Az akció remek volt és amikor feljött a vízalól a Bolygó hollandi hát az elképesztő a krakennel együtt!
    Továbbra is ez és ez marad a kedvenc filmem
  • Hoz_Hun
    #74
    Hétvégén megnéztem, és nekem az első rész jobban tetszett. Talán majd ha a 3. is látom akkor egyben lehet ez is lesz olyan jó mint az egy.
    Amúgy szerintem ez nem trilógia csak háromszor megyünk moziba rá. Ez két film: van ez 1. az ok., meg a második, amit két részletben látunk. Mint ahogy a Gyűrűk ura sem trilógia, csak három részben láttuk a filmet.
  • Hoz_Hun
    #73
    Nem hallot Johnny Depp-ről (annyit). Lol....

    Az egyik létező legjobb, legsokoldalúb színész. Az Álmosvölgy óta imádom. A halott menyyaszonyban a szinkrnja is tökéletes, és minden filmjében (sikeressen) más karaktert játszik...
  • winnie
    #72
    a vissza a jövőbe is back2back volt, szerintem, mivel a 2. rész végén lenyomatták a 3. előzetesét.